a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Paulina Sykut: na duże wieczorne wyjścia szykuję się nawet dwie godziny

2016-05-24
Paulina Sykut: na duże wieczorne wyjścia szykuję się nawet dwie godziny

Na przygotowania do dużej gali Paulina Sykut poświęca nawet dwie i pół godziny. Kreacje wybiera sama lub zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Jej stylizacje zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody, ona sama uważa jednak, że o prawdziwym stylu decyduje nie tylko wygląd, lecz także klasa i inteligencja.

Paulina Sykut uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd show-biznesu. Prezenterka nie zalicza modowych wpadek, a jej stylizacje, zwłaszcza noszone na czerwonym dywanie, są zawsze trafione i idealnie dopracowane. Gwiazda przyznaje, że na przygotowania do tego typu wieczornych wyjść poświęca dużo czasu.

- Jakieś dwie godziny, dwie i pół czasem. Wszystko zależy od tego, czy muszę się przemieszczać z miejsca na miejsce - mówi Paulina Sykut agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przy wyborze wieczorowych kreacji prezenterka zazwyczaj kieruje się własnym gustem, często jednak zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Twierdzi, że lubi z nimi współpracować, bo doskonale znają jej styl i wiedzą, jak chciałaby wyglądać.

- Jest kilku takich wspaniałych projektantów, którym chciałabym zresztą podziękować. Jest to marka Just Paul, Laurel, Lidia Kalita i Hector & Karger - wymienia Paulina Sykut.

Styl prezenterki opierający się na klasycznym minimalizmie docenili czytelnicy portalu Plejada. W tegorocznym plebiscycie „Gwiazdy Plejady" Paulina Sykut zwyciężyła w kategorii Gwiazda stylu.

- Piękną definicję gwiazdy stylu podała Bogna Sworowska. Powiedziała, że to nie tylko wygląd, to nie tylko stroje, lecz także to, co sobą reprezentujemy, to klasa, inteligencja i mądrość - mówi Paulina Sykut.

Gwiazda telewizji Polsat całkowicie zgadza się z taką definicją stylowej kobiety.

- Uważam, że bycie pięknym, bycie stylowym to zdecydowanie coś więcej niż tylko strój. Nawet powiedziałam, występując, że jestem bardzo szczęśliwa, bez tego, jak się czuję, pewnie nie byłabym tą gwiazdą stylu - podkreśliła Paulina Sykut.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Gwiazdy Plejady, Paulina Sykut styl, przygotowania do wyjścia

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter