a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

Jacht Lexusa będzie większy

Jacht Lexusa będzie większy

W rozmowie z dziennikarzem Forbesa jeden z szefów Lexusa ujawnił, że firma nie planuje wersji seryjnej koncepcyjnego superluksusowego jachtu, zaprezentowanego w styczniu tego roku. Do sprzedaży trafi za to większa jednostka.

więcej
 • Bokiem do przodu, czyli kilka faktów na temat driftingu

  Bokiem do przodu, czyli kilka faktów na temat driftingu

  O tym, co warto wiedzieć na jego temat oraz dlaczego Polacy coraz chętniej rozwijają skrzydła w tej widowiskowej dyscyplinie sportu, przeczytacie w tekście poniżej.

  więcej
 • Planujesz zakup używanego auta na gaz? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę

  Planujesz zakup używanego auta na gaz? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę

  Używany samochód z zamontowaną już instalacją LPG to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się generowanymi oszczędnościami od momentu nabycia pojazdu. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie auta na gaz, aby faktycznie tak było?

  więcej
 • Tam, gdzie motoryzacja miesza się z modą, czyli wystawa Retro Cars w SCC

  Tam, gdzie motoryzacja miesza się z modą, czyli wystawa Retro Cars w SCC

  Co łączy takie modele samochodów, jak Whippet Willys 96, Ford T, Buick B 25 czy Dodge Standard Touring? Wszystkie zostały wyprodukowane przez amerykańskie firmy i wyjechały na ulice przed II Wojną Światową. A teraz będzie je można zobaczyć na żywo podczas wystawy Retro Cars w Silesia City Center.

  więcej
 • Stylowo w miejskiej aglomeracji – przegląd rynku

  Stylowo w miejskiej aglomeracji – przegląd rynku

  Małe samochody miejskie nie muszą być stonowane i szablonowe. Na rynku można znaleźć wiele modeli, które podkreślą osobowość swojego posiadacza, ale również mogą stać się charakterystyczną motoryzacyjną wizytówką firmy. Co więcej, producenci coraz częściej oferują szeroką możliwość personalizacji takich modeli - można więc już na etapie zakupu dostosować wizualny styl auta do swoich potrzeb.

  więcej
 • Rośnie liczba wypadków spowodowanych przez młodych kierowców. Nadmierna prędkość i brawura to najczęstsze przyczyny

  Młodzi kierowcy w wieku 18-24 lat są najczęstszymi sprawcami wypadków drogowych. To efekt braku doświadczenia, młodzieńczej brawury i skłonności do ryzyka. Dlatego Ford po raz kolejny organizuje w Polsce bezpłatne szkolenia Driving Skills for Live dla najmłodszych kierowców, które mają pokazać im, jak samochód zachowuje się na przykład przy poślizgu czy gwałtownym hamowaniu. W ramach prowadzonych na całym świecie szkoleń motoryzacyjny gigant przeszkolił już 165 tys. świeżo upieczonych kierowców.

 • Samochód, który zmotoryzował Polskę – 44 lata temu ruszyła produkcja Fiata 126p

  Dokładnie 44 lata temu z taśmy montażowej w Bielsku-Białej zjechał pierwszy egzemplarz Fiata 126p. Samochód szybko stał się obiektem pożądania - głównie dlatego, że wtedy na rynku motoryzacyjnym nie było większej alternatywy. Dzisiaj historia zatoczyła koło i poczciwy „Maluch" zdobywa coraz to nowe rzesze fanów, osiągając niejednokrotnie bardzo wysokie ceny.

 • Lexus LS – ewolucja ideału

  Gdy w 1989 roku zaprezentowano pierwszą generację luksusowej limuzyny LS 400, świat dowiedział się o istnieniu nieznanej wcześniej marki Lexus, która szybko stała się synonimem japońskiej doskonałości w swym wyjątkowo wymagającym segmencie. Obecna, piąta generacja modelu jest godnym następcą pierwowzoru, a jednocześnie znakomicie ilustruje zmiany, które w ciągu ponad ćwierćwiecza dokonały się w klasie premium.

 • Polacy uwielbiają nowe technologie w motoryzacji. Opony ze sztuczną inteligencją mogą się stać hitem na polskich drogach

  Obok Belgów Polacy są jednym z najbardziej otwartych na nowe technologie narodów w dziedzinie motoryzacji. Są wymagający i najlepiej wyedukowani. Stawiają na nowoczesne rozwiązania z elementami sztucznej inteligencji, które wpływają na bezpieczeństwo jazdy i znaczne oszczędności w eksploatacji auta. To wymusza zmiany także na producentach opon - nowoczesne opony będą w stanie same przystosować się do warunków panujących na drodze i komunikować się z otoczeniem.

 • Mama wie lepiej: mały człowiek w samochodzie - czyli co potrzeba do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem

  Odpowiedź wydawałaby się oczywista - do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem potrzebny jest po prostu dobry fotelik. Tylko co to znaczy „dobry fotelik" i na co zwrócić uwagę, przy zakupie pierwszego fotelika?

 • Szkoła jazdy dla dzieci Toyoty na Targach Zabawek w Tokio

  Toyota przygotowała na targi International Tokyo Toy Show 2017 stoisko, na którym dzieci i ich rodzice będą mogli prowadzić koncepcyjne samochody Camatte. Targi trwają od 1 do 4 czerwca w centrum wystawowym Tokyo Big Sight.

 • Słońce szkodzi kierowcom. Mogą gorzej widzieć w nocy

  Używanie odpowiednich okularów przeciwsłonecznych nie tylko pomaga nam w czasie jazdy samochodem gdy świeci słońce. Okazuje się, że ma także wpływ na jazdę samochodem w nocy. Osoby, które nie chronią oczu w ciągu dnia mogą gorzej widzieć nocą - wynika z danych Amerykańskiego Towarzystwa Optometrii (AOA).

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 18

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter