a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Jak bezpiecznie kupić używane auto?

2015-12-07
Jak bezpiecznie kupić używane auto?
Zakupienie samochodu używanego może być sporym problemem - w przeciwieństwie do samochodów nowych tak naprawdę nie wiadomo, co się otrzymuje, nawet w sytuacji, gdy auto kupione jest od kogoś znajomego czy z rodziny. Można jednak zminimalizować to ryzyko, aby kupić samochód używany praktycznie jak nowy. Jak to możliwe?

Uważaj na „okazje"

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby kupować samochody od sprawdzonych sprzedawców, oczywiście, zachowując przy tym odpowiednią ostrożność. Najwięcej Polaków decyduje się na kupno samochodu z ogłoszenia - online można znaleźć szereg różnych serwisów ogłoszeniowych, a na nich tysiące ofert z całej Polski. Można także kupować auta w komisach samochodowych czy na giełdach. Nigdy nie ma jednak pewności co do tego, czy wypatrzony samochód będzie zgodny z opisem - w internecie można spotkać się z wieloma przykładami sztuczek handlarzy, które mają na celu sztuczne podwyższenie ceny samochodu, a przekręcenie licznika jest jedną z najłagodniejszych.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że samochód spełni twoje oczekiwania, w takim przypadku warto zabrać ze sobą na zakupy doświadczoną osobę lub wynająć mechanika. Można także spytać o możliwość zabrania samochodu do warsztatu, gdzie zostanie on poddany inspekcji, aby wykryć ewentualne nieścisłości. To często jedyny sposób, aby uchronić się przed zakupem powypadkowego, mocno przerabianego samochodu.

Kupuj od sprawdzonych sprzedawców

Jeżeli jednak chcesz uniknąć czasochłonnego poszukiwania używanego samochodu, który będzie w dobrym stanie, w takim przypadku masz jeszcze jedno rozwiązanie - to zakupienie używanego pojazdu od dealera samochodów. Większość z nich oprócz nowych aut oferuje również używane swojej marki. Są to auta ze sprawdzonym statusem prawnym, kompletną dokumentacją, poddane przeglądom technicznym, z kompletną historią. Często są o również samochody z gwarancją, dlatego też auto można kupić bezpiecznie i wygodnie, a dodatkowo w przystępnych cenach. Warto zatem wziąć taką opcję pod uwagę przy poszukiwaniu używanych aut!

Materiał zewnętrzny

Tagi: auta używane, auto, samochody używane, samochór, serwis

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter