a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Męska marynarka - zakup przez Internet…

2015-04-13
Męska marynarka - zakup przez Internet…

Zakupy przez Internet święcą swoje triumfy i nie ma się co temu dziwić. Jesteśmy zapracowani i nie mamy czasu chodzić po galeriach handlowych w poszukiwaniu ubrań. Znacznie łatwiej jest nam w przerwie w pracy wejść na stronę sklepu internetowego i wybrać ubrania, które najbardziej nam odpowiadają. Z reguły wszystkie można w razie niezadowolenia oddać lub wymienić bez żadnych problemów - szybko i bardzo często także bezpłatnie. Do zakupów przez Internet nie trzeba w zasadzie przekonywać pań - one już dawno opanowały tę umiejętność i przekonały się, że warto kupować w sieci. Z panami jest nieco gorzej, ale postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jak kupić marynarkę przez Internet?

Jak się okazuje, wcale nie trzeba robić wyprawy do butiku, by kupić sobie marynarkę. Z powodzeniem męskie marynarki różnych producentów można nabyć w sieci. Aby dokonać prawidłowego wyboru, należy znać jedynie swój rozmiar i wymiary dla potwierdzenia rozmiaru. I gotowe. Podpowiemy teraz, jak zdjąć miarę celem wyboru odpowiedniego rozmiaru.

W przypadku kupowania marynarki, bardzo ważne są cztery parametry:

1. Wzrost - zmierzenie go jest bardzo proste. Wystarczy boso stanąć przy ścianie i odrysować na niej punkt wyznaczany przez czubek naszyj głowy. Następnie przy pomocy miarki krawieckiej bądź metra zmierzyć odległość od podłogi do wyrysowanego punktu.

2. Obwód klatki piersiowej. Dobrze jest, jeśli ktoś nam w tym pomoże. Można to zrobić na dwa sposoby - albo przy użyciu taśmy krawieckiej, albo przy użyciu zwykłego sznurka lub wstążki. Znajdujemy najszerszy punkt klatki piersiowej - najczęściej znajduje się on na wysokości sutków i odmierzamy poprzez owinięcie jej metrem lub sznurkiem. W przypadku użycia miarki krawieckiej, wynik odczytamy od razu, W przypadku użycia sznurka, należy zaznaczyć punkt styku sznurka z jego początkiem i następnie na płasko, po rozłożeniu, zmierzyć przy użyciu metra.

3.  Długość rękawa - zdjęcie tej miarki przysparza najwięcej kłopotów i tutaj bezwzględnie potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Pan, który ma zamiar kupić marynarkę, musi stanąć wyprostowany, następnie powinien swobodnie opuścić rękę lekko zginając ją w łokciu. Druga osoba przykład początek miarki do ramienia, następnie przykładając do ręki, mierzy ją aż do nadgarstka, po zewnętrznej stronie.

4. Szerokość ramion - mierzymy ją od ramienia, do ramienia.

Posiadając te wyniki, bez skrępowania możemy odwiedzić sklep internetowy z męskimi marynarkami. W porządnych sklepach przy każdym produkcie powinien znajdować się bardzo szczegółowy opis towaru. Jeśli jest to nasza męska marynarka to nie dość, że powinien być napisany jej kolor, opisana faktura materiału i jego skład, to koniecznie powinna być tabelka z rozmiarami oraz wymiarami. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić na tak zwane oko, czy dany produkt będzie na nas dobry. Modini należy do tej grupy wysokie jakości sklepów, dlatego przy każdym produkcie mogą Państwo liczyć na szczegółowy spis potrzebnych informacji.

W przypadku, jeśli okaże się, że coś jest z nim nie tak, przysługuje każdemu prawo zwrotu towaru oraz pieniędzy. By mieć pewność, że nie będzie się miało z tym żadnych problemów, warto zapoznać się z regulaminem danego sklepu, który zazwyczaj jest widoczny i dostępny na stronie każdego sklepu internetowego.

Przekonaj się już dzisiaj, że męskie marynarki można kupować także przez Internet. Przekonaj się, że to właśnie tam odkryjesz prawdziwą kopalnię wzorów, fasonów oraz materiałów. Dzięki możliwości kupowania w sieci, z pewnością każdy pan uzupełni swoją garderobę o wspaniałe stroje na różne okazje - dzięki zakupy męskich marynarek staną się prawdziwą przyjemnością.

Jeśli mimo wszystko nadal czują Państwo, że potrzeba tutaj większej ilości wiedzy tudzież dodatkowych informacji - proszę się nie krępować i napisać do nas swoje zapytanie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, bo wiemy, jak zakup idealnej męskiej marynarki jest ważny i że nie należy od do najłatwiejszych.

Materiał zewnętrzny

 

Tagi: męskie marynarki, Modini, zakup przez Internet

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter