a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Sportowe stylizacje gwiazd. Co noszą i jakie są najnowsze trendy?

2017-02-24
Sportowe stylizacje gwiazd. Co noszą i jakie są najnowsze trendy?

- Jeżeli chodzi o trendy, takie typowo modowe, to należy zwracać uwagę na kolory, które w danym sezonie mają szansę być modne. Powinny one współgrać z tym co nosimy na co dzień - mówi newsrm.tv Maria Kmita, PR Manager w Under Armour Polska.

Odzież sportowa to także rozwiązania, które ułatwiają aktywność fizyczną. Tu liczy się także wygoda i funkcjonalność. Czego najlepiej szukać na metkach. - Należy zwracać uwagę czy rzeczy są oddychające, czy odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Powinny być antybakteryjne i dobrze dopasowane. Bardzo istotne są także płaskie szwy, które nie obcierają - wyjaśnia Maria Kmita.

Modę sportową możemy coraz częściej zobaczyć nie tylko na siłowniach ale też na ulicy. Bardzo popularne jest łączenie stylu sportowego z bardziej eleganckimi elementami. Doceniają to także gwiazdy.

- Ja jestem tą osobą, która prezentuje bardziej sportowy styl ubierania. Mam bardzo dużo takich bluz, spodni dresowych, czy koszulek - mówi Jarosław Jakimowicz, aktor - Mam na dzień dzisiejszy trzy zestawy sportowych strojów do ćwiczeń. Jeden jest niebieski cały, drugi cały szary, a trzeci cały czarny. Taki sobie patent wymyśliłem i to są kolory, które dominują. Polska jest takim krajem, gdzie nosi się bardziej stonowane rzeczy. Przez cztery lata mieszkałem w Barcelonie, wtedy zauważyłem jak mi się szafa zmieniła. To trochę środowisko, otoczenie, które jest wokół nas determinuje pewnie kolory, w które się ubieramy. Ten kolor, który mówiłem niebieski nie jest też smutny. Jest on ciekawy, dość agresywny. Ten szary ma ozdobienia jasnopomarańczowe. To nie jest też tak wcale smutno - dodaje Jarosław Jakimowicz.

- Nie raz zakładam leginsy, które mogę założyć na trening do białej koszuli i szpilek. To wygląda seksi ma też tego pazura sportowego, wiec to jest bardzo fajny pomysł - mówi Sylwia Nowak, modelka.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter