a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje

2015-10-15
Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje

Dla polskich gwiazd zegarek to coś więcej niż zwykły czasomierz. Większość traktuje go jako biżuterię podkreślającą klasę i osobowość właściciela. Gwiazdy takie jak Rafał Maślak czy Agnieszka Kałuża mają po kilka modeli, które pasują na różne okazje. Waldemar Kasta przywiązany jest natomiast do 70-letniego zegarka otrzymanego po przodkach.

Współcześnie zegarki na rękę nie są już tak potrzebne jak kilka lat temu, doskonale zastępują je bowiem telefony komórkowe. Zegarki nie tracą jednak na popularności, a nawet mają swoich zagorzałych wielbicieli. Należy do nich Agnieszka Kałuża - jej zdaniem zegarek to doskonała biżuteria dla każdej kobiety. Można nim ozdobić zarówno zwykły, codzienny strój, jak i wieczorową kreację.

- Naprawdę uwielbiam zegarki i lubię jak trochę się świecą, kiedy są lekko pozłacane, kiedy mają jakieś kamyczki. Uważam, że to jest piękna biżuteria - mówi Agnieszka Kałuża agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka jest posiadaczką sześciu modeli zegarków, które zakłada w zależności od okazji lub wybranej stylizacji. Do klasycznej sukienki o prostym fasonie wybiera zegarki i biżuterię bardziej bogate i ozdobne, by były dobrze widoczne. Do strojniejszej kreacji dobiera natomiast bardziej stonowane w formie dodatki, także zegarki.

- Ich dobór zależy od stroju, dnia, pogody i koloru, bo mam też przeróżne bransolety w tych zegarkach. One stanowią świetny dodatek do ubioru mówi Agnieszka Kałuża.

Miłośnikiem zegarków na rękę jest także Rafał Maślak. Jego zdaniem jest to typowy element męskiej biżuterii, który doskonale podkreśla klasę mężczyzny. Model ma kilka zegarków, od sportowych, które nosi podczas ćwiczeń na siłowni, do bardzo eleganckich, które zakłada na wyjątkowe okazje. Ma też modele uniwersalne, z bransoletką zamiast paska, które zakłada zarówno do casualowych stylizacji, jak i do garnituru.

- Większość zegarków, które ma, to chyba klasyczne modele. Bez żadnych ozdób, nie miewam jakichś busoli, dużych zegarków. Myślę, że siła tkwi w prostocie i naprawdę dobrze się z tym czuję., zresztą otrzymałem już niejeden komplement typu: „Słuchaj, Rafale, fajne nosisz zegarki" - mówi Rafał Maślak.

Waldemar Kasta również ma kilka zegarków, jest jednak przywiązany szczególnie do jednego modelu. Zegarek ten, marki Doxa, ma ponad 70 lat i należał jeszcze do dziadka wokalisty. Zdaniem Kasty dawniej robiono zegarki z większą dbałością, dzięki czemu są one w stanie bez większego problemu sprawnie działać nawet po wielu latach.

- Boję się, że ten zegarek przeżyje również mnie, czyli może mieć 140 lat i działać nadal bezbłędnie. Nie wiem, czy wszystkie współczesne firmy robiące zegarki mogą się pochwalić takimi wynikami. Bo jest to imponujące, że po 70 latach zegarek po prostu nakręcasz i działa - mówi Waldemar Kasta.

Wokalista jest wielkim fanem zegarków marki Doxa, które ceni nie tylko za wyjątkowy design, lecz także precyzję wykonania i trwałość.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Agnieszka Kałuża kocha zegarki, Agnieszka Kałuża o biżuterii, Doxa, Rafał Maślak uwielbia zegarki, Waldemar Kasta zegarki

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter