a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Agnieszka Szulim: najbardziej ekskluzywne elementy mojej szafy to torebki

2016-08-19
Agnieszka Szulim: najbardziej ekskluzywne elementy mojej szafy to torebki

Dziennikarska zapewnia, że nie przywiązuje się do ubrań - chętnie wyprzedaje je koleżankom lub wymienia na inne. Sentymentem darzy jedynie rzeczy otrzymane w prezencie, np. pelerynę w stylu vintage, którą dostała od swojej stylistki. Za najbardziej luksusowe elementy swojej garderoby uważa torebki.

Styl Agnieszki Szulim nie zawsze był pochlebnie oceniany przez krytyków mody, obecnie jednak dziennikarka uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda TVN chętnie pokazuje się w luksusowych ubraniach pochodzących od najlepszych projektantów, nie tylko polskich.

- Najbardziej ekskluzywna rzecz w mojej szafie? Mam bardzo ładny nowy nabytek z Moliera 2, przepiękną torebkę, to może być ona. Torebki, to są te najbardziej ekskluzywne elementy mojej szafy - mówi Agnieszka Szulim agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda TVN twierdzi, że nie przywiązuje się do rzeczy, w tym także do ubrań. Lubi, gdy w jej garderobie coś się dzieje, dlatego często zmienia jej zawartość. Ubrania, których nie zamierza dłużej nosić, bez żalu oddaje koleżankom, chętnie też wymienia się ubraniami z zaprzyjaźnionymi kobietami.  

- Dużo rzeczy rozdaję. Lubię jak one żyją, jak czegoś nie noszę, to staram się to puszczać dalej, żeby nosił ktoś inny i żeby to miało jakieś swoje drugie życie - mówi Agnieszka Szulim.

Jest jednak sporo ubrań, które dziennikarka darzy sentymentem. Są to rzeczy otrzymane w prezencie, zwłaszcza w wyjątkowych okolicznościach. Należy do nich m.in. peleryna w stylu vintage, którą gwiazda dostała od swojej stylistki. Peleryna dość długo leżała nieużywana w szafie, stylistka nie miała na nią bowiem dobrego pomysłu.

- Więc ją trochę przerobiła i pomyślała, że będzie dobrze pasowała do mnie i rzeczywiście ją pokochałam - mówi Agnieszka Szulim.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Agnieszka Szulim, garderoba, luksusowe ubrania

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter