a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

Volvo w ciągu czterech lat chce całkowicie zmienić swoją flotę. Pracuje też nad funkcją autonomicznej jazdy

Volvo w ciągu czterech lat chce całkowicie zmienić swoją flotę. Pracuje też nad funkcją autonomicznej jazdy

W czwartek Volvo pokazał najnowszy model z serii 90 – kombi V90. To dopiero początek premier. W ciągu najbliższych czterech lat koncern chce odświeżyć wszystkie modele. Średnio co sześć miesięcy będzie miała miejsce kolejna premiera – zapowiada Anders Gustafsson, szef Volvo Car Group na Europę, i podkreśla, że koncern wiąże duże nadzieje ze sprzedażą w Polsce.

więcej
 • Piotr Zelt chce wrócić do udziału w rajdach. Ostatnio był na wyprawie w Namibii

  Piotr Zelt chce wrócić do udziału w rajdach. Ostatnio był na wyprawie w Namibii

  Aktor zamierza wrócić do udziału w rajdach off-roadowych. Planuje ścigać się zwłaszcza w klasie cross country. Aktor liczy też na nowe propozycje związane z aktorstwem – nie chce jednak zdradzać swoich planów. Kilkakrotnie zdarzyło się bowiem, że produkcja, w której miał wziąć udział, została odwołana niemal w przeddzień rozpoczęcia zdjęć.

  więcej
 • Kierowcy chorzy na bezdech senny będą musieli poddać się leczeniu lub stracą prawo jazdy

  Kierowcy chorzy na bezdech senny będą musieli poddać się leczeniu lub stracą prawo jazdy

  Konsekwencją zaburzeń snu mogą być chroniczne niewyspanie i spadek koncentracji, a to spowalnia czas reakcji u kierowców, stwarzając tym samym zagrożenie na drodze. Zgodnie z obowiązującymi od 31 grudnia 2015 roku przepisami w przypadku podejrzenia bezdechu sennego u kursanta lekarze orzekający będą zlecać specjalistyczne badania. Osoby ze zdiagnozowaną chorobą w stopniu umiarkowanym i ciężkim będą musiały poddać się leczeniu. W innym wypadku stracą prawo jazdy.

  więcej
 • Samochód hybrydowy, który podbił rynek w 2015 – teraz taniej

  Samochód hybrydowy, który podbił rynek w 2015 – teraz taniej

  Nie ma wątpliwości, że 2015 rok należał do samochodów hybrydowych. Polacy na dobre przekonali się do tego typu aut i szukając nowego samochodu stawiają nie tylko na wygląd, ale również na jakość. Dodatkowo coraz ważniejszym czynnikiem staje się niskie spalanie i ochrona środowiska, a pod tym względem hybrydy nie mają póki co konkurentów.

  więcej
 • W Polsce na gaz jeździ ok. 3 mln aut. Inwestycja w instalację LNG zwraca się po 20 tys. przejechanych kilometrów

  W Polsce na gaz jeździ ok. 3 mln aut. Inwestycja w instalację LNG zwraca się po 20 tys. przejechanych kilometrów

  W Polsce jeździ niemal 3 mln samochodów zasilanych gazem ziemnym – wynika z danych Polskiej Organizacji Gazu Płynnego. Nasz rynek pod tym względem jest jednym z największych w Europie. Popularność gazu wynika przede wszystkim ze znacznie niższych kosztów eksploatacji. Jak tłumaczy Grzegorz Jarzyński z firmy Elpigaz, inwestycja w instalację zwraca się po przejechaniu niecałych 20 tys. kilometrów. Odpowiedni atest musi mieć zarówno sama instalacja, jak i firma zajmująca się jej montażem.

  więcej
 • Czy samochody terenowe można poprawiać?

  Samochody terenowe to prawdziwe cacka, cuda techniki i dla wielu osób pasja. Pozwalają przemieszczać się niemal po każdym terenie, brać udział w rajdach czy spokojnie wykonywać swoją pracę – szczególnie służbom mundurowym. Czy można w jakiś sposób poprawiać ich właściwości terenowych? Tak.

 • Internauci wyśmiewają drogową rzeczywistość i narzekają na nią. Mrozy, śnieg i odwilż sprzyjają ożywionym dyskusjom w sieci

  Ostatni mroźny weekend na drogach wywołał wiele komentarzy w internecie i mediach społecznościowych. Między 22 a 25 stycznia ukazało się ponad 4 tys. wzmianek na ten temat, z czego 86 proc. na Facebooku. Wiele z nich miało wydźwięk pozytywny, bo internauci masowo wyśmiewali drogową rzeczywistość. Jednak blisko 40 proc. stanowiły narzekania na stan dróg i opieszałość zarządzających.

 • Silniki EcoTSI w SEAT IBIZA

  Kierowcy chcą, aby ich samochody miały dynamiczne jednostki napędowe, które będą także oszczędne. Ekolodzy walczą o to, aby samochody emitowały jak najmniej zanieczyszczeń. Rozwiązaniem jest downsizing, który pozwala zadowolić obie strony. Najnowsze, ekologiczne i dynamiczne jednostki napędowe w rodziny EcoTSI trafiły właśnie pod maski czwartej generacji Seata Ibizy.

 • Samochód na wyjazd w góry musi być odpowiednio przygotowany

  Podstawą przy zimowym wyjeździe samochodem w góry są zimowe opony. W wyposażeniu auta powinny się także znaleźć: latarka i zapasowe baterie, trójkąt odblaskowy, skrobaczka i odmrażacz do szyb. Bardzo ważne jest też bezpieczne przewożenie sprzętu narciarskiego – najlepiej w bagażniku zamocowanym na dachu auta.

 • Jak bezpiecznie kupić używane auto?

  Zakupienie samochodu używanego może być sporym problemem – w przeciwieństwie do samochodów nowych tak naprawdę nie wiadomo, co się otrzymuje, nawet w sytuacji, gdy auto kupione jest od kogoś znajomego czy z rodziny. Można jednak zminimalizować to ryzyko, aby kupić samochód używany praktycznie jak nowy. Jak to możliwe?

 • Oximo dba o bezpieczeństwo pacjentów w ambulansach

  Oximo, polski producent innowacyjnych wycieraczek do aut, przekazał zestaw nowych wycieraczek na rzecz floty firmy Medical Transport, zajmującej się m.in. transportem pacjentów, krwi i sprzętu medycznego.

 • Odpowiednio przygotowany do zimy samochód to większe bezpieczeństwo na drodze. Wymiana opon na zimowe to za mało

  Niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych ma oświetlenie, akumulator i pasek klinowy, dlatego zanim ruszymy zimą w drogę, koniecznie musimy sprawdzić te rzeczy. Warto zadbać także o widoczność, m.in. wymieniając zużyte wycieraczki. Niestety, wymiana opon to za mało, by odpowiednio przygotować samochód do zimy.

1 ...9|10|11|12|13|14|15|16|17|18

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter