a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Osi Ugonoh: nie mam propozycji nagich sesji

2016-11-17
Osi Ugonoh: nie mam propozycji nagich sesji

Modelka nie ma problemu z pozowaniem do nagich zdjęć. Twierdzi, że brak zahamowań w tym zakresie zawdzięcza przede wszystkim otwartej, pozbawionej pruderii rodzinie. Nie wyklucza też, że zgodziłaby się na nagą sesję, gdyby otrzymała taką propozycję.

Naga sesja to nieodłączny element każdej edycji programu „Top Model". Także Osi Ugonoh, uczestniczka 4. sezonu reality show stacji TVN, musiała więc stanąć topless przed obiektywem Marcina Tyszki. Gwiazda twierdzi, że nie było to dla niej trudne zadanie, pozowanie nago traktuje bowiem jako część pracy modelki.

- Nigdy za bardzo nie miałam problemu z nagością, może to jest przez moją rodzinę, bo my jesteśmy dosyć otwarci - mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Modelka podkreśla jednak, że jeśli nie musi pokazywać nagiego ciała, to woli tego nie robić. Nie wyklucza jednak, że gdyby otrzymała interesującą propozycję nagiej sesji zdjęciowej, wyraziłaby na nią zgodę.

- Ale na razie jakoś nie dostałam żadnych propozycji, więc cały czas jestem ubrana, i to też mi pasuje - mówi gwiazda.

Osi Ugonoh jest zwyciężczynią 4. edycji programu „Top Model", którą telewizja TVN emitowała od 1 września do 24 listopada 2014 roku. Obecnie widzowie stacji mogą oglądać już 6. edycję reality show dla aspirujących modeli.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: "Top Model", naga sesja, nagość, Osi Ugonoh

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter