a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Firmowa flota - dlaczego warto kupić lokalizator do aut?

2018-05-29
Firmowa flota - dlaczego warto kupić lokalizator do aut?
Prowadzisz dużą firmę i lubisz mieć wszystko pod pełną kontrolą? Przykładasz również dużo starań do tego, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie zminimalizować koszty związane z jej utrzymaniem? Jeżeli do tego posiadasz dużą flotę, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, w postaci lokalizatora do aut. Co zatem warto o nim wiedzieć i jak dokonać jego prawidłowego wyboru? Zapraszamy do lektury.

Co to jest lokalizator do auta?

Lokalizatory GPS, z roku na rok, stają się coraz popularniejszymi urządzeniami. W czym tkwi, w takim razie, ich sekret? Przede wszystkim, w tym, że przy ich pomocy, jesteśmy w stanie nadzorować i sprawnie zarządzać całą, firmową flotą samochodową. Dzięki lokalizatorowi możemy bez problemu namierzyć pojazd, kontrolować zużycie paliwa, a także czas pracy pojazdów i pracowników. Szeroką ofertę, nowoczesnych lokalizatorów do aut można znaleźć https://www.alfatronik.com.pl/lokalizacja-pojazdow-c-9_35.html.

Aby zacząć go stosować, wystarczy jedynie zamontować wybrany przez nas moduł w pojeździe. Możemy wykonać to samodzielnie lub skorzystać z usług autoryzowanego instalatora, czy też profesjonalnego mechanika samochodowego. Będziemy mieć wtedy pewność, że nie dojdzie do jego uszkodzenia, w czasie montażu lub unikniemy jego błędnej instalacji.

W jaki sposób działa lokalizator do auta?

Wszystkie lokalizatory, dostępne w sklepie AlfaTronik, pozwalają na śledzenie położenia i trasy pojazdu, z dokładnością do 2 metrów. Możliwe jest to dzięki wbudowanemu modułowi GPS, który namierza wybrane przez nas obiekty za pomocą satelity. Następnie odebrane w ten sposób informacje, na temat położenia samochodu, przesyłane są na serwer, gdzie zostają opracowane. Efektem końcowym są dane odesłane do odbiornika.

Informacje o położeniu pojazdu można czerpać na dwa sposoby. Pierwszym z nich są raporty SMS-owe, drugim zaś, dedykowana platforma. Zamontowanie urządzenia w samochodzie i wykupienie abonamentu daje nam dostęp do stworzonej przez AlfaTronik, specjalnej platformy AlfaTRACK. Lokalizatory, zapewniają ciągłość pracy, nawet do 30 miesięcy, a wszystko za pomocą niezwykle wydajnych akumulatorów. Montowane są natomiast, za pomocą magnesów, co czyni je łatwymi w instalacji.

Jakie są korzyści z korzystania z tego urządzenia?

Dzięki platformie AlfaTRACK możemy śledzić położenie pojazdu, w czasie rzeczywistym, z każdego, dowolnego miejsca na świecie. Usprawnia to niesamowicie procesy logistyczne firmy i stanowi zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Następną, niezmiernie istotną zaletą, płynącą z zastosowania lokalizatorów GPS dla firmowej floty, jest ochrona przedsiębiorstwa przed nadużyciami ze strony swoich pracowników. Zawsze istnieje przecież duże prawdopodobieństwo, że firmowe auto znajdzie, całkiem inne zastosowanie, niż wyjazdy służbowe. Mowa tu oczywiście, o wykorzystywaniu pojazdów do celów prywatnych, czy też zbędnych postojów w trakcie pracy.

Naturalnie, nie mniej ważne są względy ekonomiczne i tutaj także czeka na nas miła niespodzianka, dlaczego? Analiza przebiegu trasy pojazdu usprawnia procesy logistyczne, co następnie pozwala na niższe zużycie paliwa i redukcję pustych przejazdów. Dzięki temu właśnie, możemy sporo zaoszczędzić i przeznaczyć więcej środków na rozwój firmy.

Jaki model lokalizatora do auta wybrać?

W asortymencie sklepu detektywistycznego AlfaTronik, znajdziemy szeroką ofertę lokalizatorów samochodowych. Zarówno tych na abonament, z dostępnością do platformy, jak i bez niego, których praca opiera się na generowaniu raportów, dostępnych przez SMS-y.

Lokalizatory, które współpracują z systemem AlfaTRACK, można na życzenie klienta wyposażyć w odpowiedni kamuflaż, znacznie utrudniający jego ewentualne wykrycie przez osoby niepowołane.

W przypadku urządzeń, korzystających z platformy, niesamowitą popularnością cieszy się System lokalizacji GPS AlfaTRACK S-300 z lokalizatorem GL-300. Jest on kompletnym systemem lokalizacji, w czasie rzeczywistym, z rocznym dostępem do platformy i z bezpłatną aplikacją na urządzenia mobilne. Jego tryb czuwania wynosi 7 dni, a dodatkowo model ten, został wyposażony w mocniejszą baterię i bardziej trwałą, wodoodporną obudowę.

Bezabonamentowy lokalizator GPS FIX-2, będzie idealnym rozwiązaniem, dla tych wszystkich, którzy nie lubią wiązać się umowami abonamentowymi. Urządzenie to, o bardzo małych rozmiarach (wielkości pudełka od zapałek), udostępnia lokalizację w czasie rzeczywistym. Wystarczy jedynie wysłać odpowiedni SMS na kartę SIM, aby lokalizator rozpoczął przesyłanie swojej lokalizacji bezpośrednio na telefon lub na stronę internetową.

Lokalizator do aut stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, posiadających swoją flotę samochodową. Nie warto czekać dłużej, dlatego już dziś wybierzmy model dopasowany do potrzeb firmy.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
Kamilla362018-08-05, 17:42

Dzięki lokalizatorom GPS firmy transmobil, które są bardzo wielofunkcyjne, w mojej firmie polepszyła się nie tylko jakość pracy pracowników, ale także organizacja pracy i oszczędność. Wszystko dzięki tym niezawodnym lokalizatorom. Moi dostawcy, potrafią teraz o wiele szybciej dostarczyć zamówienie do klienta.


Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter