a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Psy też mogą być modne zimą

2017-01-21
Psy też mogą być modne zimą

- W tym sezonie modne są bezrękawniki wykonane z gęsiego puchu. Są to najwygodniejsze ubrania dla piesków, nie utrudniają im ruchów. Lakierowane materiały, kożuszki typu emu, sweterki - mówi dla newsrm.tv Karolina Mieszkowska z Doggie Studio - Pierwsze ubranie pieska należy mu zakładać, gdy ma ok. 6 miesięcy i nie należy przyzwyczajać go do najgrubszych ubranek, czyli do kombinezonów. Najpierw coś lżejszego: bluza bawełniana, cieniutki sweterek.

Ubieranie psów może wydawać się fanaberią, ale okazuje się, że ma więcej sensu, niż tylko piękny wygląd naszego pupila. Dotyczy to zwłaszcza zimy, kiedy przy dużych, a nawet niewielkich mrozach należy zadbać o komfort chodzenia naszych czworonogów i zakupić im chociażby odpowiednie buty. Nie bez znaczenia jest też ich ogólne zdrowie.

- Przy takich mrozach należy ubierać zwłaszcza małe pieski, które są pokryte włosem, nie sierścią, ponieważ zdarza się, że chorują - wyjaśnia Karolina Mieszkowska - Na przykład pieski, takie jak buldogi angielskie, bardzo często chorują na anginę. Trzeba zabezpieczać ich szyjki. Pieski starsze, które mają chore stawy też wymagają szczególnej opieki. Zdarzają się również rasy, które są bez włosa, bez sierści - koniecznie należy je ubierać.

Przy wyborze odpowiednich ubrań musimy pamiętać, aby piesek czuł się komfortowo i, aby zbyt grube ubranie nie krępowało jego ruchów. Gdy te kryteria zostaną spełnione, możemy też pomyśleć o tym, by ubranie pasowało do obecnej mody.

źródło: newsrm.tv

Tagi: moda, mróz, pies, ubrania, zima

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter