a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Oryginalne prezenty na święta dla fana motoryzacji

2016-11-28
Oryginalne prezenty na święta dla fana motoryzacji
Prezent świąteczny dla miłośnika motoryzacji powinien odpowiadać jego hobby. Dobrym pomysłem może być zakup dla niego przejażdżki superautem typu Lamborghini Gallardo po torze wyścigowym, lub szkolenia, dzięki którym pozna tajniki go bezpiecznej jazdy oraz mądrego zachowania na drodze.

Fanowi motoryzacji bardzo łatwo przygotować prezent na święta. Jeśli nie kupując mu środki pomagające dbać o samochód (np. wosk do lakieru), to sprawiając, że będzie miał on okazję np. przejechać się gokartem lub pojazdem typu Buggy V10 po torze wyścigowym.

Przejażdżka sportowym autem

Przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym to świetny pomysł na świąteczny prezent dla miłośnika motoryzacji. Zajęcie miejsca za kierownicą takich aut, jak Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GTR, Porsche 911, Audi R8 czy Ferrari 458 Italia, wyzwoli w każdym kierowcy ogromną dawkę adrenaliny. Koszt pojedynczego przejazdu po torze wynosi około 300-400 złotych, jednak w większości zależy od modelu wybranego super samochodu. Ponadto fanowi motoryzacji można sprezentować podwójną radość z jazdy, kupując mu pakiet porównawczy. Pozwala on na sprawdzenie dwóch i więcej modeli aut dostępnych w garażach agencji za cenę około 500-600 złotych.

Jazda gokartem

Przejażdżka gokartem dostarcza niecodziennych przeżyć i adrenaliny. To idealny sposób, by poczuć się choć trochę jak kierowca Formuły 1. Za około 100 złotych można wykupić dla miłośnika motoryzacji, półgodziną sesję na torze gokartowym. W pakiecie otrzyma on również profesjonalne szkolenie tłumaczące zasady kartingu, budowę oraz mechanizmy pojazdów, jak i bezpieczeństwa przejazdu. Tory gokartowe dostępne są w prawie każdym, większym, polskim mieście.

Ekstremalny OFF ROAD

Za około 200 złotych można wykupić terenową jazdę Buggy V10 o mocy ponad 350 koni mechanicznych. To świetny prezent dla miłośników czterech kółek i fanów off roadu. Jazda Buggy V10 to wyzwanie dla każdego kierowcy. Przejażdżka odbywa się na specjalnym torze wyścigowym z przygotowanymi licznymi wzniesieniami i przeszkodami. Przed jazdą przeprowadzane jest również obowiązkowe szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa oraz prowadzenia pojazdu. Podczas ekstremalnego off roadu instruktor zajmuje miejsce pasażera i służy przez cały czas wskazówkami.

Szkolenie bezpiecznej jazdy

Każdy kierowca i miłośnik motoryzacji powinien wiedzieć jak prowadzić samochód w trudnych warunkach atmosferycznych. Zima na drogach stwarza ponadto dodatkowe niebezpieczeństwo w postaci oblodzenia nawierzchni. Idealnym prezentem świątecznym dla fana czterech kółek będzie więc szkolenie z bezpiecznej jazdy. Kurs obejmuje godzinę zajęć teoretycznych i trzy godziny zajęć praktycznych. Uczy panowania nad pojazdem w trakcie poślizgu, skutecznego hamowania i pokonywania przeszkód. Kosztuje około 700 złotych.

Materiał zewnętrzny

Tagi: auto, motoryzacja, prezent, samochód, święta

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter