a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Oximo dba o bezpieczeństwo pacjentów w ambulansach

2015-12-07
Oximo dba o bezpieczeństwo pacjentów w ambulansach

Oximo, polski producent innowacyjnych wycieraczek do aut, przekazał zestaw nowych wycieraczek na rzecz floty firmy Medical Transport, zajmującej się m.in. transportem pacjentów, krwi i sprzętu medycznego.

Jakość i właściwości wycieraczek do szyb mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wystarczy tu wspomnieć, że większość wypadków ma miejsce po zmroku podczas trudnych warunków atmosferycznych. Ewentualne ograniczenie pola widzenia z powodu wycieraczek ma tu istotne znaczenie.

„W ostatnim czasie otrzymaliśmy wycieraczki samochodowe od firmy Oximo"- Mówi Dariusz Helios, właściciel firmy Medical Transport, zajmującej się transportem osób chorych i poszkodowanych w Polsce i za granicą. - „Do tej pory używaliśmy standardowych wycieraczek samochodowych, które wydawały nam się optymalnie dobrane do potrzeb naszej pracy, m.in. szybkiej jazdy ambulansem" - komentuje Dariusz Helios, właściciel firmy Medical Transport. - ,,Wycieraczki Oximo znacznie podniosły komfort jazdy, dlatego cieszymy się, że nasza flota została wzbogacona o ten produkt".

Oximo jest polskim producentem wycieraczek, zawierających unikalną mieszankę gumowo-kauczukową pokrytą warstwą silikonu. Ponadto, firma prowadzi własny team Race & Rally i angażuje się w zawody rajdowe, a w niedalekiej przyszłości, zaczynając od wsparcia firmy Medical Transport, planuje zaktywizować się na polu charytatywnym oraz CSR.

Materiał zewnętrzny

Tagi: Medical Transport, Oximo, wycieraczki do aut

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter