a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Motoryzacja

Lexus LS – ewolucja ideału

Lexus LS – ewolucja ideału

Gdy w 1989 roku zaprezentowano pierwszą generację luksusowej limuzyny LS 400, świat dowiedział się o istnieniu nieznanej wcześniej marki Lexus, która szybko stała się synonimem japońskiej doskonałości w swym wyjątkowo wymagającym segmencie. Obecna, piąta generacja modelu jest godnym następcą pierwowzoru, a jednocześnie znakomicie ilustruje zmiany, które w ciągu ponad ćwierćwiecza dokonały się w klasie premium.

więcej
 • Polacy uwielbiają nowe technologie w motoryzacji. Opony ze sztuczną inteligencją mogą się stać hitem na polskich drogach

  Polacy uwielbiają nowe technologie w motoryzacji. Opony ze sztuczną inteligencją mogą się stać hitem na polskich drogach

  Obok Belgów Polacy są jednym z najbardziej otwartych na nowe technologie narodów w dziedzinie motoryzacji. Są wymagający i najlepiej wyedukowani. Stawiają na nowoczesne rozwiązania z elementami sztucznej inteligencji, które wpływają na bezpieczeństwo jazdy i znaczne oszczędności w eksploatacji auta. To wymusza zmiany także na producentach opon - nowoczesne opony będą w stanie same przystosować się do warunków panujących na drodze i komunikować się z otoczeniem.

  więcej
 • Mama wie lepiej: mały człowiek w samochodzie - czyli co potrzeba do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem

  Mama wie lepiej: mały człowiek w samochodzie - czyli co potrzeba do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem

  Odpowiedź wydawałaby się oczywista - do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem potrzebny jest po prostu dobry fotelik. Tylko co to znaczy „dobry fotelik" i na co zwrócić uwagę, przy zakupie pierwszego fotelika?

  więcej
 • Szkoła jazdy dla dzieci Toyoty na Targach Zabawek w Tokio

  Szkoła jazdy dla dzieci Toyoty na Targach Zabawek w Tokio

  Toyota przygotowała na targi International Tokyo Toy Show 2017 stoisko, na którym dzieci i ich rodzice będą mogli prowadzić koncepcyjne samochody Camatte. Targi trwają od 1 do 4 czerwca w centrum wystawowym Tokyo Big Sight.

  więcej
 • Słońce szkodzi kierowcom. Mogą gorzej widzieć w nocy

  Słońce szkodzi kierowcom. Mogą gorzej widzieć w nocy

  Używanie odpowiednich okularów przeciwsłonecznych nie tylko pomaga nam w czasie jazdy samochodem gdy świeci słońce. Okazuje się, że ma także wpływ na jazdę samochodem w nocy. Osoby, które nie chronią oczu w ciągu dnia mogą gorzej widzieć nocą - wynika z danych Amerykańskiego Towarzystwa Optometrii (AOA).

  więcej
 • Studenci z Politechniki Wrocławskiej budują bolid wyścigowy na wzór Formuły 1. Model weźmie udział w międzynarodowych zawodach

  PW Racing Team to grupa ponad 60 studentów Politechniki Wrocławskiej, pracująca nad skonstruowaniem nowego aerodynamicznego bolidu wyścigowego, przypominającego samochody Formuły 1. Konstrukcja ma wziąć udział w wielu prestiżowych zawodach, zrzeszających najlepsze uczelnie techniczne z całego świata.

 • Benzynowe kombi segmentu C – firmowy samochód z pojemnym bagażnikiem

  Samochody segmentu C cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. W pierwszym kwartale 2017 roku zarejestrowano - zgodnie z raportem PZPM - ponad 37 tys. takich pojazdów. Za wynik ten odpowiadają głównie klienci flotowi, wśród których największą popularnością cieszą się auta z nadwoziem kombi, przede wszystkim ze względu większą możliwość ich praktycznego wykorzystania.

 • Silniki Diesla emitują o 50 procent więcej zanieczyszczeń niż pokazują oficjalne dane

  Ostatni raport Międzynarodowej Rady ds. Czystego Transportu (ICCT) wykazał, że silniki zasilane olejem napędowym emitują w rzeczywistości o 50 proc. więcej szkodliwych tlenków azotu, niż można się tego spodziewać w oparciu o badania laboratoryjne.

 • Nowe auta też kradną!

  Niespełna półtora roku miało BMW X5, które padło łupem złodziei w aglomeracji śląskiej dwa tygodnie temu. Zaledwie siedem miesięcy cieszył się nowym Lexusem CT 200h mieszkaniec Krakowa, zanim pod koniec kwietnia auto zniknęło z jego posesji. Historii tego typu nie brakuje, bo przestępcy chętnie kradną nowe samochody, by sprzedać je na części.

 • 10 skrótów – czy wiesz, co znaczą?

  AVS, DRS, LDH, LKA, VGRS...? ABS - wiadomo, to obecny we wszystkich współczesnych samochodach system ułatwiający hamowanie i ograniczający możliwość poślizgu, ale co oznaczają te tajemnicze skróty? To nazwy zaawansowanych systemów wspomagających prowadzenie i zwiększających bezpieczeństwo czynne samochodów Lexus.

 • Najbardziej innowacyjne eco-samochody dla managera

  Samochody z napędem elektrycznym lub hybrydowym plug-in stają się coraz bardziej popularne również w Polsce. Kierowcy doceniają w nich nie tylko dbałość o środowisko, ale również innowacyjne systemy poprawiające wydajność układu napędowego. Oto najbardziej innowacyjne modele ładowane z gniazdka, które idealnie sprawdzą się jako wizytówka nowoczesnej firmy.

 • Najgroźniejsze nawyki polskich kierowców

  Raport Komendy Głównej Policji wskazuje, że w 2016 roku 86% wypadków na drodze wydarzyło się z winy kierowców. Najczęstszym powodem było niedostosowanie prędkości do warunków. To jednak nie jedyny z grzechów kierujących pojazdami. Wraz z Feu Vert odpowiadamy na pytanie: jakie inne nawyki mogą stać się przyczyną wypadku?

1 ...11|12|13|14|15|16|17|18|19|20... 31

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter