a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 18 lutego 2018
Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Moda czy wygoda? Najważniejsza w końcu jest swoboda!

2017-08-16
Moda czy wygoda? Najważniejsza w końcu jest swoboda!

Nieskrępowane ruchy, pełna swoboda oraz miękki, przyjemny w dotyku materiał - to żelazny zestaw cech, który powinien charakteryzować wszystkie ubranka dla najmłodszych. Nasi mali wojownicy, wszędobylscy odkrywcy oraz wyjątkowo giętcy gimnastycy potrzebują odzieży, która nie będzie im przeszkadzać w wykonywaniu najróżniejszych aktywności. Ich ubrania muszą sprostać najbardziej skomplikowanym, wymyślnym lub po prostu dziwacznym zadaniom, o których często nawet nie śniło się ich rodzicom. Przedstawiamy ubranka do zadań specjalnych!

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma

Strażak, piłkarz, mistrz tańca lub fan sportów ekstremalnych - wychowujemy w swoich domach małych entuzjastów najróżniejszych dziedzin. Pozwalając naszym pociechom realizować ich pasje, niejednokrotnie godzimy się na stertę ubłoconych, przemokniętych lub rozerwanych ubrań. Rodzicielstwo wymaga poświęceń. I na nic zdać się może seria zakazów i próby chronienia przed otarciami czy zabrudzeniami. W końcu brudne dzieci to szczęśliwe dzieci. Pozwólmy im robić to, co do nich należy i co sprawia im największą radość. Skomponowanie garderoby nadal w dużym stopniu zależy od nas. Postawmy na dobre jakościowo ubrania, które sprostają dziecięcej wyobraźni.

W czasie deszczu dzieci się nudzą

Czasem słońce, czasem deszcz - żadna pogoda nie jest straszna małym odkrywcom. Niezależnie od warunków, jako rodzice, musimy być przygotowani na wszelkie okoliczności przyrody. Idealna kurtka na kapryśną pogodę? Po pierwsze praktyczny materiał i obszerny kaptur, które uchronią nasze dziecko przez całkowitym przemoczeniem. Po drugie sprawny, łatwy w obsłudze suwak i osłonka na brodę, która dodatkowo chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami. Po trzecie odblaskowe naszywki zapewniające widoczność dziecka w każdych warunkach. Każda forma dodatkowej ochrony na drodze jest przecież dla rodzica bezcenna. Po czwarte funkcjonalność. Świetnie, gdy kurtka jest poręczna i z łatwością można schować ją do woreczka. Dzięki temu, w razie poprawy pogody, dziecko samo, w szybki i łatwy sposób o siebie zadba i nie będzie musiało przerywać zabawy. Idealny zestaw na niepogodę powinny uzupełnić wygodne kalosze, które pozwolą poskromić niejedną kałużę. W końcu nie ma złej pogody do zabawy na dworze. Jest tylko niedopasowane ubranie!

Idziemy na jagody

Wypuszczając dzieci na plac zabaw w jasnych ubrankach musimy być przygotowani na... plamy! Najgorzej wybawia się je z rzeczy białych. Nasze pociechy lubią dostarczać nam dodatkowych wrażeń w postaci kleksów z błota, trawy, lodów, czekolady... lub tajemniczej mieszanki owocowej. Strofowanie ich po powrocie za pobrudzone ubranie nie ma sensu. Ubierzmy maluchy tak, aby mogły działać swobodnie, bo to jest w tym wieku najważniejsze. Niech skupią się na dobrej zabawie, a nie nieskazitelnej garderobie. Jeśli nie mamy żyłki hazardzisty, postawmy na sprawdzony patent. Minimalną, aczkolwiek zawsze jakąś szansę, dają nam ubranka w żywych barwach. Na nich mniej widać plamy.

Więcej niż ubrania

Napisy: „mistrz jest jeden", „król strzelców" czy „zwycięzca" dodatkowo podkręcą ducha walki, którego absolutnie nie brakuje dzieciakom. Takie hasła świetnie sprawdzą się również jako motywacja. Oprócz tego rodzice mają możliwość wyboru ubranek z przeróżnymi grafikami sportowymi. Znając pasje naszych dzieci, można idealnie dobrać ubranka do ich zainteresowań. Piłki, instrumenty muzyczne, samochody i inne aplikacje na dziecięcych ubrankach ucieszą oko i podkreślą hobby dziecka.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter