a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 16 sierpnia 2018
Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Modny dodatek, który chroni Twój wzrok i młody wygląd.

2017-07-31
Modny dodatek, który chroni Twój wzrok i młody wygląd.

Okulary przeciwsłoneczne są nie tylko modnym gadżetem i uzupełnieniem stylizacji, ale również zapewniają ochronę oczu. Trzeba podkreślić, że okulary przeciwsłoneczne z filtrem chronią rogówkę, soczewkę i siatkówkę, a dodatkowo zapewniają ochronę spojówce i powiekom. Zatem to nie tylko ochrona i zdrowie oczu, ale również opóźnianie starzenia się skóry okolic oczu (promieniowanie UVA uszkadza włókna kolagenowe w delikatnej i cienkiej skórze okolic oczu). No i na koniec należy pamiętać, że odpowiednia ochrona przed światłem poprawia jakość i komfort widzenia, ponieważ ograniczenie dopływu światła do oczu pozwala uzyskać optymalną ostrość widzenia. Warto więc zainwestować w okulary z atestami i najwyższej jakości.

Czy zatem „zdrowo" znaczy, że będzie nudno?

Na szczęście nie! Od kilku lat projektanci prześcigają się w projektowaniu modnych oprawek, więc jest w czym wybierać.

Okularów przeciwsłonecznych używamy cały rok, jednak to właśnie latem królują w stylizacjach nie tylko jako uzupełniający dodatek, ale jako akcent przewodni. W asortymencie francuskiej projektantki Caroline Abram w najnowszej kolekcji jest wiele modeli awangardowych, drapieżnych i ciekawych, ale również kobiecych, eleganckich i klasycznych. Szeroki wachlarz kształtów, kolorów oprawek oraz szkieł, pozwoli wybrać idealne okulary przeciwsłoneczne. Będzie zatem szalenie modnie i zdrowo.

Zobacz najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w wakacyjnym sezonie w stylizacjach do pracy, na randkę czy festiwal muzyczny.

źródło: http://www.opticcollet.pl/okulary-przeciwsloneczne-caroline-abram/cat

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter