a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Seat Leon - mocny gracz w segmencie C

2015-07-24
Seat Leon - mocny gracz w segmencie C

Pięć silników do wyboru

Każdy kierowca lubi mieć wybór, a w przypadku Seata Leona nie będzie mógł narzekać na jego brak. Auto to sprzedawane jest w wersjach z pięcioma różnymi silnikami, które łączy jedno - niska emisja dwutlenku węgla. Kierowcy preferujący spokojniejszą jazdę, którzy większość czasu spędzają w mieście, mogą zdecydować się na silnik 1.6 CR o mocy 90 KM, zaś ci, którzy mają zamiar dużo podróżować, mogą bliżej przyjrzeć się modelom z silnikami 2.0 CR, które mają 150 i 184 KM.

Wygląd i detale

Z zewnątrz Seat Leon wygląda dość oryginalnie - podłużny kształt i ostra, krótka sylwetka nieodwonie kojarzą się z szybkością. Dodatkowo diabeł tkwi w szczegółach, a w przypadku omawianego modelu diabłem tym są charakterystyczne, trójkątne reflektory LED, które nadają przedniej części wozu nieco drapieżnego charakteru. Opływową budowę podkreśla brak tylnych drzwi, a odpowiednio dobrane felgi (od 16-18 cali) jeszcze bardziej przyciągają wzrok kierowców i przechodniów. Jeśli jesteś odważny i lubisz zwracać na siebie uwagę, możesz wybrać pakiet Black, który oferuje elektrycznie otwierany, czarny, panoramiczny dach i ciemne lusterka.

Eeasy Connect i inne ulepszenia

Jak każde inne współcześnie produkowane auto, tak i Seat Leon nie może obejść się bez dodatków elektronicznych. Technologia Eeasy Connect umożliwia korzystanie z dodatkowych pomocy, takich jak: system nawigacji czy połączenie ze smartfonem. System Navi System lub Navi System Plus pozwala natomiast na podawanie kierunku za pomocą głosu, ze względu na co kierowca nie musi zdejmować rąk z kierownicy, aby ustalić odpowiednią trasę. Podróż umili dziesięciogłośnikowy system audio, dzięki któremu dźwięki radia czy muzyki dotrą do uszu z każdego zakamarka auta.

Leon zawsze bezpieczny

Oprócz tych miłych dla kierowcy udogodnień, wprowadzono także klika opcji fundamentalnych dla bezpieczeństwa pojazdu. Wbudowany asystent pasa ruchu natychmiast informuje o zbaczaniu z właściwej trasy, a „system rozpoznawania zmęczenia" śledzi reakcje kierowcy na drodze. Jeśli uzna je za niebezpieczne, zaproponuje chwilę relaksu i zaparkowanie auta.

Dla rodziny i dla kawalera

Seat Leon to samochód, który spodoba się zarówno kawalerom, jak i głowom rodzin. Świetny design, wygodne wnętrze i dyskretne, pomocne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jego prowadzenie staje się czystą przyjemnością. Czy to miasto, czy teren poza nim - Leon to bezpieczna i wygodna podróż.

Informacja prasowa

Tagi: Seat, Seat Leon, technologia Eeasy Connect

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter