a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 19 kwietnia 2018
Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Prawdopodobnie najlepszy dres piłkarski na świecie

2016-04-25
Prawdopodobnie najlepszy dres piłkarski na świecie
Dla każdego sportowca odzież stanowi olbrzymią część sukcesu. Wprawdzie to tylko dodatek do umiejętności i zapału, ale właśnie odpowiednie bluzy czy spodnie pozwalają w jak największym stopniu wykorzystać zdolności.

Dla każdego sportowca odzież stanowi olbrzymią część sukcesu. Wprawdzie to tylko dodatek do umiejętności i zapału, ale właśnie odpowiednie bluzy czy spodnie pozwalają w jak największym stopniu wykorzystać zdolności.


Dlaczego odzież sportowa ma tak duże znaczenie? Kluczową rolę odgrywają tutaj materiały, z jakich jest ona wykonywana. Nawet pozornie zwyczajny dres AC Milan jest uszyty z tkanin, które łączą w sobie właściwości oddychające, a jednocześnie nie pozwalają ani na nadmierną utratę ciepła, ani zbyt szybkie jego gromadzenie. Choć w większości w produkcji odzieży sportowej wykorzystuje się całkiem zwyczajne materiały, także sama technologia szycia ma spore znaczenie. Staranne, równe szwy sprawiają, że w czasie treningu dres nie uciska i nie zahacza ani o inne elementy odzieży, ani o wyposażenie dodatkowe.


Co jeszcze decyduje o sukcesie sportowca? Okazuje się, że nie tylko właściwości użytkowe mają duże znaczenie - samo logo ulubionej drużyny jest silnym czynnikiem motywującym i, wierzcie lub nie, przeprowadzono odpowiednie badania naukowe, które dowodzą, że dla kibica AC Milan logo ulubionej drużyny na dresie jest niczym doskonała metoda dopingu -zupełnie legalna, a podnosząca możliwości o nawet 10%. Jest więc coś na rzeczy.


Dres AC Milan zresztą pojawia się w tym artykule nie przez przypadek - jest to dziś jeden z najchętniej kupowanych elementów garderoby sportowców i dotyczy to nie tylko piłkarzy, choć właśnie z myślą o nich został zaprojektowany. Bardzo chętnie w takich dresach trenują lekkoatleci czy osoby amatorsko biegające tylko dla poprawy kondycji. Jeśli dobrze poszukać, to w sieci znajdują się nawet zdjęcia sportowców znanych z zupełnie innych klubów, którzy prywatnie od odzieży własnej drużyny, wolą właśnie dresy Milanu. W zasadzie trudno o lepszą rekomendację - w końcu to lepsze niż słowna opinia specjalistów


Na sam koniec warto dodać, że odzież sportowa niekoniecznie musi być droga - kluby chętnie udostępniają swoim fanom odzież sportową, jest ona dostępna w komercyjnych sklepach, a nie tylko w strefach kibica, więc z zakupem nie powinno być większych problemów.

Materiał zewnętrzny

Foto. pixabay.com - jarmoluk

Tagi: dres, dres AC Milan, sport

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter