a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 22 maja 2018
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Najtańsze ubezpieczenia

2015-02-03
Najtańsze ubezpieczenia

Każdy właściciel pojazdu musi pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Poza nim, może dokupić dodatkowe polisy, jak np. AC, NNW czy assistance. Zanim podejmie się decyzję, warto wyliczyć dokładną składkę w opcjach polis, które nas interesują. W tym może pomóc kalkulator OC/AC, dzięki niemu będziemy mieć pewność, że nie przepłacimy i zapłacimy najmniejszą składkę.

Prawie każde towarzystwo ubezpieczeniowe posiada na swojej stronie internetowej kalkulator OC/AC, za pomocą którego możemy wyliczyć odpowiednią składkę interesującego nas ubezpieczenia, w zależności od ponoszonego ryzyka. Pamiętajmy jednak, że składki, to rzecz indywidualna i uzależniona od wielu czynników. Dlatego nie powinniśmy sugerować się kwotami, które płacą na ubezpieczenie nasi znajomi. Każdy z nas będzie posiadał swoją indywidualną ofertę. Jeżeli chcemy, alby była jak najtańsza - obliczajmy składki!

Najtańsze OC, największy zasięg AC

Nie przy każdej polisie najtańsza opcja sprawdzi się tak samo. To na co powinniśmy zwracać uwagę, to rodzaj polisy.

W OC ważna jest cena - kupuj najtańsze!

Wybierając polisę OC możemy kierować się przede wszystkim ceną. Zarówno zakres OC, jak i suma ubezpieczenia dla każdego ubezpieczyciela jest identyczny. Takie są gwarancje prawne w Polsce. Dlatego nie warto przepłacać, ponieważ bez względu na wysokość opłacanej przez nas składki, ubezpieczyciel ma obowiązek wypłacić odszkodowanie za szkodę wyrządzoną przez osobę ubezpieczoną.

Ubezpieczenie AC - tutaj liczy się zakres - im szerszy, tym lepiej!

Jeżeli zdecydujemy się na najtańsze ubezpieczenie autocasco, ucierpi na tym nasza ochrona, bo zakres polisy będzie zdecydowanie okrojony i w wielu przypadkach niewystarczający. Dlatego oferty należy przeglądać pod kątem zakresu ubezpieczenia, dostosowując go do swoich potrzeb - np. od kradzieży samochodu i jego zawartości, np. fotelika samochodowego, od zniszczeń przez nieznanych sprawców, od sił przyrody itd. Gdy już zdecydujemy się jaki zakres ubezpieczenia nas interesuje, sprawdźmy, który ubezpieczyciel proponuje najkorzystniejsze warunki - możemy to zrobić na stronie internetowej ubezpieczyciela, a ceny polisy wyliczy za nas kalkulator OC/AC.

Materiał zewnętrzny

 

Tagi: AC, kalkulator ubezpieczeń, OC, ubezpieczenia

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter