a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Coraz więcej Polaków wypożycza stroje i idzie na bal karnawałowy

2017-02-16
Coraz więcej Polaków wypożycza stroje i idzie na bal karnawałowy

Szukając inspiracji i przebrania na bal, Polacy kierują swoje pierwsze kroki do sieci. Potwierdzają to statystyki internetowej wyszukiwarki lokalnej Panoramafirm.pl, która ostatnio odnotowała 93% wzrost zapytań o wypożyczalnie strojów.

Polacy chętnie świętują i korzystają z wypożyczalni kostiumów, wybierając przebrania dla siebie i swoich dzieci. Zwłaszcza dla młodszych dzieci strój jest ważnym elementem udanej zabawy karnawałowej. Rodzice, więc wraz ze swoimi pociechami szturmują wypożyczalnie strojów, aby znaleźć wymarzone przebranie dla syna czy córki. Oczywiście królują stroje związane z super bohaterami, takimi jak Batman czy Spider-Man, ale także postaci z bajek oraz stroje księżniczek i piratów.

Materiał zewnętrzny

Dorośli również chętnie korzystają z bogatej oferty imprez karnawałowych, z przyjemnością uczestnicząc w zabawach i balach. Liczy się dobra zabawa i kreatywny pomysł na przebranie lub znalezienie idealnego stroju odpowiadającego motywowi przewodniemu imprezy. A imprez tematycznych jest sporo, wśród których królują motywy zaczerpnięte z filmu, ze stylu lat 20- tych, 30- tych czy disco lat 60 i 70-tych. Polacy chętnie bawią się zarówno na zorganizowanych, hucznych balach, jak również na kameralnych domówkach.

Analiza trendów z wyszukiwarki lokalnej Panoramy Firm pokazuje, iż wypożyczalnia strojów jest bardzo popularną frazą wyszukiwaną przez użytkowników Internetu i urządzeń mobilnych.

Szukając informacji coraz częściej korzystamy z urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim szybko i łatwo możemy wyszukać potrzebne informacje np. na temat wypożyczalni strojów.- mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska.

Jak wynika ze statystyk wyszukiwarki lokalnej Panoramafirm.pl karnawał to czas, w którym klienci oblegają wypożyczalnie strojów. Chociaż polski karnawał jest zdecydowanie mniej huczny niż ten w Rio czy w Wenecji, to pomysłowe lub oryginalne przebrania są jak najbardziej wskazane zarówno na balach, jak i na imprezach domowych.

Przed nami półmetek karnawału, który w tym roku jest wyjątkowo długi. Warto wykorzystać ten czas na rozrywkę i oderwanie się na chwilę od codziennych obowiązków. Udział w karnawałowej imprezie z przebraniem to dobra okazja na pokazanie swojej kreatywności i świetną zabawę.

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter