a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lifestyle

Mama wie lepiej: jak rozsądnie wybrać wygodną spacerówkę?

Mama wie lepiej: jak rozsądnie wybrać wygodną spacerówkę?

Jaka powinna być idealna spacerówka? Zwrotna, lekka w prowadzeniu, wygodna. Na tyle duża, aby zapewniała dziecku wygodę podczas spaceru, jednocześnie zaś na tyle kompaktowa, aby po złożeniu (szybkim i nieskomplikowanym) zmieściła się do bagażnika (tuż obok tych wszystkich niezbędnych sprzętów, które po prostu muszą podróżować z dzieckiem). Warto też, aby nie kosztowała tyle, co mały samochód...

więcej
 • Jesienne sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem

  Jesienne sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem

  Polska jesień potrafi mile zaskoczyć i być naprawdę piękna! Wówczas każdą chwilę warto spędzić na świeżym powietrzu. Zabawy w parku, gdy na ziemi pełno różnokolorowych liści z pewnością są atrakcją dla naszych pociech. Co jednak, kiedy pada deszcz, a pogoda nie zachęca do spacerów? Podpowiadamy jak spędzić czas z dzieckiem zarówno w ciepłe dni, jak i w trakcie kapryśnej pogody.

  więcej
 • Ty i Twój pupil… w oczekiwaniu na nowego członka rodziny

  Ty i Twój pupil… w oczekiwaniu na nowego członka rodziny

  Pojawienie się nowego członka rodziny jest dla zwierzaka wielką zmianą, przez którą musimy pomóc mu przejść. To od człowieka w dużej mierze zależy jak czworonożny przyjaciel przyjmie nową rzeczywistość.

  więcej
 • Walka z negatywnymi skutkami stresu

  Walka z negatywnymi skutkami stresu

  Życie w ciągłym biegu, nieustające telefony z pracy, liczne obowiązki w domu, brak czasu na relaks i odpoczynek - nic dziwnego, że przy obecnym stylu życia ludzki organizm jest narażony na stres nawet kilkanaście razy bardziej, niż dawniej! Oprócz tego, że wpływa on źle na nasze samopoczucie - stanowi również duże zagrożenie dla zdrowia. W jaki sposób chronić się przed negatywnymi skutkami długotrwałego stresu, który dotyczy coraz większej ilości osób?

  więcej
 • Hit ostatnich lat – kuchnie, których nie ma…

  Hit ostatnich lat – kuchnie, których nie ma…

  Współczesne kuchnie to arsenał urządzeń, które mają usprawniać nam przygotowywanie posiłków, ale też sprawiać, że czynność ta będzie przyjemnością, a dania pełne smaku. Z drugiej strony od pewnego czasu obowiązującym trendem jest ich „niewidzialność".

  więcej
 • Pies w mieszkaniu – co zrobić, aby czuł się w nim dobrze i był lubianym sąsiadem

  Mieszkając w domu wielorodzinnym, od momentu pojawienia się psiego członka rodziny, jego właściciel bierze odpowiedzialność za jego dobrostan i zachowanie. Oprócz zapewniania psu realizacji potrzeb fizjologicznych, opieki i bezpieczeństwa, ważna jest konsekwencja w przestrzeganiu zasad. Źle ułożony pies jest często przeszkodą w zawieraniu dobrych relacji sąsiedzkich. Pies skaczący na ludzi, nieustannie szczekający, niszczący elementy wspólnej przestrzeni nie jest mile widzianym lokatorem. Jak to zmienić?

 • 5 niepozornych sposobów na jesienną chandrę

  Wraz z początkiem jesieni wiele osób odczuwa pogorszenie nastroju, spadek formy, senność czy zwiększony apetyt na kaloryczne, niekoniecznie zdrowe potrawy. Część z nas najchętniej spędziłaby jesienne dni pod kocem, popijając jedną herbatę za drugą. Tymczasem, wystarczy odrobina chęci i kreatywności, by jesień kojarzyła nam się tylko i wyłącznie z dobrymi wspomnieniami.

 • dr Aleksandra Piotrowska: zawsze kiedy obserwuję dziecko zaangażowane w show-biznes, odczuwam niepokój

  Obecność w show-biznesie może być dla dziecka groźną pułapką. Zdaniem psychologów maluch może uzależnić się od sławy, a stała ekspozycja w mediach sprawia, że chłonie on negatywne wzorce zachowań. Dziecko przyjmuje za pewnik, że najważniejsze w życiu jest bycie w centrum uwagi.

 • Co sprawdzić na własnej skórze, zanim zarezerwujemy obiekt na wesele?

  Przed wybraniem miejsca na przyjęcie weselne, narzeczeni często oglądają je dość powierzchownie. Zwracają uwagę na salę balową, zadają kilka pytań o menu i ceny, liczbę gości czy dojazd. Tymczasem warto przyjrzeć się danemu obiektowi bardziej szczegółowo. Co sprawdzić, nim podejmiemy decyzję, że właśnie tu chcemy zorganizować wesele?

 • Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

  Miejsce, sala, zespół, data, menu, kreacja, goście - każda przyszła para młoda, tuż po pomyślnych zaręczynach, zaczyna mnożyć w wyobraźni listę potencjalnych problemów i spraw wymagających dopilnowania. Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

 • Remont kuchni w trzech krokach

  Myślisz o remoncie kuchni? Zarówno w przypadku zwykłego odświeżenia ścian, jak i generalnej przemiany, warto przygotować szczegółowy plan prac oraz oszacować koszty. Tylko w ten sposób całe przedsięwzięcie wykonamy szybko, sprawnie i bez rujnowania domowego budżetu. Od czego zacząć i gdzie uzyskać kompleksową pomoc?

 • STRES NASZ CODZIENNY

  Ponad 75-90% wszystkich wizyt u lekarza pierwszego kontaktu spowodowanych jest skutkami przebywania w sytuacjach stresowych. Długotrwałe napięcie niesie ze sobą podwyższone ryzyko wystąpienia zachorowań nie tylko fizycznych, ale również emocjonalnych. U jednych przejawia się on groźnymi dla zdrowia zaburzeniami działania całego organizmu, u innych bólami głowy i ramion, u pozostałych nudnościami i kłopotami związanymi z funkcjonowaniem układu pokarmowego. Sygnały wysyłane przez ciało nie muszą od razu przybierać postaci groźnej choroby. Czasami są bardzo subtelne i konieczna jest uważna jego obserwacja.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter