a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Profesjonalne kosmetyki samochodowe do czyszczenia skóry – jak o nią dbać?

2018-07-16
Profesjonalne kosmetyki samochodowe do czyszczenia skóry – jak o nią dbać?

Czyszczenie skórzanej tapicerki nie jest tak proste, jak w przypadku tej welurowej. Dlatego, zanim się za nie zabierzemy, warto wiedzieć, jak to robić, i jakie profesjonalne kosmetyki samochodowe trzeba mieć pod ręką.

Wymagający materiał

Skórzana tapicerka w samochodzie uchodzi za przykład luksusu. Nic dziwnego więc, że montowana jest z reguły w autach z wyższej półki cenowej. Jednak czasami można spotkać ją również w samochodach klasy średniej, których po naszych drogach jeździ najwięcej. Jeżeli ty również masz w swoim garażu auto ze skórzaną tapicerką, doskonale wiesz, że to wymagający materiał. Choć skóra prezentuje się lepiej niż welur, trzeba także o nią zdecydowanie lepiej dbać. Nie wystarczy tylko przejechać mokrą szmatką z mydłem. Niezbędne będą profesjonalne kosmetyki samochodowe oraz ten krótki poradnik, które pomogą w utrzymaniu skóry w dobrym stanie.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe do czyszczenia

Skórzane fotele po kilku latach używania nie wyglądają już tak dobrze, jak wcześniej. Wyblakły kolor i popękany materiał to najważniejsze zniszczenia, jakie spotykają naszą skórzaną tapicerkę. Dlatego, jeżeli jest ona obecna w twoim aucie, zacznij o nią dbać jak najszybciej, by uniknąć później kosztownych napraw. Nieocenioną pomocą będą profesjonalne kosmetyki samochodowe do czyszczenia skóry. Jednak zanim je użyjemy musimy porządnie odkurzyć środek samochodu. Od tego trzeba zacząć każde czyszczenie, czy to tapicerki, czy kokpitu. Należy pamiętać, by używać wyłącznie produktów przeznaczonych do skóry, ponieważ inne mogą ją uszkodzić. Na początek usuwamy z jej powierzchni tłuszcz, do którego przyklejają się kurz i bród. Najlepiej jest to robić używając szczotki z miękkim włosiem lub ściereczki z mikrofibry. Te drugie są szczególnie użyteczne, ponieważ przy pomocy ściereczki z mikrofibry możemy nie tylko wyczyścić tapicerkę, ale i kokpit czy lakier.

Konserwacja skóry w samochodzie - jak to robić?

Po dokładnym czyszczeniu tapicerki, możemy zająć się jej konserwacją. Należy pamiętać, by zawsze zajmować się pielęgnacją po czyszczeniu. Konserwacja skóry w samochodzie jest równie prosta, co wcześniejsze czyszczenie. Również potrzebny jest nam specjalny preparat do konserwacji skóry, którego należy używać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. W większości przypadków wystarczy go jedynie wetrzeć w tapicerkę i zostawić do całkowitego wyschnięcia. Jeżeli chcemy, by nasza skóra prezentowała się jak nowa, musimy pamiętać o regularnym czyszczeniu i konserwacji. Powtarzanie tych czynności raz na 3 miesiące w zupełności wystarczy.

 

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter