a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Komis, salon czy ogłoszenia – gdzie warto kupić używany samochód Honda?

2015-11-02
Komis, salon czy ogłoszenia – gdzie warto kupić używany samochód Honda?
Honda to sprawdzone japońskie samochody - jej modele Civic czy Accord od lat znajdują się wśród popularnych i chętnie kupowanych, zarówno jako nowe, jak i używane. Jeżeli zastanawiasz się nad Hondą z drugiej ręki, wtedy masz w czym przebierać, ponieważ do dyspozycji jest wiele modeli - zarówno tych kupionych i użytkowanych w Polsce, jak i sprowadzanych z innych krajów. Gdzie warto wobec tego kupić używaną Hondę, aby być w pełni zadowolonym z zakupu?

Gdzie szukać ofert?

Używane samochody można zakupić od prywatnych sprzedawców  oraz firm, które się w tym specjalizują, na przykład handlarzy czy salonów samochodowych. Najwięcej osób rozpoczyna od przeglądania portali ogłoszeniowych, gdzie można znaleźć szeroką gamę różnych propozycji i zapoznać się z przykładowymi cenami. Gdy z kolei zależy ci na zobaczeniu samochodów na żywo, wybierz się na autogiełdę lub do komisu. Na uwagę zasługują także salony Hondy, gdzie można znaleźć szeroką gamę samochodów, w bardzo konkurencyjnych cenach.

Uwaga na nierzetelnych handlarzy!

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że nie każdy samochód oferowany jako ten w dobrym stanie jest taki naprawdę. Zjawisko to szczególnie nasiliło się po wejściu Polski do Unii Europejskiej, gdy do kraju zaczęto sprowadzać wiele używanych modeli, nie zawsze w dobrym stanie, między innymi powypadkowe, mocno uszkodzone, po zalaniu. Decydując się na zakup używanego samochodu trzeba mieć wobec niego ograniczone zaufanie do handlarzy, ponieważ nierzadko okazuje się, że licznik jest przekręcony, elektryka wymaga napraw, a koło dwumasowe i sprzęgło powinny być już dawno wymienione. Pomoc specjalisty jest wskazana, który będzie mógł sprawdzić dokładniej jego stan techniczny.

Jeżeli szukasz sposobu na wygodny i szybki zakup, skieruj swoje poszukiwania do autoryzowanych salonów Hondy - dealerzy mają w swojej ofercie modele kilkuletnie, dokładnie przetestowane i w pełni sprawne. Oczywiście zawsze warto sprawdzić wszystkie dostępne propozycje, aby znaleźć dla siebie najlepszą Hondę w przystępnej cenie!

Materiał zewnętrzny

Tagi: Accord, Civic, Honda, samochody używane

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter