a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 lipca 2018
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Motoryzacja

Ile kosztuje benzynowy sedan segmentu D – oferta popularnych w Polsce marek

Ile kosztuje benzynowy sedan segmentu D – oferta popularnych w Polsce marek

Sedan klasy średniej może stanowić wizytówkę dla firmy lub być częścią benefitów dla średniej kadry zarządzającej. Samochody tego segmentu łączą dobre wyposażenie i prestiżowy wygląd z relatywnie niską ceną. Sprawdzamy ile kosztują podstawowe wersje wyposażenia benzynowych sedanów dostępnych na polskim rynku.

więcej
 • Na którym benzynowym SUV-ie stracisz najmniej? Przegląd polskiego rynku

  Na którym benzynowym SUV-ie stracisz najmniej? Przegląd polskiego rynku

  Nowe dane przedstawione przez KPMG pokazują, że rynek SUV-ów cieszy się niezmiennym zaufaniem, rosnąc rok do roku o ponad 30 proc. Sprawdzamy, które z popularnych na polskim rynku SUV-ów z silnikami benzynowymi mają najlepszą wartość rezydualną, a więc na którym modelu kupujący straci najmniej.

  więcej
 • Luksusowe limuzyny dla menadżera za około 1,5 tys. zł miesięcznie

  Luksusowe limuzyny dla menadżera za około 1,5 tys. zł miesięcznie

  Służbowy samochód dla menadżera to często stosowana forma wynagrodzenia dla kadry wyższego szczebla. Dane płynące z rynku pokazują, że pracownicy zajmujący najwyższe stanowiska w firmie mogą liczyć w niektórych przypadkach na auto o wartości około 135-160 tys. zł brutto. Sprawdzamy ofertę limuzyn klasy premium - oto pięć modeli, które zgodnie z cennikiem mieszczą się w tej kwocie.

  więcej
 • Mitsubishi wchodzi na rynek z nowym modelem Eclipse Cross. W przyszłym roku chce sprzedać 2 tys. egzemplarzy sportowego SUV-a

  Mitsubishi wchodzi na rynek z nowym modelem Eclipse Cross. W przyszłym roku chce sprzedać 2 tys. egzemplarzy sportowego SUV-a

  Minęło sześć lat, od kiedy z linii produkcyjnej zjechał ostatni model legendarnego już modelu Eclipse. Mitsubishi odświeża legendę i wchodzi na rynek z zupełnie nowym, dynamicznym, komfortowym, bezpiecznym i zaawansowanym technologicznie modelem Mitsubishi Eclipse Cross. Ten sportowy SUV z nadwoziem coupé ma otworzyć nowy rozdział w historii marki, która obchodzi w tym roku stulecie produkcji samochodów. Na polskich ulicach auto pojawi się w grudniu tego roku. Cel sprzedażowy na przyszły rok to dwa tysiące egzemplarzy.

  więcej
 • Utrzymanie auta bolesne dla portfela, ratunkiem wymiana na mniej awaryjne

  Utrzymanie auta bolesne dla portfela, ratunkiem wymiana na mniej awaryjne

  więcej
 • Kobiety chętnie zmieniają samochody, a na ich utrzymanie wydają połowę tego co mężczyźni. Za to mocniej odczuwają w swoich portfelach koszt parkingów i mandatów.

 • 5 najpopularniejszych hybryd w USA

  Samochody hybrydowe to przystępny cenowo sposób na ograniczanie zużycia paliwa i emisji spalin. Na amerykańskim rynku samochody hybrydowe są już stałym elementem krajobrazu, do którego kierowcy zdążyli się przyzwyczaić. Znacznie większe emocje budzą hybrydy plug-in, czyli ładowane z gniazdka. Jeśli jednak spojrzeć na wyniki sprzedaży, okazuje się, że hybrydy, które wymagają wyłącznie tankowania benzyny, stanowią nadal znaczącą większość na rynku aut ekologicznych.

 • Polskie drogi najbardziej niebezpieczne w Europie. Co 2 godziny ginie na nich człowiek

  Według danych Komendy Głównej Policji w 2016 roku miało miejsce ponad 30 tys. zdarzeń drogowych, w których zginęło ponad 3 tys. osób, a 40 tys. zostało rannych. Liczba wypadków spada, jednak nadal zajmujemy niechlubną, wysoką pozycję wśród krajów Unii Europejskiej.

 • Ranking najwolniejszych miast – wiosna 2017

  Nadeszło długo wyczekiwane lato. Specjaliści z serwisu korkowo.pl postanowili podsumować, jak wyglądała sytuacja na polskich drogach w miesiącach wiosennych. Wyższa temperatura i lepsze warunki pogodowe sprzyjają szybszemu poruszaniu się po ulicach miast. Czy jest tak w rzeczywistości? Czy wiosna 2017 charakteryzowała się wyższą prędkością niż w roku ubiegłym? W celu uzyskania odpowiedzi, zapraszamy do zapoznania się z poniższym raportem.

 • Zrób przegląd auta przed wakacjami z Kajetanem Kajetanowiczem

  Wakacje za pasem, od upragnionego urlopu dzieli nas już tak niewiele. Walizki spakowane i odliczamy ostatnie godziny. Wielu z nas na urlop uda się autem. Jego stan techniczny może zaważyć o bezpieczeństwie nas, naszych bliskich, a także powodzeniu samego wyjazdu. Nie możemy bagatelizować tego problemu i przed wyjazdem musimy sprawdzić, czy auto jest w pełni gotowe do podróży. Z podstawową kontrolą możemy uporać się sami. Nie jest konieczna wizyta u mechanika. Kajetan Kajetanowicz, zawodnik LOTOS Rally Team podpowiada jak zrobić podstawowy przegląd auta samodzielnie.

 • Wodorowe ABC

  Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Zapoznaj się z Wodorowym ABC i zaimponuj znajomym swoją wiedzą!

 • Moto Data: 58% kierowców zbyt rzadko sprawdza ciśnienie w oponach

  80%[1] z badanych kierowców wie skąd uzykać informację o prawidłowym ciśnieniu powietrza w oponach, mimo to 58% z nich zbyt rzadko kontroluje ogumienie - wynika z badań przeprowadzonych przez Moto Data. Tylko 42%[2] kierowców regularnie (co najmniej raz w miesiącu) sprawdza ciśnienie w oponach. Jest to minimalna częstotliwość kontroli pozwalająca na zmniejszenie ryzyka jazdy z nieodpowiednim ciśnieniem, która jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

1 ...7|8|9|10|11|12|13|14|15|16... 31

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter