a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 20 września 2018
Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Polska projektantka Dorota Goldpoint podbija Paryż. Po udanym pokazie na Paris Fashion Week 2016, jej kolekcja trafi do tamtejszych butików

2016-07-07
Polska projektantka Dorota Goldpoint podbija Paryż. Po udanym pokazie na Paris Fashion Week 2016, jej kolekcja trafi do tamtejszych butików

To milowy krok w mojej twórczości, ponieważ to mój pierwszy pokaz za granicą - mówi Dorota Goldpoint, która właśnie zadebiutowała w Paryżu. Jej wieczorowa kolekcja na sezon jesień-zima 2017 została zaprezentowana w czasie Paris Fashion Week 2016. Kreacje z luksusowych materiałów w kolorze złota i granatu przypadły do gustu francuskiej branży modowej, która wystawiła polskiej projektantce bardzo dobre oceny.

Projekty Doroty Goldpoint znajdują już uznanie nie tylko u wciąż rosnącego grona wiernych klientek, lecz także wśród ekspertów z zagranicy, którzy zauważyli nietuzinkowość kreacji pochodzących z jej pracowni. Dzięki temu polska projektantka zadebiutowała podczas Paris Fashion Week 2016.

- Zadzwoniła do mnie Barbara Sosnowski, która jest osobą współpracującą z organizatorką Międzynarodowego Pokazu Projektantów Mody w Paryżu Miriam Larriere, powiedziała, że bardzo jej się spodobała moja kolekcja, i zapytała, czy nie chciałabym pokazać jej w Paryżu. Było to dla mnie wielkim zaskoczeniem i wielką przyjemnością móc tutaj być i pokazać kolekcję jesień-zima 2017 - powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Dorota Goldpoint, projektantka mody.

Projektantka przyznaje, że zależało jej na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Taki pokaz może być bowiem szansą na rozpoczęcie międzynarodowej kariery i pozyskanie nowych klientów.

- Kolekcja jest w kolorach złota, granatu i głębokiej śliwki. Było dużo pięknych złotych jedwabi, żakard złoto-granatowy i była to kolekcja w głównej mierze wieczorowa - mówi Dorota Goldpoint.

Pokaz w stolicy Francji zyskał przychylne recenzje i otworzył projektantce wiele drzwi. Niewykluczone, że ubrania Doroty Goldpoint wkrótce będą wystawiane właśnie w paryskich butikach.

- Myślę sobie, że to milowy krok w całej mojej twórczości, ponieważ to pierwszy pokaz za granicą. Szczególnie się cieszę, że jest on właśnie w Paryżu, ponieważ jest to stolica mody, dlatego jestem ogromnie wzruszona i poruszona tym, że tak wiele pozytywnych, takich bardzo ciepłych i bardzo dobrych opinii usłyszałam. Czułam, że to wszystko, co pokazuję i tworzę, jest przyjmowane z dużym entuzjazmem. Jest to bardzo miłe - podkreśla Dorota Goldpoint.

Na początku przyszłego roku, projektantka planuje zaprezentować swoją kolekcję w Nowym Jorku.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Dorota Goldpoint, kolekcja, kreacje, międzynarodowa kariera, Paryż, pokaz

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter