a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Motoryzacja

Bridgestone Geneva Motor Show 2017

Bridgestone Geneva Motor Show 2017

Największa na świecie firma oponiarska wróciła na targi Geneva Motor Show z silnym przesłaniem innowacyjności i partnerstwa olimpijskiego. Najnowsze produkty i osiągnięcia technologiczne marki Bridgestone można obejrzeć na stoisku 6253 w hali 6.

więcej
 • Motoryzacyjni giganci coraz częściej wybierają Polskę. Będzie tysiące nowych miejsc pracy!

  Motoryzacyjni giganci coraz częściej wybierają Polskę. Będzie tysiące nowych miejsc pracy!

  1,7 miliarda euro – tyle w ubiegłym roku wyniosły nakłady inwestycyjne w projektach realizowanych przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Jednym z liderów inwestycji zagranicznych była branża motoryzacyjna. W Polsce zostały ulokowane fabryki takich międzynarodowych koncernów jak Daimler, Volkswagen czy Toyota. Znajdzie w nich pracę kilka tysięcy osób.

  więcej
 • Elektryczna i cyfrowa przyszłość branży motoryzacyjnej

  Elektryczna i cyfrowa przyszłość branży motoryzacyjnej

  Według ponad połowy przedstawicieli branży elektromobilność będzie kluczowym trendem na rynku motoryzacyjnym do 2025 r. Jak wynika z badania „Global Executive Survey 2017” przeprowadzonego przez KPMG International, aż 85 proc. menedżerów jest przekonanych, że w przyszłości większy zysk będzie można uzyskać z rozwijania cyfrowych ekosystemów. Ponad 80 proc. menedżerów z firm motoryzacyjnych uważa, że w bliskiej przyszłości nastąpi znacząca zmiana modelu biznesowego tego sektora. Cyfrowa rewolucja spowoduje także, że do 2025 r. 50 proc. indywidualnych właścicieli samochodów nie będzie chciało korzystać z auta jako właściciel.

  więcej
 • Toyota C-HR postacią w świecie gry Street Fighter II

  Toyota C-HR postacią w świecie gry Street Fighter II

  Toyota Japonia zrobiła coś, co pokochają gracze w każdym wieku. Tym, którzy pamiętają gry z epoki Atari, Commodore i pierwszych pecetów, zakręci się łezka w oku na widok Toyoty C-HR w uniwersum gry Street Fightera II.

  więcej
 • Złoty środek

  Złoty środek

  Hybryda czy samochód elektryczny? Zwolennicy aut elektrycznych wychwalają ich zalety: w ogóle nie emitują żadnych niepożądanych substancji, zamiast drogiej benzyny zużywają znacznie tańszy prąd, są doskonale ciche i ekologiczne. Pragmatycy zauważają, że mają niewielki zasięg, a ładowanie jest kłopotliwe – dlatego lepsze są hybrydy. A gdyby połączyć jedno z drugim?

  więcej
 • Lexus RC F GT3 sauté

  RC F GT3 to wersja sportowego coupé Lexus RC F przygotowana przez japońskiego producenta aut luksusowych specjalne do startów w wyścigach. Już seryjne auto imponuje osiągami, można więc sobie wyobrazić, że homologowany przez FIA Lexus RC F GT3 to prawdziwa bestia na kołach. Czym różni się od pierwowzoru?

 • Przedstawiciel Toyoty pomoże stworzyć „Dolinę Krzemową” dla autonomicznych aut

  Ryan Eustice z Toyota Research Institute został wybrany do Rady Motoryzacji Przyszłości stanu Michigan. Eustice będzie odgrywał kluczową rolę w kształtowaniu regulacji stanowych dotyczących badań nad autonomicznymi samochodami. Michigan jest jednym z pierwszych stanów USA, w których samoprowadzące się pojazdy zostały dopuszczone do ruchu na drogach publicznych. Północny stan, znany z koncentracji przemysłu motoryzacyjnego, w szczególności w jego największym mieście Detroit, ma ambicję stać się międzynarodowym centrum rozwoju technologii autonomicznych pojazdów.

 • Assistance bije rekordy popularności. Z usług pomocowych korzysta 2,6 mln Polaków

  W ostatnich czterech latach liczba klientów, którzy korzystają z assistance, wzrosła ponaddwukrotnie i przekracza dziś 2,6 mln. Polacy przestają postrzegać usługi pomocowe wyłącznie jako wsparcie przy kłopotach z autem. Assistance samochodowe wciąż jest najbardziej powszechne, ale szybko rośnie popularność segmentu medycznego i turystycznego. Usługi pomocowe cieszą się niemal 100-procentowym wskaźnikiem zadowolenia klientów. Coraz częściej z takich pakietów, powszechnych dotąd w dużych miastach, korzystają mieszkańcy mniejszych miejscowości.

 • Stężenie szkodliwych substancji w kabinie auta jest wyższe niż na zewnątrz. Konieczne jest stosowanie filtrów kabinowych

  Na zanieczyszczenia powietrza narażeni są przede wszystkim kierowcy. Stężenie szkodliwych substancji w kabinie samochodu może być nawet kilkukrotnie większe niż na zewnątrz. Standardowe filtry kabinowe nie zatrzymują zanieczyszczeń smogowych. Warto więc stosować filtry z aktywnym węglem i regularnie je wymieniać. W walce ze smogiem może także pomóc wprowadzenie kar za poruszanie się pojazdem z usuniętym filtrem cząstek stałych. Na Zachodzie mandaty sięgają kilku tysięcy euro.

 • Chrapanie, a bezpieczeństwo na drodze

  Badania wykazują, ze chrapanie podczas snu w nocy może być przyczyną senności w ciągu dnia*. A senność to także opóźnione reakcje i mikrosen, czyli chwilowa utrata świadomości – zjawiska bardzo niebezpieczne dla osoby prowadzącej pojazd. W Polsce w zeszłym roku, w wypadkach spowodowanych zmęczeniem lub zaśnięciem kierowcy, zostało rannych ponad 860 osób, a śmierć poniosło 85 osób**.

 • Nowe życie 45-letniej Toyoty Crown De Luxe

  Dla tej Toyoty czas stanął w miejscu. Luksusowy sedan Toyota Crown De Luxe z 1972 roku z przebiegiem poniżej 100 tys. km przez 25 lat stał nieużywany na farmie w hrabstwie Surrey. Teraz ma nowego właściciela i przemierza ulice Surrey Hills.

 • Kto zapłaci za szkody powstałe na skutek karambolu?

  Coraz częściej słychać o wypadkach, w których uczestniczy kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt aut. W wyniku takich zdarzeń poszkodowanych jest wielu, a likwidacja poniesionych strat jest kosztowna. Podpowiadamy, jak ubiegać się o odszkodowanie w takiej sytuacji.

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|15... 18

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter