a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 22 maja 2018
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Jak dobrać buty do kurtek zimowych męskich?

2016-01-04
Jak dobrać buty do kurtek zimowych męskich?
Panowie, którzy kupują kurtki zimowe męskie często zastanawiają się jak dobierać obuwie do konkretnych modeli i fasonów, które są na topie. Jeżeli na co dzień nosimy się w jakimś jednym, konkretnym stylu sprawa zadawałaby się prosta, gorzej, gdy lubimy eksperymentować z modą i jeden styl to dla nas za mało.

Zależy co do czego?

Najmniejszy kłopot mają mężczyźni, którzy wybierają styl elegancki. Wtedy dobór obuwia jest dosyć oczywisty. W tym sezonie są to sztyblety zimowe, ocieplone nawiązujące do obuwia Beatlesów. Jednak panowie chętnie noszą także zimowe wariacje mokasynów, lordsów, jazzówek czy innych, przerobionych na zimowe warunki. Bardzo modne do garniturów są również zimowe, czyli o wydłużonej do kostki cholewce oxfordy czy angielki.

Styl smart casual

To tak naprawdę największy worek stylistyczny, bowiem sama nazwa stylu określa jedynie jego przeznaczenie i ogólne zasady - czyli styl, który jest lżejszy i mniej formalny niż styl elegancki, ale nie jest całkiem swobodny. Ma być codziennym zastępnikiem elegancji. Mężczyzna tak ubrany powinien móc wyjść tak do eleganckiej restauracji, teatru, biura, na ważne spotkanie itd.

Najwięcej modowych stylizacji

Stylizacje w zakresie smart casual to bardzo indywidualna rzecz. Mieszczą się tu bowiem panowie w marynarkach z łatami i eleganckich chinosach, a także jeansach i zamszowych lub atłasowych marynarkach. Jak widać - rozdźwięk jest duży.

Buty na wiele okazji

Dlatego kurtki zimowe męskie stanowią tutaj punkt odniesienia. To do nich powinniśmy dobierać obuwie.

  • Kurtki zimowe męskie puchowe

Możemy tutaj oddzielić kurtki typowo sportowe i skupić się raczej na miejskich puchówkach. Wtedy uzyskamy właśnie kurtki męskie w stylu smart casual. W tym sezonie mogą to być na przykład przedłużone za pupę pikowane w romby, granatowe lub czarne, jak w kolekcji Pako Lorente.

Obuwie:

Do nich będą dobrze wyglądać wszelkie botki męskie - wiązane, na suwak, z gumą, miodowe, czarne, brązowe. Mogą nawet lekko stylistyką zahaczać o rockową stylizację.

Dobrym wyborem będą również nieśmiertelne musztardowe lub granatowe trapery (w stylu Timberland'ów).

  • Płaszcze wełniane

Wełniane płaszcze i kurtki pozwalają na modowe eksperymenty, zwłaszcza z dodatkami. Jednak orbitują mimo wszystko ku elegantszemu stylowi.

Obuwie:

Tutaj obuwie może być podobne do kurtek puchowych, lecz należy zrezygnować z tych o bardziej awangardowych kształtach i ozdobach. Dlatego wybierajmy botki na płaskiej podeszwie lub ew. lekko podwyższonej (aby się nie ślizgać na śniegu). Kolorystyka podobna: w tym sezonie to kolor miodowy, musztardowy, brąz przypalany na wierzchu, granat i standardowa czerń. Kolor dobierzmy o lekko kontrastującej barwie do płaszcza.

  • Kurtki sportowe

W tym wypadku najlepszym obuwiem będą trapery i inne buty o grubej, traktorowej podeszwie.

Materiał zewnętrzny


Tagi: kurtka zimowa, moda, obuwie, zima

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter