a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lifestyle

PSYCHONEOROIMMUNOLOGIA SPOSOBEM NA LECZENIE LĘKU I STRESU

PSYCHONEOROIMMUNOLOGIA SPOSOBEM NA LECZENIE LĘKU I STRESU

Psychoneuroimmunologia dowodzi, że o naszym zdrowiu i umiejętności radzenia sobie ze stresem przede wszystkim decydują nasze postawy psychiczne. Świadomie je kształtując pomagamy sami sobie. W ten sposób możemy w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy jakości życia poprzez redukcję szkodliwego wpływu stresu na nasz organizm.

więcej
 • Jak wspierać siebie w sukcesie? Zarządzanie energią jako metakompetencja osób przedsiębiorczych

  Jak wspierać siebie w sukcesie? Zarządzanie energią jako metakompetencja osób przedsiębiorczych

  Wszechobecne nowe technologie, coraz dłuższe listy zadań i krótsze deadline'y, które rodzą ogromne zmęczenie i stres - nasze tempo pracy z roku na rok jest coraz większe i nie zanosi się na to, aby zmalało. Jak więc zwiększyć swoją efektywność w pracy i osiągnąć sukces? Małgorzata Czernecka - psycholog, ekspert Human Power - wskazuje, że to, na co mamy wpływ, to nie ilość zadań, ale jakość i ilość energii, jaką mamy każdego dnia. Aby mieć ją na wysokim poziomie, musimy nauczyć się korzystać ze wszystkich dostępnych nam źródeł, zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, jak i duchowym. Umiejętność zarządzania energią to nowa metakompetencja osób przedsiębiorczych, która może być kluczowa w osiągnięciu sukcesu w świecie rosnących wymagań i oczekiwań.

  więcej
 • ROLA UMYSŁU W ODCZUWANIU SPEŁNIENIA I SZCZĘŚCIA

  ROLA UMYSŁU W ODCZUWANIU SPEŁNIENIA I SZCZĘŚCIA

  Choroba w naszym organizmie oznacza brak harmonii. Jej niedostatek na poziomie fizycznym odczuwany jest przez nas jako brak energii witalnej i możliwości ruchu na przykład w uszkodzonej części ciała. Dysharmonia w tym przypadku polega na niezgodności z naturalnym wzorem witalnym. Jeśli pojawia się na poziomie umysłowym, niezgodność odczuwamy wtedy we wszystkich obszarach - mentalnym, witalnym oraz fizycznym, czyli myślimy o czymś, czujemy coś innego, jak również działamy inaczej. Naszym zadaniem nadrzędnym jest przywrócenie zgodności i harmonii w naszym ciele. Umysł, energia witalna i fizyczna powinny funkcjonować jako całość. Aby to osiągnąć, musimy wykorzystać naszą inteligencję ponadmentalną.

  więcej
 • Kuchnia od nowa w jeden weekend. Zrobisz to sam

  Kuchnia od nowa w jeden weekend. Zrobisz to sam

  Twoja kuchnia już dawno utraciła modny blask? Chciałbyś coś zmienić, ale nie wiesz jak? Podpowiadamy, jak w zaledwie kilka dni odmienić kuchenne wnętrze nie do poznania. I co najważniejsze - wcale nie potrzebujesz ekipy remontowej i ogromnego budżetu. Wystarczy odrobina kreatywności.

  więcej
 • Jak tropikalny trend zmienił wnętrza?

  Jak tropikalny trend zmienił wnętrza?

  Liście palm na printach i żywe monstery królują we wnętrzach od początku roku. Trend powstał w opozycji do skandynawskich, pełnych bieli, praktycznych wnętrz. Jest też uzupełnieniem mody na hodowanie w mieszkaniach dużej ilości żywych roślin, wśród których zdecydowanie królują gatunki o spektakularnych i charakterystycznych liściach. Połączenie energetycznych barw i wzorów doskonale przełamuje klimat nawet nieskazitelnie jasnych, monochromatycznych domów. Tropikalne zielenie nie są chwilowym trendem. Ich obecność w domach pociągnęła za sobą już kolejne zmiany przywracając do łask m.in. makramowe kwietniki, wzmacniając modę na złote dodatki czy zapraszając na salony ananasa.

  więcej
 • Jak żyć szybko i być eko?

  Obecnie modne jest bycie eko. Jednocześnie współczesne tempo życia powoduje, że chętnie sięgamy po szybkie i wygodne rozwiązania. Wydaje się, to być trudne, a jednak istnieje wiele prostych sposobów, które możemy zastosować w praktyce, nawet podczas wyborów dokonywanych przy sklepowej półce, np. sięgając po produkt w kartonowym opakowaniu. Karton zapewnia nam wygodę, przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Wystarczy wybrać opakowanie kartonowe produkowane odpowiedzialnie, które jest na miarę naszych potrzeb, a następnie w domu zadbać o jego właściwą utylizację. W ten prosty sposób wszyscy - od producenta po konsumenta - wspólnie przyczyniamy się do dbania o środowisko.

 • Zacznijmy dzień z dobrą energią

  „Spóźnisz się do szkoły" - w ten sposób aż 47% mam budzi swoje dzieci do szkoły lub przedszkola.* Tymczasem jak twierdzi psycholog, lepiej zadbać o to, by poranek był przyjemnym wspomnieniem i nie zawierał negatywnych komunikatów. W opinii eksperta pozytywne emocje przynoszą zdecydowanie lepsze rezultaty oraz pozwalają najmłodszym łatwiej zmierzyć się z czekającymi je zadaniami.

 • Polki zaczynają życie po pięćdziesiątce!

  Polki są otwarte na zmiany, są bardzo świadome oraz ciekawe świata. Kobiety w każdym wieku chciałyby się rozwijać i poszerzać kompetencje zawodowe. Nie boją się zmian w obszarze pracy oraz są gotowe na „rozsądne szaleństwa". Szczególnie interesujący jest fakt, że kobiety z pokolenia baby boomers (po pięćdziesiątym roku życia) nie odstają od tego trendu. Są najbardziej otwarte na podróże i zwiedzanie świata (82%) oraz samodzielne wakacje (61%). Informacje wynikają z najnowszego badania „Polko, odważ się na zmiany" przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Polek przez IQS na zlecenie Promedica24.

 • Dbasz o ogród? O tych rzeczach nie możesz zapomnieć

  To ostatni dzwonek by zadbać o taras, podjazd i ogród przed nadchodzącym załamaniem pogody. Sprawdź co możesz zrobić, by wiosną śnieg odsłonił betonowe elementy w nienaruszonym stanie.

 • 6 zasad, dzięki którym poprawisz swoją koncentrację w szkole i w pracy

  Częste zapominanie o ważnych zadaniach, brak koncentracji, rozproszenie, uczucie zmęczenia - to trudności w szkole i w pracy, które wynikają z niezdrowego stylu życia i nieodpowiedniego przygotowania do codziennej aktywności umysłowej. Jak z tym walczyć? Konrad Gaca, specjalista żywieniowy, przedstawia 6 zasad, które pozwolą ci poprawić pamięć i pobudzić mózg do efektywnego działania.

 • Czy pozwolić dzieciom pukać do drzwi obcych w Halloween?

  Polacy pomału przekonują się do Halloween. Drążenie dyni i przebierane zabawy są coraz bardziej popularne. Jednak „cukierek albo psikus" - jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów święta duchów - mimo aprobaty najmłodszych przyjmowany jest u nas z niechęcią. Pozwolić się dzieciom tak bawić? Czy szukać alternatywnych atrakcji?

 • 19 błędów, przez które nie chudniesz

  Pamiętasz jeszcze swoje noworoczne postanowienia? Minęło dopiero kilka miesięcy, a ty już zapomniałaś o tym, że w tym roku miałaś być naprawdę fit i wreszcie pozbyć się nadmiaru kilogramów. A może winny temu wcale nie jest słomiany zapał - być może masz na sumieniu któreś z najczęściej popełnianych podczas odchudzania błędów, na przykład...

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter