a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Klaudia Halejcio w zjawiskowej sukni inspirowanej Carlo Rossi Refresh na WFS!

2017-06-21
Klaudia Halejcio w zjawiskowej sukni inspirowanej Carlo Rossi Refresh na WFS!

12. edycja największego modowego wydarzenia w Polsce, Warsaw Fashion Street, była nie tylko prawdziwym świętem mody i stylu, ale i okazją dla gwiazd do zaprezentowania się w roli modelek. Jednym z największych zaskoczeń wieńczącej wydarzenie Gali Wieczoru było pojawienie się na wybiegu aktorki Klaudii Halejcio w wyjątkowej sukni inspirowanej Carlo Rossi Refresh, owocowymi wariantami najpopularniejszej marki wina w Polsce. Kreacja autorstwa Macieja Domańskiego już raz zachwyciła miłośników mody, zdobywając nagrodę New Look Design Refresh 2016 - Inspiracje Carlo Rossi.

Gala Wieczoru Warsaw Fashion Street 2017 obfitowała w intrygujące pokazy najzdolniejszych, młodych, polskich projektantów. Wśród nich znalazł się Maciej Domański, zwycięzca konkursu New Look Design Refresh 2016 w kategorii Inspiracje Carlo Rossi. Wygraną przyniosła mu wyjątkowa suknia, która urzekła publiczność i Jury konkursu niebanalnym ujęciem tematu przewodniego, czyli soczystych barw brzoskwiń i truskawek inspirowanych smakami Carlo Rossi Refresh - owocowymi wariantami najpopularniejszej marki wina w Polsce. Kreacja wyróżniała się spektakularnym, kobiecym krojem oraz lekkością i subtelnością w zestawieniu ze świeżym, wyrazistym kolorem brzoskwini.

Za pracę włożoną w stworzenie niebanalnego projektu Maciej Domański otrzymał wyjątkowe nagrody, w tym grant pieniężny na stworzenie autorskiej kolekcji oraz możliwość przedstawienia jej w czasie Warsaw Fashion Street 2017.

Pokaz-nagroda odbył się w trakcie wieńczącej wydarzenie Gali Wieczoru. Projektant zaprezentował kolekcję Stone&Wind, dla której inspirację stanowiła natura. W trakcie uroczystego zamknięcia pokazu kolekcji na wybiegu pojawiła się znana aktorka, Klaudia Halejcio, prezentując zwycięską suknię inspirowaną Carlo Rossi. Jej uroda znakomicie współgrała ze świeżym, wyrazistym kolorem brzoskwini, a kreacja ponownie olśniła widzów pokazu, stając się jednym z najbardziej dyskutowanych punktów Wieczoru!

Marka Carlo Rossi związana jest ze światem mody od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy została sponsorem FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Misją Carlo Rossi jest wspieranie młodych projektantów i inspirowanie ich swoimi smakami do tworzenia jeszcze bardziej kreatywnych i zaskakujących kreacji.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter