a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Łukasz Jemioł: mógłbym żyć w Londynie, ale przygodą byłaby praca na stałe w Paryżu

2015-12-09
Łukasz Jemioł: mógłbym żyć w Londynie, ale przygodą byłaby praca na stałe w Paryżu

W przyszłym roku Łukasz Jemioł zamierza zaskoczyć swoich fanów. Obecnie przygotowuje nowe, niekonwencjonalne projekty, którą mają pomóc mu na nowo odkryć branżę modową. Projektant nie ukrywa też, że jego marzeniem jest otwarcie butików w Paryżu i Londynie.

W tym roku Łukasz Jemioł świętował 10. rocznicę pracy w charakterze projektanta mody. W ciągu minionych lat dał się poznać jako miłośnik niewymuszonej, nonszalanckiej elegancji, minimalistycznego, pozbawionego zbędnych ozdobników stylu oraz wypracowanych detali. Przy tworzeniu kolekcji zwraca uwagę przede wszystkim na wysoką jakość używanych tkanin. Projektant twierdzi, że 10-lecie pracy to dobry moment na zmiany.

- Chciałbym kolejny rok zacząć od transformacji, nowych projektów i niekonwencjonalnych rozwiązań. Nie tyle od pokazów, ile od innego typu działań, które pozwolą mi odkrywać na nowo moją branżę, mój zawód. Myślę, że dużo będzie się działo - mówi Łukasz Jemioł agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Projektant nie chce zdradzać szczegółów projektów, które obecnie przygotowuje, zapewnia jednak, że w przyszłym roku zaskoczy swoich fanów. Łukasz Jemioł jest laureatem wielu prestiżowych nagród w dziedzinie mody, m.in. Złotej Nitki. Jego ubrania noszą takie polskie gwiazdy, jak Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Popielewicz, Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska. Projektant przyznaje, że na polskim rynku modowym ma już dobrą pozycję, teraz myśli o podbiciu rynków europejskich, głównie francuskiego i brytyjskiego. 

- Bliższy jest mi chyba Paryż, bo często tam bywam ze względów zawodowych. Kocham to miasto. Co prawda Londyn jest bardzo przyjazny i szybciej mógłbym żyć w Londynie, ale pracować dla domu mody i ogólnie jednak kolebką europejską w mojej głowie jest Paryż. I myślę, że to by była fajna przygoda pracować tam na stałe - mówi Łukasz Jemioł.

W listopadzie projektant uczestniczył w 26. Gali British Fashion Awards w Londynie jako reprezentant polskiej branży modowej. Po uroczystości nie ukrywał, że jego marzeniem jest znalezienie się w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Łukasz Jemioł plany na 2016 rok

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter