a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 lipca 2018
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Auto z wyprzedaży rocznika – tak czy nie?

2017-04-27
Auto z wyprzedaży rocznika – tak czy nie?
W wielu salonach dealerskich możemy co roku korzystać z wyprzedaży rocznika. To świetna propozycja przeznaczona dla tych, którym zależy na dodatkowych oszczędnościach przy kupnie wymarzonego auta. Czy jednak rzeczywiście samochód z wyprzedaży to dobry pomysł? Prezentujemy wszystkie za i przeciw!

Dealerzy wyprzedają samochody, ponieważ kończy się dany rok i chcą dzięki temu uzyskać miejsce na modele z nowego rocznika. Poza tym, gdy rok się kończy, starszy model ma automatycznie jeden rok więcej, co powoduje, że trafi na wartości. W związku z tym salony dealerskie prowadzą intensywne akcje promocyjne, aby zachęcić do kupna aut ze starszego rocznika. Niejednokrotnie możemy zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Jakie auta kupimy na wyprzedaży?

Przede wszystkim nie będziemy mieli tak dużego wyboru jak w przypadku samochodów z nadchodzącego rocznika. Gdy zdecydujemy się na salon Ford, na wyprzedaży znajdziemy tylko te modele, które zostały już wyprodukowane, dlatego nie mamy opcji zamówienia auta z najbardziej odpowiadającymi nam elementami wyposażenia. To automatycznie zmniejsza nasze możliwości, ale z drugiej strony daje szansę na spore oszczędności.

Pamiętajmy o tym, że liczba samochodów na wyprzedaży jest ograniczona, dlatego może się okazać, że spóźniliśmy się z wyborem i nie ma już tego modelu, który spełnia nasze wymagania w pełni. Wobec tego liczy się szybkość, aby znaleźć auto, które będzie trafiało w nasze gusta.

Ile możemy oszczędzić?

W reklamach producenci często nie podają dokładnych cen, ponieważ nie jest to możliwe. Ceny są ustalane indywidualnie na podstawie dostępnych modeli, więc wszystkiego dowiemy się już na miejscu, w salonie dealerskim. Zwykle największe rabaty czekają na tych, którzy zdecydują się na droższe modele aut, a także możemy otrzymać je na samochody już wychodzące z produkcji.

Zatem jeżeli szukasz nowego auta w niższej cenie, warto sprawdzić oferty wyprzedaży rocznika - gdy nam się poszczęści, możemy zakupić wymarzony samochód w znacznie niższej cenie!

Materiał zewnętrzny
Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter