a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Julia Kuczyńska: nie przypuszczałam, że kiedykolwiek topowi projektanci zaprojektują dla mnie suknię

2015-11-27
Julia Kuczyńska: nie przypuszczałam, że kiedykolwiek topowi projektanci zaprojektują dla mnie suknię

Autorka bloga „Maffashion" na imprezie Róże Gali pojawiła się w zjawiskowej sukni z atelier Paprocki & Brzozowski. Szafirowa kreacja została stworzona specjalnie dla blogerki. Julia Kuczyńska twierdzi, że nigdy nie przypuszczała, że założy suknię autorstwa topowych polskich projektantów.

Na imprezie Róże Gali pojawiły się największe polskie gwiazdy, jednak to Julia Kuczyńska przyciągała najwięcej spojrzeń. Blogerka miała na sobie zachwycającą suknię, którą specjalnie dla niej zaprojektował duet Paprocki & Brzozowski. Kreacja w mocnym, ciemnoszafirowym kolorze składała się z koronkowej góry oraz gładkiej, asymetrycznej spódnicy - krótkiej z przodu i długiej z tyłu.

- Nigdy nie pomyślałabym, że założę jakąkolwiek kreację topowych polskich projektantów, a co dopiero sam fakt, że uszyją ją specjalnie dla mnie, bezpośrednio, na wymiar, w takim kolorze, jaki sobie zapragnęłam - mówi Julia Kuczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Swoją radością, jeszcze zanim kreacja powstała, autorka bloga „Maffashion" chętnie dzieliła się z fanami. Na Snapchacie zamieszczała zdjęcia i nagrania wideo dokumentujące kolejne etapy powstawania sukni. Po imprezie Róże Gali podziękowała projektantom na swoim profilu na Facebooku.

- Jest to cudowne uczucie i czasami nawet się zastanawiam, czy zasłużyłam - mówi Julia Kuczyńska.

Blogerka pojawiła się na imprezie Róże Gali, by walczyć o nagrodę w kategorii online. Statuetka przypadła jednak Martynie Wojciechowskiej. Julia Kuczyńska stwierdziła jednak na Facebooku, że już sama nominacja w tak prestiżowym plebiscycie jest dla niej nobilitacją.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Julia Kuczyńska Róże Gali, Julia Kuczyńska suknia Paprocki & Brzozowski

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter