a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Odwiedzając tegoroczny Salone del Mobile

2017-03-03
Odwiedzając tegoroczny Salone del Mobile

Impreza jest globalnym spotkaniem świata biznesu i kultury, a także forum wymiany doświadczeń dla profesjonalistów z branży. Ten rok wystawy będzie wyjątkowy jeszcze pod jednym względem. Po raz dziesiąty rozdane zostaną Lexus Design Awards, a wystawa Lexusa pod hasłem „A jednak" będzie oficjalną częścią wydarzenia.

Salone del Mobile rozpocznie się 4 kwietnia i potrwa przez kolejne trzy dni. Podzielony jest na trzy sekcje: Classic, Design i xLux. Zobaczymy 2000 wystawców ze 165 krajów, na ponad 200 000 metrach kwadratowych. Zaprezentują swoje ostatnie prace i wynalazki. Dla wielu z tych instalacji będzie to chwila premiery. Produkty zawsze są najwyższej jakości, luksusowe, innowacyjne i przełomowe. Czyli tak jak marka Lexus. Inżynierowie i projektanci firmy, potwierdzają to przy każdej kolejnej premierze samochodu, modeli koncepcyjnych czy przy innych lifestylowych projektach. Nie dziwi więc fakt, że Lexus dokłada swoją „cegiełkę" w kształtowanie historii designu, jaka rokrocznie rodzi się w Mediolanie.

Aby jubileuszową obecność uczcić w wyjątkowy sposób, Lexus zaprosił do współpracy prof. Neri Oxman z MIT Media Lab - projektantkę i architekta wraz z jej zespołem The Mediated Matter Group. Profesor znana jest z wizji harmonizacji natury z jej pozornym przeciwieństwem technologią co idealnie koresponduje z hasłem tegorocznej edycji Lexus Design Awards „A jednak". Architekci, którzy zgłaszali swoje prace, mieli właśnie za zadanie połączyć elementy sprzeczne. Finaliści pokażą wizjonerskie, progresywne wzornictwo połączone z technologią, która ma zapewnić nowe, niesamowite doświadczenia i wpłynąć na komfort naszego życia.

„A jednak" to również tytuł wielowymiarowej instalacji światła i cienia, zaprojektowanej i wykonanej z wykorzystaniem technologii opracowanej przez zespół Oxman.

Wystawa Lexusa będzie trwała od 4-go do 9-go kwietnia w La Triennale di Milano - Muzeum Art&Design w Parco Sempione, uważanego za centrum Milan Design Week. Będzie to prezentacja prac 12 finalistów Lexus Design Awards, wystawa Oxman i wystawa podsumowująca wkład marki w Salone del Mobile.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter