a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Jak płacić mniej za parkowanie i w prosty sposób uniknąć mandatu?

2017-03-22
Jak płacić mniej za parkowanie i w prosty sposób uniknąć mandatu?

Do tej pory opłacenie miejsca za parking łączyło się ze staniem w długich kolejkach i nerwowym szukaniem bilonu w portfelu. W gorszej wersji - mandatem za postój w zakazanym miejscu. Jak uniknąć takich sytuacji? Rozwiązaniem są płatności mobilne. Dzięki nim w kilka minut zapłacisz za miejsce parkingowe - bez pośpiechu, kolejek czy konieczności szukania otwartego kiosku.

Parking bez mandatu

Korki na mieście i brak miejsca parkingowego to najgorszy możliwy scenariusz, jeżeli za 5 minut zaczynasz bardzo ważne spotkanie. Przysłowiowe kilka minut na zakazie postoju zmienia się w godzinę. A to może słono kosztować mandatem - w skrajnym wypadku nawet kilkaset złotych, dużo straconego czasu i nerwów. Aby uniknąć takich sytuacji wystarczy, że w swoim telefonie zainstalujesz odpowiednią aplikację np. SkyCash, dzięki której w kilka minut kupisz miejsce parkingowe.

Aplikacja mobilna SkyCash ułatwia życie niejednemu kierowcy. Jej użytkownicy mogą zapomnieć o uczuciu niecierpliwego przeszukiwania samochodowych schowków i własnych kieszeni w poszukiwaniu drobnych potrzebnych do opłacenia postoju. Korzystając z aplikacji SkyCash mobiParking w kilka sekund uregulujemy należność, zyskując przy tym czas i spokój  - zauważa Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. 

Kierowcy  korzystający z aplikacji SkyCash, dzięki funkcji Start/Stop zapłacą tylko za realny czas postoju w strefie płatnego parkowania. Takiej funkcji nie oferują parkomaty, w których kierowcy muszą z góry zakładać ile czasu zajmie im postój i w razie potrzeby wracać do auta, żeby wykupić dodatkowe minuty.

Jak korzystać z aplikacji?

To proste, wystarczy pobrać aplikację na swój telefon, założyć i doładować konto. Środki na koncie SkyCash można uzupełnić podpinając do niego kartę płatniczą lub korzystając
z serwisów umożliwiających szybkie doładowanie. Kolejnym krokiem jest umieszczenie na przedniej szybie samochodu specjalnej naklejki „mobiParking". Kierowcy mogą je znaleźć w biurach związanych ze strefą płatnego parkowania w danym mieście lub samodzielnie pobrać, a następnie wydrukować: http://www.skycash.com/wp-content/uploads/2016/06/Identyfikator-mobiParking-by-SkyCash.pdf

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter