a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 23 maja 2017
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

Import aut używanych największy od 2004 roku. Kierowcy chcą zdążyć przed zmianami prawa

Import aut używanych największy od 2004 roku. Kierowcy chcą zdążyć przed zmianami prawa

W 2016 roku na polski rynek trafiło zza granicy nieco ponad milion używanych samochodów – wynika z danych Instytutu Samar. Import był o 20 proc. większy niż w 2015 roku i największy od momentu wejścia Polski do UE. Rosnące zainteresowanie używanymi autami widać także w liczbie ogłoszeń. Jak wskazuje AAA Auto, w internecie, komisach i u dilerów pojawiło się blisko 2 mln ofert.

więcej
 • Austria wprowadziła płacę minimalną. Transport ma problem

  Austria wprowadziła płacę minimalną. Transport ma problem

  Wiele pytań, niepewność i nowe obowiązki dla przedsiębiorców – to efekt zmian w prawie w Austrii. Kraj znowelizował ustawę o zapobieganiu dumpingu płacowego i socjalnego, a w tym także kwotę płacy minimalnej oraz obowiązki związane z delegowaniem kierowców na terenie Austrii.

  więcej
 • Będziemy kupować samochody. Taki plan ma ponad 40% Polaków

  Będziemy kupować samochody. Taki plan ma ponad 40% Polaków

  Co ósmy Polak planuje kupić samochód z salonu, a co trzeci poszuka używanego auta. Taki plany najczęściej mają mężczyźni. Znaczenie ma też wiek. Młodsze osoby częściej deklarują chęć zmiany auta – wynika z raportu firmy Kongsberg Automotive Pruszków „Komfort jazdy II”.

  więcej
 • Cena, marka, model… Jak kupić najlepszy samochód?

  Cena, marka, model… Jak kupić najlepszy samochód?

  Polscy kierowcy kupując nowy samochód kierują się przede wszystkim ceną, nie poświęcając zbyt wielkiej uwagi kosztom eksploatacji. A takie podejście może mocno nadwyrężyć domowy budżet. Z drugiej strony większość ankietowanych uważa, że są marki tańsze w użytkowaniu – wynika z badania Instytutu Millward Brown, przeprowadzonego w październiku 2016 r. na zlecenie marki Volkswagen.

  więcej
 • W trudnych zimowych warunkach na drogach jest bezpieczniej. Więcej wypadków i kolizji jest przy dobrej pogodzie

  W trudnych zimowych warunkach na drogach jest bezpieczniej. Więcej wypadków i kolizji jest przy dobrej pogodzie

  Krajowe drogi są coraz bezpieczniejsze – systematycznie spada zarówno liczba wypadków, jak i poszkodowanych w nich osób. Zima jest jednak dla kierowców najtrudniejszym okresem w roku. Największym zagrożeniem, paradoksalnie, są pozornie dobre warunki panujące na drodze. W trudnych zimowych warunkach, czyli przy intensywnych opadach śniegu czy marznącego deszczu, kierowcy czują się mało pewnie, więc rośnie ich czujność, a spada prędkość, z jaką się poruszają.

  więcej
 • Ekologiczny styl jazdy pozwala zaoszczędzić nawet 1,5 l paliwa na 100 km

  Nawet 1,5 litra mniej paliwa na dystansie 100 kilometrów może spalać samochód, kiedy kierowca jeździ zgodnie z ideą ecodrivingu. Przede wszystkim chodzi o unikanie gwałtownego przyspieszania i hamowania, tak by jazda była jak najbardziej płynna. Nie musimy też jeździć bardzo wolno i unikać włączania radia czy klimatyzacji – zapewnia Marcin Grzebieluch ze Szkoły Bezpiecznej Jazdy Carevent.pl.

 • Seat Leon 5d - dynamiczny i nowoczesny hatchback

  Samochody kompaktowe cieszą się w całej Europie wielkim powodzeniem. To auta, które z jednej strony oferują pełną wielozadaniowość, pozwalającą im na przykład na wykorzystywanie w roli auta rodzinnego. Z drugiej z kolei zapewniają świetny wygląd, a także przyjemność z prowadzenia. SEAT Leon 5d to auto, które do tego może pochwalić się jeszcze szeregiem innych, bardzo ciekawych zalet.

 • Oryginalne prezenty na święta dla fana motoryzacji

  Prezent świąteczny dla miłośnika motoryzacji powinien odpowiadać jego hobby. Dobrym pomysłem może być zakup dla niego przejażdżki superautem typu Lamborghini Gallardo po torze wyścigowym, lub szkolenia, dzięki którym pozna tajniki go bezpiecznej jazdy oraz mądrego zachowania na drodze.

 • Polisa NNW dla kierowcy – czy warto ją wykupić?

  Polskie przepisy nakładają na kierowcę obowiązek corocznego odnawiania polisy OC samochodu. Cześć posiadaczy czterech kółek wybiera też dodatkowe polisy w celu zwiększenia zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Oprócz Autocasco na rynku dostępne są też polisy NNW dla kierowców i pasażerów.

 • Seat Ibiza -wygodny kompakt z doskonałą techniką

  W ciągu ostatnich kilku lat na rynku motoryzacyjnym pojawiło się wiele nowoczesnych rozwiązań – od nowoczesnych silników, aż po multimedia oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowców. Dla klientów salonów samochodowych najważniejsze jest to, że wyposażenie, stosowane przez wiele lat tylko w autach premium, trafia obecnie na listy wyposażenia pojazdów klasy B i kompakt.

 • Ewolucja hamulców BMW – seria F Ewolucja hamulców BMW – seria F

  Każda firma motoryzacyjna może pochwalić się znakiem rozpoznawalnym, który zawsze będzie kojarzony tylko z nią. Jedni cenią sobie w samochodach komfort jazdy, inni kładą nacisk na bezpieczeństwo. Jeżeli chodzi o firmę BMW – najważniejsza jest technologia, która ma służyć prowadzącemu pojazd.

 • Technologia i sztuka- nowa Ibiza Technologia i sztuka- nowa Ibiza

  Seat Ibiza czwartej generacji to pojazd, który może pochwalić się niezwykle piękną linią nadwozia. Wielu znawców motoryzacji przyrównuje ją do prawdziwego dzieła sztuki. Ponadto auto zostało wyprodukowane z zastosowaniem najnowszych technologii i wyposażone w najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, multimediów i systemów wsparcia pracy kierowcy.

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|1516

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter