a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Motoryzacja

Najtańsze OC a odszkodowanie po stłuczce

Najtańsze OC a odszkodowanie po stłuczce

Nawet najbardziej ostrożny kierowca może stać się uczestnikiem kolizji drogowej. Nawet jeśli sam jeździ bezpiecznie, po drogach poruszają się też inne osoby – z różnym doświadczeniem i różnymi umiejętnościami. Wówczas wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, by nastąpiło zderzenie. Czy w takiej sytuacji najtańsze OC wpływa na wysokość odszkodowania?

więcej
 • Wypadek samochodowy i kolizja – co robić?

  Wypadek samochodowy i kolizja – co robić?

  Wypadki samochodowe i kolizje zdarzają się codziennie. Nie chcemy dopuszczać do siebie myśli, że staniemy się uczestnikami kolizji lub poważniejszego wypadku, jednak jak podają dane statystyczne w 2013 roku w Polsce doszło do 35 874 wypadków drogowych i 355 943 kolizji drogowych*. Warto pamiętać o tym, że w trakcie kolizji nie mamy obowiązku wzywania Policji. Nawet z oficjalnych danych jasno wynika, że praktycznie każdego dnia ma miejsce ponad 920 rejestrowanych kolizji drogowych i ponad 98 wypadków drogowych. Nadal sądzicie, że nie ma sensu wiedzieć, jak zachować się w razie wypadku lub kolizji?

  więcej
 • Auto kupowane dla działalności gospodarczej

  Auto kupowane dla działalności gospodarczej

  Jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą i planujesz zakup auta, którego będziesz używał w pracy, to musisz znać przepisy, które Cię będą obowiązywały. Jeśli prowadzisz biznes, który jest zwolniony od podatku, to nie będziesz mógł odliczyć VAT. W sytuacji, gdy Twój nowy pojazd będzie używany przy wykonywaniu czynności ulegających opodatkowaniu, będziesz jednak w stanie odliczyć nawet cały podatek, jaki był wliczony w koszt auta.

  więcej
 • Preferencje dotyczące samochodów służbowych

  Preferencje dotyczące samochodów służbowych

  Służbowy samochód to najważniejsze narzędzie motywacyjne w firmach. Powierzenie auta pracownikowi jest dla niego bardziej motywujące niż podwyżka pensji. Inną kwestią jest, że ten sposób nagradzania podwładnych jest dla pracodawców mniej kosztowny niż wdrożenie sensownej podwyżki finansowej. Dlatego też przedsiębiorcy chętniej inwestują w służbowe samochody niż w wyższe pensje dla swoich pracowników.

  więcej
 • Najtańsze ubezpieczenia

  Najtańsze ubezpieczenia

  Każdy właściciel pojazdu musi pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Poza nim, może dokupić dodatkowe polisy, jak np. AC, NNW czy assistance. Zanim podejmie się decyzję, warto wyliczyć dokładną składkę w opcjach polis, które nas interesują. W tym może pomóc kalkulator OC/AC, dzięki niemu będziemy mieć pewność, że nie przepłacimy i zapłacimy najmniejszą składkę.

  więcej

1 ...22|23|24|25|26|27|28|29|30|31

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter