a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 24 maja 2017
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Motoryzacja

Przesilenie wiosenne kontra Polak za kierownicą

Przesilenie wiosenne kontra Polak za kierownicą

Wraz z końcem zimy wszyscy liczymy na zastrzyk pozytywnej energii. Jednak pierwsze pogodne dni przynoszą nam znużenie i rozkojarzenie, a na polskich drogach rośnie liczba wypadków. Czy siadając za kierownicą w wiosenny, słoneczny dzień kierowcy wiedzą co robić, aby nie wpisać się w policyjne statystyki?

więcej
 • Tracisz czas na szukanie miejsca parkingowego? Jest sposób, by tego uniknąć

  Tracisz czas na szukanie miejsca parkingowego? Jest sposób, by tego uniknąć

  Krążenie w poszukiwaniu miejsca parkingowego jest jedną z częstszych przyczyn tworzenia się korków, zwłaszcza w centrach miast. Jak zmniejszyć skalę problemu? Na przykład podwyższając ceny za postój na publicznych parkingach w strefach parkowania, do czego przymierza się Ministerstwo Rozwoju. Drastyczny sposób? Są jednak inne rozwiązania. Jedno z nich właśnie trafiło do Google Play.

  więcej
 • Za dziurę w jezdni zapłaci zarządca drogi

  Za dziurę w jezdni zapłaci zarządca drogi

  Wraz z nadejściem wiosny każdego roku pogarsza się stan dróg - po zimie pojawiają się dziury i pęknięcia, które mogą być powodem uszkodzenia samochodu. Ponad 8000 km dróg krajowych w Polsce wymaga naprawy, najgorzej pod tym względem jest w woj. wielkopolskim. Za uszkodzenia samochodu spowodowane złym stanem nawierzchni można ubiegać się o odszkodowanie od zarządcy drogi.

  więcej
 • Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear?

  Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear?

  Nowa Toyota GT86 została obsadzona w roli samochodu dla celebrytów w programie Reasonably Fast Car firmowanym przez Top Gear. Żeby samochód dobrze się spisał na słynnym torze testowym Top Gear, Toyota postanowiła go nieco zmodyfikować. Przeróbki podjął się warsztat tuningowy Rogue Motorsport. Tak naprawdę, zespół mechaników przygotował 3 samochody - 2 z manualną skrzynią biegów i 1 z automatem. Pracami kierował Patrick Mortell.

  więcej
 • Najmocniejsze limuzyny V8 dla prezesa

  Najmocniejsze limuzyny V8 dla prezesa

  Sprzedaż najmocniejszych samochodów w klasie premium niezmiennie rośnie odnotowując kolejne rekordy. Dobrym przykładem na potwierdzenie tego trendu jest dynamicznie rozwijający się polski rynek.

  więcej
 • Ile kosztuje luksus w klasie crossoverów

  Według informacji podanych przez firmę analityczną JATO, największe wzrosty wśród wszystkich segmentów nowych samochodów odnotował segment SUV/crossover. Raport PZPM pokazał natomiast, że za zwiększoną sprzedaż w dużej mierze odpowiadają klienci instytucjonalni.

 • Najstarszy na świecie kultowy skuter Vespa odnaleziony

  Najstarszy na świecie egzemplarz słynnej Vespy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek skuterów, został przypadkowo odnaleziony przez włoskiego rolnika w swoim domu rodzinnym. Jednoślad został już wystawiony w domu aukcyjnym i jak podają eksperci, jego wartość może sięgnąć nawet 300 tys. euro.

 • Im większy przebieg tym lepiej?

  Kombi w kolorze czarnym – to najczęściej poszukiwany typ samochodu. Czego jeszcze szukamy w używanym aucie? Dużego przebiegu – pokazały wyniki rankingu „Internetowy Samochód Roku 2016″.

 • Samochód wzbudza wiosenną namiętność

  Rolle, Szwajcaria – „Wiosna… I nasze zauroczenie z lekka przechodzi w myśli o miłości”, jak pisał poeta, Sir Alfred Tennyson, albo „Wiosna – znów nam ubyło lat”, jak śpiewają Skaldowie . Dłuższe dni, ciepłe promienie słońca, kwiaty, śpiew ptaków – wszystkie te elementy składają się na „wiosenną gorączkę”, która nas odmładza, przepełnia poczuciem optymizmu, radości i – a jakże – również miłości. Wiosenną gorączką można się zarazić na wiele sposobów, a teraz pewne przedsiębiorstwo postanowiło w naukowy sposób poznać jej naturę. Co dziwniejsze, jest to firma z sektora motoryzacyjnego.

 • Wyścigowy prima aprilis - gdzie można się pościgać 1 kwietnia (nie na żarty)

  Pierwszy weekend kwietnia obrodził w imprezy motoryzacyjne. Praktycznie każdy fan rajdów i wyścigów znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego, czy jest czynnym zawodnikiem czy raczej woli brać udział w takich wydarzeniach w roli widza.

 • 3,5-kilogramowa Toyota Hilux równie dzielna jak oryginał

  Ile zdalnie sterowanych Hiluxów potrzeba, żeby pociągnąć pełnowymiarową Toyotę Hilux? Brytyjski oddział Toyoty już to sprawdził.

 • Pakiet tuningowy TRD dla Lexusa LC

  Japońska firma TRD, dostawca fabrycznych rozwiązań tuningowych dla Lexusa, przygotowała zestaw akcesoriów do tuningu nowego flagowego coupé Lexus LC.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 16

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter