a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 19 marca 2018
Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Lifestyle

Zacznijmy dzień z dobrą energią

Zacznijmy dzień z dobrą energią

„Spóźnisz się do szkoły" - w ten sposób aż 47% mam budzi swoje dzieci do szkoły lub przedszkola.* Tymczasem jak twierdzi psycholog, lepiej zadbać o to, by poranek był przyjemnym wspomnieniem i nie zawierał negatywnych komunikatów. W opinii eksperta pozytywne emocje przynoszą zdecydowanie lepsze rezultaty oraz pozwalają najmłodszym łatwiej zmierzyć się z czekającymi je zadaniami.

więcej
 • Polki zaczynają życie po pięćdziesiątce!

  Polki zaczynają życie po pięćdziesiątce!

  Polki są otwarte na zmiany, są bardzo świadome oraz ciekawe świata. Kobiety w każdym wieku chciałyby się rozwijać i poszerzać kompetencje zawodowe. Nie boją się zmian w obszarze pracy oraz są gotowe na „rozsądne szaleństwa". Szczególnie interesujący jest fakt, że kobiety z pokolenia baby boomers (po pięćdziesiątym roku życia) nie odstają od tego trendu. Są najbardziej otwarte na podróże i zwiedzanie świata (82%) oraz samodzielne wakacje (61%). Informacje wynikają z najnowszego badania „Polko, odważ się na zmiany" przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Polek przez IQS na zlecenie Promedica24.

  więcej
 • Dbasz o ogród? O tych rzeczach nie możesz zapomnieć

  Dbasz o ogród? O tych rzeczach nie możesz zapomnieć

  To ostatni dzwonek by zadbać o taras, podjazd i ogród przed nadchodzącym załamaniem pogody. Sprawdź co możesz zrobić, by wiosną śnieg odsłonił betonowe elementy w nienaruszonym stanie.

  więcej
 • 6 zasad, dzięki którym poprawisz swoją koncentrację w szkole i w pracy

  6 zasad, dzięki którym poprawisz swoją koncentrację w szkole i w pracy

  Częste zapominanie o ważnych zadaniach, brak koncentracji, rozproszenie, uczucie zmęczenia - to trudności w szkole i w pracy, które wynikają z niezdrowego stylu życia i nieodpowiedniego przygotowania do codziennej aktywności umysłowej. Jak z tym walczyć? Konrad Gaca, specjalista żywieniowy, przedstawia 6 zasad, które pozwolą ci poprawić pamięć i pobudzić mózg do efektywnego działania.

  więcej
 • Czy pozwolić dzieciom pukać do drzwi obcych w Halloween?

  Czy pozwolić dzieciom pukać do drzwi obcych w Halloween?

  Polacy pomału przekonują się do Halloween. Drążenie dyni i przebierane zabawy są coraz bardziej popularne. Jednak „cukierek albo psikus" - jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów święta duchów - mimo aprobaty najmłodszych przyjmowany jest u nas z niechęcią. Pozwolić się dzieciom tak bawić? Czy szukać alternatywnych atrakcji?

  więcej
 • 19 błędów, przez które nie chudniesz

  Pamiętasz jeszcze swoje noworoczne postanowienia? Minęło dopiero kilka miesięcy, a ty już zapomniałaś o tym, że w tym roku miałaś być naprawdę fit i wreszcie pozbyć się nadmiaru kilogramów. A może winny temu wcale nie jest słomiany zapał - być może masz na sumieniu któreś z najczęściej popełnianych podczas odchudzania błędów, na przykład...

 • Mama wie lepiej: Misja jesienny spacer z dzieckiem - Jak to dobrze zorganizować, żeby nie odchorować?

  Jesienny spacer z maluszkiem? A co w tym trudnego?! Ubieramy się i wychodzimy... pozornie brzmi banalnie, ale wcale nie jest to taka oczywista sprawa, a wizja jesiennego spaceru z maluchem często wzbudza niepokój w rodzicach. Czego się obawiają? Najczęściej niskich temperatur, zmiennej pogody i czyhających wirusów. Warto wiedzieć, że nie można unikać jesiennych spacerów, a obawy lepiej odsunąć na bok. Jesienne przechadzki mogą przynieść wiele korzyści zarówno rodzicom jak i dzieciom - należy jednak odpowiednio się do nich przygotować.

 • Jak zaadaptować mieszkanie dla Seniora?

  Seniorzy posiadają prawie 2,5 mln mieszkań własnościowych w Polsce. Pomimo to większość z nieruchomości jest nieprzystosowana do użytkowania przez osoby starsze, często dotknięte poważnymi problemami zdrowotnymi. Sytuacja ta dotyczy całej Unii Europejskiej - według KE aż 75 proc. unijnych domów nie ma rozwiązań dostosowanych do potrzeb seniorów, a modyfikacji warunków oraz wyposażenia wymaga aż 2 mln mieszkań. Jak wygląda polski rynek senioralnych nieruchomości?

 • Mały koszt, wielki efekt. Jak niedrogo zorganizować niezapomnianą imprezę halloweenową dla dzieci

  Latem dzieci mają wiele okazji, by spotkać się i razem wyszaleć - wystarczy wyjść na podwórko. Jesienią i zimą jest o wiele trudniej, dlatego warto od czasu do czasu zorganizować im wspólną imprezę. Idealną okazją do tego jest coraz popularniejsze w Polsce Halloween. Nie macie pomysłu, jak „ograć" ten temat i nie zbankrutować? Tu znajdziecie gotowy przepis.

 • Polki czują się 8 lat młodziej

  Osiem na dziesięć Polek czuje się średnio 8 lat młodziej, niż wynikałoby to z ich metryki. Polki w największym stopniu zadowolone są z sytuacji mieszkaniowej oraz ogólnie ze swojego życia, zaś najmniej z dochodów i wagi - wynika z raportu „Polko, odważ się na zmiany" przeprowadzonego na zlecenie Promedica24. Potrzeby Polek zmieniają się wraz z wiekiem. Jak Polki widzą siebie i jakich zmian oczkują?

 • BMI nie zawsze pokaże nam prawdę

  BMI wyliczamy dzieląc masę ciała przez wzrost w metrach do kwadratu. Bardzo prosto można wyliczyć i zobaczyć czy jesteśmy w normie czy nie. Tak wygląda teoria, a w praktyce nawet jeżeli BMI pokazuje, że mamy nadwagę wcale nie musimy jej mieć. Tak samo osoby, które mają prawidłowy BMI mogą mieć trochę za dużo tkanki tłuszczowej. Jak to jest z BMI?

 • „Najlepiej spać na twardym”. W jakie jeszcze mity wierzysz?

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter