a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 22 kwietnia 2018
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

 • Kobiety chętnie zmieniają samochody, a na ich utrzymanie wydają połowę tego co mężczyźni. Za to mocniej odczuwają w swoich portfelach koszt parkingów i mandatów.

  Kobiety chętnie zmieniają samochody, a na ich utrzymanie wydają połowę tego co mężczyźni. Za to mocniej odczuwają w swoich portfelach koszt parkingów i mandatów.

  więcej
 • 5 najpopularniejszych hybryd w USA

  5 najpopularniejszych hybryd w USA

  Samochody hybrydowe to przystępny cenowo sposób na ograniczanie zużycia paliwa i emisji spalin. Na amerykańskim rynku samochody hybrydowe są już stałym elementem krajobrazu, do którego kierowcy zdążyli się przyzwyczaić. Znacznie większe emocje budzą hybrydy plug-in, czyli ładowane z gniazdka. Jeśli jednak spojrzeć na wyniki sprzedaży, okazuje się, że hybrydy, które wymagają wyłącznie tankowania benzyny, stanowią nadal znaczącą większość na rynku aut ekologicznych.

  więcej
 • Polskie drogi najbardziej niebezpieczne w Europie. Co 2 godziny ginie na nich człowiek

  Polskie drogi najbardziej niebezpieczne w Europie. Co 2 godziny ginie na nich człowiek

  Według danych Komendy Głównej Policji w 2016 roku miało miejsce ponad 30 tys. zdarzeń drogowych, w których zginęło ponad 3 tys. osób, a 40 tys. zostało rannych. Liczba wypadków spada, jednak nadal zajmujemy niechlubną, wysoką pozycję wśród krajów Unii Europejskiej.

  więcej
 • Ranking najwolniejszych miast – wiosna 2017

  Ranking najwolniejszych miast – wiosna 2017

  Nadeszło długo wyczekiwane lato. Specjaliści z serwisu korkowo.pl postanowili podsumować, jak wyglądała sytuacja na polskich drogach w miesiącach wiosennych. Wyższa temperatura i lepsze warunki pogodowe sprzyjają szybszemu poruszaniu się po ulicach miast. Czy jest tak w rzeczywistości? Czy wiosna 2017 charakteryzowała się wyższą prędkością niż w roku ubiegłym? W celu uzyskania odpowiedzi, zapraszamy do zapoznania się z poniższym raportem.

  więcej
 • Zrób przegląd auta przed wakacjami z Kajetanem Kajetanowiczem

  Wakacje za pasem, od upragnionego urlopu dzieli nas już tak niewiele. Walizki spakowane i odliczamy ostatnie godziny. Wielu z nas na urlop uda się autem. Jego stan techniczny może zaważyć o bezpieczeństwie nas, naszych bliskich, a także powodzeniu samego wyjazdu. Nie możemy bagatelizować tego problemu i przed wyjazdem musimy sprawdzić, czy auto jest w pełni gotowe do podróży. Z podstawową kontrolą możemy uporać się sami. Nie jest konieczna wizyta u mechanika. Kajetan Kajetanowicz, zawodnik LOTOS Rally Team podpowiada jak zrobić podstawowy przegląd auta samodzielnie.

 • Wodorowe ABC

  Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Zapoznaj się z Wodorowym ABC i zaimponuj znajomym swoją wiedzą!

 • Moto Data: 58% kierowców zbyt rzadko sprawdza ciśnienie w oponach

  80%[1] z badanych kierowców wie skąd uzykać informację o prawidłowym ciśnieniu powietrza w oponach, mimo to 58% z nich zbyt rzadko kontroluje ogumienie - wynika z badań przeprowadzonych przez Moto Data. Tylko 42%[2] kierowców regularnie (co najmniej raz w miesiącu) sprawdza ciśnienie w oponach. Jest to minimalna częstotliwość kontroli pozwalająca na zmniejszenie ryzyka jazdy z nieodpowiednim ciśnieniem, która jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

 • 5 powodów, dla których nie należy bać się polis komunikacyjnych opartych o styl jazdy kierowców

  Big Brother!, będą nas śledzić, będą przekazywać informacje policji, będziemy teraz dostawać mandaty za nieprzepisową jazdę - to komentarze kierowców, które można przeczytać pod artykułami przedstawiającymi pierwsze polisy komunikacyjne oparte o styl jazdy kierowców. A jak to wygląda w praktyce? - Te opinie to nic bardziej mylnego - przekonuje Katarzyna Wojdyła, członek zarządu LINK4, który w kwietniu, wspólnie z NaviExpert wprowadził na rynek ubezpieczenia oparte o styl jazdy. Oto 5 powodów, dla których kierowcy mogą zyskać, a nie stracić.

 • Miejskie auta ze 100-konnymi benzynowymi silnikami – przegląd polskiego rynku

  Samochody wyposażone w silnik Diesla stają się coraz mniej popularne, a ich udział na rynku globalnym - po raz pierwszy w historii - spadł w tym roku do poziomu poniżej 50 proc. Równocześnie zyskują auta napędzane silnikami benzynowymi. Sprawdzamy, ile kosztują dostępne na polskim rynku modele segmentu B zasilane 100-konnymi silnikami benzynowymi.

 • Polacy chętnie przesiądą się do pojazdów elektrycznych?

  Ponad 90 proc. polskich kierowców interesuje się pojazdami niskoemisyjnymi, ale tylko co 8 rozważał jego zakup w najbliższym czasie. Barierą jest zbyt wysoka cena.

 • Ubezpieczenie samochodu – młodzi kierowcy a cena OC

  Młodzi kierowcy często obawiają się kosztów zakupu i późniejszej eksploatacji samochodu. Dlatego niejednokrotnie odkładają decyzję o zakupie swojego pierwszego pojazdu. Ale czy faktycznie tak jest, że młody kierowca, który dopiero co zdał egzamin na prawo jazdy, musi ponosić wysokie koszty zakupu ubezpieczenia samochodu? Czy można w jakiś sposób zaoszczędzić? Okazuje się, że jest na to kilka sposobów.

1 ...7|8|9|10|11|12|13|14|15|16... 31

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter