a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Srebro czy złoto najlepsze dla mężczyzny?

2017-08-29
Srebro czy złoto najlepsze dla mężczyzny?
Jeżeli uważasz, że bransolety męskie złote to przeżytek jesteś w błędzie. Złoto stało się na powrót modne, nie tylko jego biała odmiana, lecz także żółta - klasyczna. W renomowanych sklepach z biżuterią możesz znaleźć gustowne męskie złote dodatki, które w ostatnim czasie znajdują się na samym szczycie najmodniejszych akcesoriów dla eleganckich mężczyzn.

Lata 90. i niegustowna biżuteria męska wprowadziła wiele rezerwy wobec złotych dodatków w męskiej garderobie. Złe skojarzenia utrzymywały się przez lata i panowie unikali i rezygnowali ze złota w każdej postaci. Nawet obrączki ślubne wybierane były ze stopów różnych metali i wybierano białe złoto, nigdy żółte.

Od jakiegoś czasu widoczne są jednak zmiany w podejściu do złota, zwłaszcza tego klasycznego, czyli żółtego. Od kiedy paryskie domy mody podczas Fashion Week ukazały, że biżuteria męska, jak na przykład łańcuszki czy bransolety męskie wykonane ze złota są eleganckie i dodają klasy mężczyźnie, wielu projektantów biżuterii postanowiło pójść za tym trendem.

Obecnie w sklepach jubilerskich możemy znaleźć wiele ciekawych kolekcji, gdzie bransolety męskie złote stanowią jedną z kluczowych pozycji.

Odczarowane złoto

Żółte złoto jest naprawdę eleganckie. Wszystko zależy od wzoru biżuterii. Kiedyś stawiono na siermiężne i nijakie wzornictwo, najważniejsze było, aby same ozdoby były duże i ciężkie. Przez to wyglądały źle.

Obecnie bardzo mocno stawia się na estetykę i wzornictwo zarówno męskiej, jak i damskiej biżuterii. Złote dodatki składają się najczęściej z elementów większej kolekcji, w której można wybierać wśród rozmaitych modeli.

Prostota i minimalizm

Bransolety męskie i inne dodatki ze złota są projektowane z zachowaniem obowiązującego w modzie minimalizmu. Stawia się na proste, niewymyślne formy, które dzięki subtelności są klasyczne i eleganckie teraz, pozostaną też takie nawet wtedy, gdy zmienią się trendy.

Bransolety męskie na nadgarstku powinny podkreślać status i elegancki styl mężczyzny. Dobrze dobierać taką biżuterię do eleganckiego stroju, na przykład garnituru. Drobne dodatki, jak bransolety męskie złote zestawione z modnymi spinkami do mankietów będą tworzyć spójny wytworny wizerunek.

Srebro więc czy złoto?

Srebrne bransolety męskie i inne dodatki oczywiście nadal są modne. Srebro jest jednak mniej zobowiązujące. Pasuje je więc założyć na co dzień, do stroju smart casual, a nawet do jeszcze mniej oficjalnego. Zawsze będą wyglądać dobrze, bo powszechność srebra utarła się do tego stopnia, że należy ono do codziennych dodatków.

Złoto natomiast jest bardziej wymagające. Tak też powinno pozostać. To właśnie złe wzornictwo i łączenie eleganckiego złota ze sportową odzieżą wyparło je z mody na długie lata. A przecież złoto jest wyjątkowe, zostawmy je dla siebie więc na wyjątkowe okazje.

Materiał zewnętrzny
Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter