a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 22 maja 2018
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Dlaczego niektórzy poprawiają auta terenowe?

2016-07-01
Dlaczego niektórzy poprawiają auta terenowe?
Jeśli wydaje Ci się, że zakup auta terenowego da Ci gwarancję poruszania się po każdym terenie, to jesteś w błędzie. W wielu przypadkach konieczne jest zamontowanie specjalnych osłon i zastosowanie wielu innych rozwiązań, dzięki którym poprawione zostaną możliwości terenowe naszej maszyny. Co to za modyfikacje i kto się na nie najczęściej decyduje? Sprawdźmy.

Jak wybrać auto terenowe?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto staje przed dylematem wyboru auta dla siebie. - Pewnie ile kierowców, tyle różnych, związanych z autami terenowymi potrzeb. Jedni szukają komfortowych aut rodzinnych, inni samochodów do wycieczek za miasto, jeszcze inni są miłośnikami off-roadu i potrzebują maszyn, które poradziłyby sobie w naprawdę trudnym terenie. W jeszcze innej sytuacji są przedstawiciele służb ratowniczych, dla których posiadanie auta terenowego, które byłoby idealnie dopasowane do ich potrzeb to kwestia najważniejsza. - mówi doradca klienta z firmy overlimit.com, która oferuje pakiety rozwiązań dla aut terenowych. Dlatego właśnie taką popularnością cieszą się modyfikacje, którymi poddawane są auta terenowe, a które mają za zadanie dopasować je do jasno określonych wymagań ich właścicieli.

Co to za modyfikacje?

Jak się okazuje, w autach terenowych można sporo zmienić. Wszystko po to, by dopasować je idealnie do potrzeb każdego kierowcy. - Zależnie od potrzeb montujemy szereg osłon, które chronią np. układ napędowy przed wodą lub też rozwiązania, które przydają się w szeroko pojętym off-roadzie - np. wyciągarkę o dużej mocy czy też zwiększamy prześwit. - dodaje specjalista z overlimit.com. W ofercie firm oferujących tego typu rozwiązania jest również: montaż specjalistycznych opon terenowych, wyprowadzony dolot powietrza do silnika czy blokada tylnego mechanizmu różnicowego. Wybór konkretnych rozwiązań uzależniony jest od potrzeb kierowcy.

O czym należy pamiętać?

Przede wszystkim o tym, że muszą to być rozwiązania najwyższej klasy. Planując zatem zmodyfikowanie swojego auta terenowego, warto się z tym zgłosić do profesjonalistów, którzy mają doświadczenie i zaproponują nam odpowiednie udogodnienia. Pamiętajmy również, że modyfikacje muszą być zgodne zarówno z polskim, jak i unijnym prawem - auto musi być przecież w pełni sprawne i dopuszczone do użytku - jak mówi doradca z Overlimit: W grę wchodzi przecież bezpieczeństwo zarówno nasze, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Materiał zewnętrzny


Tagi: auto, auto terenowe, modyfikacje, Overlimit, samochód

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter