a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Dalia rzuca wyzwanie kobietom!

2017-03-22
Dalia rzuca wyzwanie kobietom!

Aktorka, stylistka, popularne trenerki oraz instagramerki motywują do podejmowania nowych wyzwań razem z marką Dalia Lingerie.

W salonach marki Dalia Lingerie pojawił się właśnie kolejny numer magazynu #ShapeMeUp, tym razem pod hasłem: #DaliaChallenge, w którym nie brakuje porad, wywiadów i motywacji do zmian na lepsze! Do współpracy przy magazynie zaproszono m.in. Anitę Jancię, znaną bywalcom teatru, widzom seriali oraz fanom filmowych produkcji, która podejmuje wyzwanie łączenia życia zawodowego z prywatnym. Sportsmamę - Olę Rożnowską, która codziennie motywuje siebie - i tysiące swoich obserwatorek na Facebooku, do zrealizowaniu planu treningowego oraz Mistrzynię Świata w Fitnessie Sylwetkowym - Natalię Gackę-Dressler, przed którą najważniejsze zawody w życiu - macierzyństwo.

DaliaChallenge

W magazynie znalazła się także rozmowy z OSĄ - Moniką Jurczyk, czyli pierwszą polską personal shopperką oraz Joanną Keszką - matką, żoną, feministką i właścicielką marki Barbarella, czyli butiku z gadżetami erotycznymi dla par, porady Beaty Bojdy - makijażystki znanej za sprawą projektu ETNO oraz popularne instagramerki, które dzielą się swoimi sposobami na udane wakacje. Dodatkowo Dalia zachęca do czytania książek w ramach akcji #ChallengeBook oraz dbania o mięśnie Kegla, propagując hasło Kegel-mogę.

Real Women

Magazyn #ShapeMeUp prezentuje również najnowszą kolekcję marki Dalia Lingerie, inspirowaną kobietami ze świata fotografii. Różne fasony i szeroki wybór rozmiarów docenią kobiety o pełniejszych kształtach.

Szukając nowych rozwiązań projektantka Dalii - Maja Madej zainspirowała się kobietami ze świata fotografii, tworząc bieliznę nawiązującą do ich artystycznych wizji. Wyjście poza kanon tradycyjnych trendów pozwoliło jej na odważne zderzenie kolorów i wzorów, a szeroki wybór rozmiarów oraz fasonów jest odpowiedzią na potrzeby kobiet w różnym wieku, o różnej figurze.

Wydanie on-line magazynu można zobaczyć tutaj: http://bit.ly/2kp3E6z

 

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter