a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 23 maja 2018
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Marcelina Zawadzka: mam tendencję do gubienia pierścionków, dlatego rzadko je noszę

2016-04-22
Marcelina Zawadzka: mam tendencję do gubienia pierścionków, dlatego rzadko je noszę

Prezenterka jest zwolenniczką dyskretnej, ale kobiecej biżuterii. Najchętniej nosi kolczyki, rzadko zakłada natomiast pierścionki, ma bowiem tendencję do ich gubienia. Dwa zostawiła w toalecie na stacjach benzynowych. Biżuterię gwiazda kupuje zarówno u znanych projektantów, jak i w mniejszych salonach jubilerskich.

Marcelina Zawadzka twierdzi, że jej podejście do biżuterii zmienia się wraz z wiekiem i sezonowymi modami. W 2011 roku, gdy otrzymała tytuł Miss Polonia, chętnie nosiła strojne, rzucające się w oczy ozdoby. Taka biżuteria była wówczas niezwykle modna. Od tamtego czasu gust prezenterki znacznie się jednak zmienił.

- Teraz mam fazę na bardzo delikatne, kobiece, raczej nierzucające się mocno w oczy, ale podkreślające kobiecość, urodę i taką lekkość, tak jak właśnie tutaj u Ani Kruk - mówi Marcelina Zawadzka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda „Pytania na śniadanie" zachwyciła się nową, wiosenną kolekcją Ania Kruk Inspired by Fantasia. W jej skład wchodzą kolczyki, bransoletki i naszyjniki, których bazą są delikatne wzory złożone z koronkowych ornamentów. Marcelina Zawadzka najchętniej nosi kolczyki, mimo że często są one zasłonięte włosami. Twierdzi jednak, że dopiero po założeniu kolczyków czuje się ubrana. Znacznie rzadziej nosi pierścionki, ma bowiem tendencję do ich gubienia.

- Kiedy nie są ze szlachetnego złota, to zdejmuje się je do mycia rąk i zazwyczaj gubi. Wiem, że trudno, najwyżej niech sczernieją, ale ich nie zdejmuję, bo już dwa razy zgubiłam w taki sposób pierścionek na stacji - mówi Marcelina Zawadzka.

Biżuterię była Miss Polonia kupuje zarówno u znanych projektantów, jak i w mniejszych sklepach jubilerskich. Podobnie jest z jej całą garderobą - lubi bowiem łączyć ekskluzywne ubrania z tańszymi, np. z sieciówek lub sklepów z modą vintage. Chętnie kupuje także oryginalną, zwłaszcza etniczną, biżuterię na targach.

- Często, kiedy wyjeżdżam za granicę, staram się szukać na takich regionalnych rynkach etnicznej czy z po prostu z tamtych regionów biżuterii i sobie przywożę - mówi Marcelina Zawadzka.

Prezenterka twierdzi, że taka przywieziona z wakacji biżuteria to nie tylko doskonała pamiątka, lecz także oryginalny element każdej stylizacji.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ania Kruk, Ania Kruk Inspired by Fantasia, Marcelina Zawadzka biżuteria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter