a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 27 kwietnia 2018
Imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Studio 54, czyli maksymalny błysk na karnawał

2015-01-21

Zdjęcie 1/5

  • Zdjęcie 1/5
  • Zdjęcie 2/5
  • Zdjęcie 3/5
  • Zdjęcie 4/5
  • Zdjęcie 5/5

Kultowe imprezy w nowojorskim klubie Studio 54 przeszły do historii. Stylizacje topowych modelek, piosenkarek i muz znanych artystów do dziś wspominane są z nostalgią i nadal inspirują projektantów. Na parkietach królowały srebro i złoto, podobnie jak cekiny i brokat.

Każdej nocy pod wejściem mieszczącego się przy West 54th Street na Manhattanie klubie, gromadziły się tłumy. Wszyscy marzyli, aby wejść do środka i dać porwać się największej na przełomie lat 70. i 80. imprezie. Klub 54 był czymś więcej niż modną dyskoteką. To kwintesencja stylu życia, miejsce, w którym bywały sławy jak Woody Allen, Truman Capote czy Mick i Bianca Jagger. Nie brakowało również ikon mody i projektantów. Na parkiecie królowali m.in. Karl Lagerfeld i Tommy Hilfiger. W stylizacjach dominował blichtr - szlachetne tkaniny, dżety i masywna biżuteria. Te same trendy spotykamy w najnowszych kolekcjach projektantów. Warto zatem już teraz, w karnawale postawić na bogaty styl legendarnej dyskoteki i w czasie wieczornych wyjść postawić na splendor i mocny błysk.

Stylizacja 1.

Spodnie - Tova/tova.pl, kolia -Cartier/cartier.com, kurtka - Boca/boca.pl, torebka i saszetka - antbag by ania/antbags.pl, buty - Caprice/caprice.pl, czapka - Avanti/avanti-konieczko.com.

Stylizacja 2.

Sukienka - Rabarbar/rabarbar.co, sukienka złota - HERA/hera.com.pl, torebka - antbag by ania/antbags.pl, kolia -Cartier/cartier.com, buty - Menbur/ grupomenbur.com

Stylizacja 3.

Torebka - antbag by ania/antbags.pl, sukienka- Maxim/maximfashion.pl, bluzka- Midori/midori.pl, buty - Caprice/caprice.pl, kolia -Cartier/cartier.com.

Stylizacja 4.

Sukienka- White House/whitehouse.sklep.pl, buty - Caprice/caprice.pl, torebka - Boca/boca.pl, kolia - Cartier/cartier.com.

Stylizacja 5.

Kurtka - Wellensteyn/Kopernika 6/wellensteyn.com, kalosze - Le Chameau/magum.pl, bluza- White House/whitehouse.sklep.pl, czapka - Avanti/avanti-konieczko.com.

Informacja prasowa

Tagi: karnawał, moda, Studio 54, stylizacje

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter