a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 23 maja 2018
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Milla Jovovich gwiazdą interaktywnego przedstawienia teatralnego z udziałem Toyoty C-HR

2017-02-07
Milla Jovovich gwiazdą interaktywnego przedstawienia teatralnego z udziałem Toyoty C-HR

W wydarzeniu wzięło udział 100 gości, wciągniętych w fabułę tego niezwykłego wieczoru. Uczestnicy odbyli wirtualną podróż po Londynie, Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Barcelonie. Ich przewodniczka, Milla Jovovich, pomagała zainspirować się designem Toyoty C-HR, która wygląda jakby zawsze była w ruchu.

Każdy z uczestników był bohaterem w swojej własnej przygodzie, spotykając po drodze znane postacie ze świata mody sportu i rozrywki. Każda scena mogła się zakończyć niespodziewanym zwrotem akcji, a wydarzenia były inspirowane atutami Toyoty C-HR - dynamiczną jazdą, wyszukaną stylistyką diamentu, zachwycającym projektem wnętrza oraz koncertową jakością dźwięku systemu JBL.

Podróż rozpoczęła się w Berlinie ozdobionym projekcjami z Międzynarodowego Festiwalu Światła. W Mediolanie goście spotkali projektanta mody Fabio Attanasio i modelkę Giorgię Palmas, a C-HR stał się gwiazdą pokazu mody. W paryskim kasynie przywitał ich kierowca rajdowy Guerlain Chicherit oraz krupier Etienne Pradier. W Barcelonie zaskoczył ich flash mob wyreżyserowany przez DJ-a Cuartero. W londyńskim barze na uczestników czekali mistrzowie mieszania drinków, Alex Kratena i Simone Caporale oraz gospodyni programu, Milla Jovovich.

Twórcami spektaklu są najbardziej utalentowani performerzy zajmujący się łączeniem teatru i techniki, współpracujący z prestiżowymi scenami teatralnymi w Wielkiej Brytanii. Za reżyserię odpowiadali James Seager i Joe Hufton z londyńskiej grupy performansu teatralnego Les Enfants Terribles.

„Udział w tym unikalnym przedsięwzięciu to dla mnie wielka przyjemność. Uwielbiam teatr uczestniczący, który porywa wszystkich w wyjątkową podróż. To coś, co zawsze chciałam zrobić, więc kiedy Toyota zaprosiła mnie do udziału w wydarzeniu, którego bohaterem jest Toyota C-HR, byłam zaintrygowana. C-HR jest wyrazem zupełnie nowego podejścia Toyoty do swoich produktów - nowy crossover to ikona stylu i jakości premium. Wygląda pięknie i ma świetnie zaprojektowane wnętrze. Toyota zawsze szuka coraz lepszych sposobów na projektowanie samochodów - bardzo mi się podoba ta filozofia" - skomentowała Milla Jovovich.

„Toyota C-HR to samochód zupełnie inny od wszystkiego co zrobiliśmy do tej pory. Dlatego prezentujemy go w wyjątkowy, innowacyjny sposób. Spektakl „The Night That Flows" nie tylko uchwycił dynamiczny i innowacyjny charakter C-HR, ale także podkreślił, że jest to doskonały samochód dla osób, które poszukują inspiracji do aktywnego, twórczego życia" - powiedział Jan Verhaegen, Brand and Marketing Communications Manager w Toyota Europe.

źródło: Toyota News

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter