a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Stylowy mężczyzna nie musi mieć dużej szafy

2017-02-05
Stylowy mężczyzna nie musi mieć dużej szafy
Wypowiedź: Michał Grochala, Lancerto

Planując zakupy należy brać pod uwagę cel, jaki chcemy osiągnąć budując swoją garderobę. Nowa praca, randka, a może po prostu większa pewność siebie i lepsze samopoczucie - stylowe i pasujące do okazji ubranie nie zapewni sukcesu, ale na pewno w znacznym stopniu pomoże go osiągnąć. Jakie ubrania powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny?

Podstawą jest granatowy garnitur. Najbardziej uniwersalny będzie ten z jednorzędową marynarką, na dwa guziki. Jako drugi sprawdzi się ciemnoszary lub grafitowy, natomiast w dalszej kolejności można kupić czarny lub w delikatny prążek albo kratkę. Biała koszula to absolutny „must have" każdego mężczyzny. Można jednak biel zastąpić bladym różem czy błękitem. Warto znaleźć miejsce w szafie na spodnie chino.  Są to bawełniane spodnie w stylu półformalnym, nie tak codzienne jak dżinsy, ale też mniej eleganckie od tych wełnianych w kant. Chinosy można spotkać niemal we wszystkich kolorach i odcieniach, ale za klasyczne i najbardziej uniwersalne uważa się beżowy i granatowy. O jakich jeszcze elementach garderoby nie może zapomnieć stylowy mężczyzna?

źródło: newsrm.tv


Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter