a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Skąd wzięła się moda na auta na minuty?

2017-08-30
Skąd wzięła się moda na auta na minuty?
Car sharing, czyli pożyczanie samochodu na minuty, na określony dystans stało się modne również w Polsce. Jest to bowiem atrakcyjna alternatywa dla własnego samochodu, korzystania z komunikacji miejskiej, czy roweru. Auta na minuty są już popularne na całym świecie, a i Polacy coraz bardziej się do nich przekonują. Niewątpliwie przemawia za tym kilka argumentów.

Sharing economy, czyli ekonomia współdzielenia

Ekonomia współdzielenia to trend mogący obejmować nie tylko auto na minuty, ale i wiele innych kwestii: mieszkania, czy posiłki. Generalnie, osoby korzystające z car sharingu, chwalą sobie to, że mogą szybko skorzystać z luksusowego i bezpiecznego samochodu w obrębie miasta. Jest to zarazem ekonomiczne i ekologiczne. Poza tym, jest to oszczędność czasu. Na dodatek, korzystanie z tej usługi, nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Na przykładzie firmy 4mobility.pl widać to wyraźnie: pobiera się aplikację na smartfon, następnie skanuje prawo jazdy oraz wpisuje numer karty kredytowej. Następnie, czeka się na rejestrację. Ta procedura nie zajmuje więcej jak kilka minut. Dostaje się informacje na temat tego, gdzie znajduje się najbliższy samochód, a także otrzymuje się specjalny kod, dzięki któremu można będzie otworzyć samochód. Płaci się tylko za czas przejazdu oraz za przejechane kilometry. O tankowanie również nie trzeba się martwić. Bonusem jest to, że stali klienci mogą liczyć na zniżki oraz spodziewać się, że będą dla nich dostępne najnowsze modele samochodów.

Przyszłościowe rozwiązanie motoryzacyjne

Nie sposób zaprzeczyć, że car sharing to przyszłościowe rozwiązanie motoryzacyjne. Ludzie, zwłaszcza żyjący w większych miastach, będą bowiem coraz większą uwagę kierować na to, żeby płacić tylko za to, z czego faktycznie się korzysta. Rośnie także świadomość na temat smogu w miastach oraz zbyt dużego ruchu pojazdów. Car sharing jest alternatywą dla prywatnych samochodów, która realnie przyczynia się do poprawy warunków życia. Nie mówiąc już o tym, że spełnia swój podstawowy cel - pomaga dotrzeć w każde, wybrane przez Ciebie miejsce. Jeżeli z samochodu korzystasz sporadycznie, to car sharing jest właśnie dla Ciebie.

Materiał zewnetrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter