a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 20 kwietnia 2018
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Grzegorz Krychowiak będzie jeździł w Paryżu nową hybrydową Toyotą RAV4. Uważa, że napęd hybrydowy to przyszłość motoryzacji

2016-09-26
Grzegorz Krychowiak będzie jeździł w Paryżu nową hybrydową Toyotą RAV4. Uważa, że napęd hybrydowy to przyszłość motoryzacji

Piłkarz podkreśla, że w samochodach ceni technologię i estetyczny design. Według niego oba te kryteria spełnia nowa Toyota RAV4 Hybrid, którą otrzymał jako ambasador marki. Piłkarzowi podoba się połączenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy ze sportową linią nadwozia. Nowe auto spodobało się także narzeczonej sportowca, Célii Jaunat.

Grzegorz Krychowiak nawiązał współpracę z marką Toyota latem tego roku. Po przeprowadzce do Paryża, gdzie niedawno zadebiutował jako zawodnik klubu Paris Saint-Germain, otrzymał od firmy nową hybrydową Toyotę RAV4. Model ten wyposażony jest w dwa silniki elektryczne oraz jeden benzynowy o pojemności 2,5 litra. Samochód posiada 197 KM mocy, przy stosunkowo niskim zużyciu paliwa - średnio 5,1 l na 100 km.

- RAV4 jest przede wszystkim samochodem bezpiecznym, komfortowo się jeździ nim po mieście, jest to samochód pojemny, łatwo i przyjemnie się nim prowadzi - mówi Grzegorz Krychowiak agencji informacyjnej Newseria.

Jeden z czołowych zawodników polskiej reprezentacji twierdzi, że wybierając samochód, kieruje się przede wszystkim technologią, która zapewnia bezpieczną jazdę, oraz estetyczny wygląd. Toyota RAV4 Hybrid spełnia oba te kryteria. Nowością w czwartym modelu z serii RAV4 jest bowiem nie tylko napęd hybrydowy. Auto ma nieco zmienioną linię nadwozia - otrzymało m.in. LED-owe oświetlenie oraz nowe wzory felg aluminiowych.

- Jest to samochód, który przede wszystkim się podoba, jest ładny, estetyczny. Mimo że jest to SUV, ma taką linię sportową - mówi Grzegorz Krychowiak.

W samochodach hybrydowych piłkarz docenia przede wszystkim połączenie dynamiki i ekonomiki jazdy. Jego zdaniem napęd hybrydowy jest technologią przyszłości, nie tylko w przemyśle samochodowym.

- Uważam, że niedługo również samoloty czy inne środki transportu będą się poruszały w ten sposób. To jest przyszłość i niedługo wszyscy będą jej używać - mówi Grzegorz Krychowiak.

Sportowiec już porusza się po Paryżu nowym samochodem. Twierdzi, że auto przypadło do gustu także jego narzeczonej, 25-letniej francuskiej modelce Célii Jaunat.

- Célii spodobał się ten samochód przede wszystkim dlatego, że jest wygodny, przestronny i przyjemnie się nim porusza po mieście - mówi Grzegorz Krychowiak.

Cena Toyoty RAV4, w zależności od modelu, waha się między 134 a 170 tys. zł.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Grzegorz Krychowiak, Toyota RAV4 hybrydowa

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter