a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Bądź modna i nie przepłacaj!

2016-01-25
Bądź modna i nie przepłacaj!

Czarny piątek przyszedł do nas zza oceanu i cieszy się popularnością, lecz nie tak dużą jak w Stanach Zjednoczonych. W Polsce dużo większą sympatię wzbudzają noworoczne wyprzedaże i sklepy internetowe z ubraniami.

Black Friday nie aż taki Black...

Historie, gdy ludzie ustawiają się w kolejkach w przedostatnią noc listopada pod sklepami i czatują do rana, aby wejść do środka zaraz po otwarciu to znane wszystkim obrazki, jednak nie z naszego rodzimego gruntu, a z wiadomości zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych wyprzedaże tego dnia osiągają niesamowite sumy i dlatego tak wielkie zainteresowanie. W Polsce raczej nie da się spotkać podobnych wydarzeń. Owszem, można zauważyć zwiększony ruch klientów w ostatni dzień listopada, jednak często większe tłumy odwiedzają centra handlowe przed Świętami Bożego Narodzenia czy tuż po Nowym Roku, gdy rozpoczynają się wyprzedaże.

Większe zniżki na wyprzedażach

Black Friday w Polsce nie jest aż tak atrakcyjny. Zniżki sięgają kilkudziesięciu procent, lecz nie przekraczają pewnych sum. Nie jest więc to typowa okazja dla osób, które chcą kupić coś dobrej jakości naprawdę tanio. To raczej atrakcyjna zniżka dla majętnych, którzy mogą skorzystać z okazji i kupić sobie kolejny garnitur czy pantofle.

Dużo większe obniżki zdarzają się tuż po Nowym Roku. Wtedy ceny są niższe nawet o 70-80 %, a w końcowym okresie nawet i 90 %. To są prawdziwe okazje i dlatego dużo chętniej wybieramy się na zakupy w styczniu niż pod koniec listopada. Wiele osób planuje również „spóźnione" prezent gwiazdkowe, aby kupić wartościowe upominki w mocno obniżonych cenach niż były jeszcze tydzień wcześniej. Dlatego nie warto przepłacać, tylko poczekać na noworoczne wyprzedaże.

Najtaniej online

Wyprzedaże dotyczą nie tylko sklepów stacjonarnych, lecz także tych w sieci. Sklepy internetowe z ubraniami cieszą się wielką popularnością, gdyż oferują jeszcze niższe ceny niż sieciówki nawet po obniżkach. Od kilku lat sklepy online zyskują w oczach klientów, których ciągle przybywa. To dlatego, że nawet w normalnym okresie ceny odzieży są w nich niższe niż gdziekolwiek indziej. Produkty, które można kupić w ten sposób to dokładnie to samo, co znajdziemy w sklepach offline - te same wzory, fasony, trendy tylko z niższą ceną. Dlatego podczas wyprzedaży najpierw warto sprawdzić to, co oferują sklepy internetowe z ubraniami.

Buduj charakter i styl

Osoby, które czekają na wyprzedaże i kompletują swoją szafę podczas obniżek budują w ten sposób swój charakter, świadomość konsumencką oraz wyczucie stylu. Wiadomo, że trendy należy najpierw poznać, aby wziąć z nich coś dla siebie. Ten czas, to najlepszy moment, by zrobić research i zaplanować stylizacje na nowy sezon za odpowiednią cenę.

Materiał zewnętrzny

Tagi: black friday, czarny piątek, online, wyprzedaże, zakupy online, zniżki

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter