a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Czy samochody terenowe można poprawiać?

2016-02-01
Czy samochody terenowe można poprawiać?
Samochody terenowe to prawdziwe cacka, cuda techniki i dla wielu osób pasja. Pozwalają przemieszczać się niemal po każdym terenie, brać udział w rajdach czy spokojnie wykonywać swoją pracę - szczególnie służbom mundurowym. Czy można w jakiś sposób poprawiać ich właściwości terenowych? Tak.

Jeśli modyfikacje to tylko u profesjonalistów

Mówi się o tym, że na rynku jest naprawdę dużo warsztatów, które obsługują auta terenowe. Warto jednak wiedzieć, że powinniśmy wybierać tylko tych fachowców, za którymi poza wiedzą stoi również doświadczenie - Wychodzimy z założenia, że najważniejsze, co możemy zaproponować klientom, to rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. By móc to zrobić, musimy się dokładnie w nie wsłuchać - i właśnie do tego przydaje się wieloletnie doświadczenie w budowaniu profesjonalnych aut terenowych - mów Marcin z serwisu overlimit.com.

Pamiętać należy również o tym, że tylko profesjonaliści zapewnia nam modyfikacje najwyższej jakości, które będą zgodne z obowiązującym prawem.

Co można zmodyfikować?

Firmy zajmujące się tego typu modyfikacjami podkreślają, że poprawie podlega wiele. Wszystko zależy od tego, co chcemy zmienić i po jakim terenie się poruszać. Zajmujemy się głównie modyfikacjami Dacii Duster 4x4 oraz Volkswagena Amarok. W pakietach podstawowych podwyższamy ich zawieszenie, montujemy opony terenowe, które znacznie poprawiają właściwości terenowe aut. W innych pakietach dodatkowo montujemy różnego typu osłony, wyciągarki, zabezpieczamy układ napędowy przed wodą, czy też montujemy stalowe progi boczne - dodaje Marcin z overlimit.com.

Kto korzysta z modyfikacji?

Modyfikacje w swoich autach wprowadzać chce wiele osób. Korzystają z nich nie tylko osoby prywatne, dla których auto terenowe jest pasją i możliwością przeżycia czegoś niesamowitego podczas rajdów. Potrzebują ich również auta służb mundurowych, które muszą być idealnie dostosowane do danego terenu, czy też auta wielu pracujących w terenie firm. Wprowadzone modyfikacje usprawniają i poprawiają komfort pracy.

Materiał zewnętrzny


Tagi: Dacia Duster 4x4, overlimit.com, samochód terenowy, Volkswagen Amarok

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter