a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Piątek, 23 marca 2018
Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lifestyle

5 niepozornych sposobów na jesienną chandrę

5 niepozornych sposobów na jesienną chandrę

Wraz z początkiem jesieni wiele osób odczuwa pogorszenie nastroju, spadek formy, senność czy zwiększony apetyt na kaloryczne, niekoniecznie zdrowe potrawy. Część z nas najchętniej spędziłaby jesienne dni pod kocem, popijając jedną herbatę za drugą. Tymczasem, wystarczy odrobina chęci i kreatywności, by jesień kojarzyła nam się tylko i wyłącznie z dobrymi wspomnieniami.

więcej
 • dr Aleksandra Piotrowska: zawsze kiedy obserwuję dziecko zaangażowane w show-biznes, odczuwam niepokój

  dr Aleksandra Piotrowska: zawsze kiedy obserwuję dziecko zaangażowane w show-biznes, odczuwam niepokój

  Obecność w show-biznesie może być dla dziecka groźną pułapką. Zdaniem psychologów maluch może uzależnić się od sławy, a stała ekspozycja w mediach sprawia, że chłonie on negatywne wzorce zachowań. Dziecko przyjmuje za pewnik, że najważniejsze w życiu jest bycie w centrum uwagi.

  więcej
 • Co sprawdzić na własnej skórze, zanim zarezerwujemy obiekt na wesele?

  Co sprawdzić na własnej skórze, zanim zarezerwujemy obiekt na wesele?

  Przed wybraniem miejsca na przyjęcie weselne, narzeczeni często oglądają je dość powierzchownie. Zwracają uwagę na salę balową, zadają kilka pytań o menu i ceny, liczbę gości czy dojazd. Tymczasem warto przyjrzeć się danemu obiektowi bardziej szczegółowo. Co sprawdzić, nim podejmiemy decyzję, że właśnie tu chcemy zorganizować wesele?

  więcej
 • Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

  Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

  Miejsce, sala, zespół, data, menu, kreacja, goście - każda przyszła para młoda, tuż po pomyślnych zaręczynach, zaczyna mnożyć w wyobraźni listę potencjalnych problemów i spraw wymagających dopilnowania. Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

  więcej
 • Remont kuchni w trzech krokach

  Remont kuchni w trzech krokach

  Myślisz o remoncie kuchni? Zarówno w przypadku zwykłego odświeżenia ścian, jak i generalnej przemiany, warto przygotować szczegółowy plan prac oraz oszacować koszty. Tylko w ten sposób całe przedsięwzięcie wykonamy szybko, sprawnie i bez rujnowania domowego budżetu. Od czego zacząć i gdzie uzyskać kompleksową pomoc?

  więcej
 • STRES NASZ CODZIENNY

  Ponad 75-90% wszystkich wizyt u lekarza pierwszego kontaktu spowodowanych jest skutkami przebywania w sytuacjach stresowych. Długotrwałe napięcie niesie ze sobą podwyższone ryzyko wystąpienia zachorowań nie tylko fizycznych, ale również emocjonalnych. U jednych przejawia się on groźnymi dla zdrowia zaburzeniami działania całego organizmu, u innych bólami głowy i ramion, u pozostałych nudnościami i kłopotami związanymi z funkcjonowaniem układu pokarmowego. Sygnały wysyłane przez ciało nie muszą od razu przybierać postaci groźnej choroby. Czasami są bardzo subtelne i konieczna jest uważna jego obserwacja.

 • PSYCHONEOROIMMUNOLOGIA SPOSOBEM NA LECZENIE LĘKU I STRESU

  Psychoneuroimmunologia dowodzi, że o naszym zdrowiu i umiejętności radzenia sobie ze stresem przede wszystkim decydują nasze postawy psychiczne. Świadomie je kształtując pomagamy sami sobie. W ten sposób możemy w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy jakości życia poprzez redukcję szkodliwego wpływu stresu na nasz organizm.

 • Jak wspierać siebie w sukcesie? Zarządzanie energią jako metakompetencja osób przedsiębiorczych

  Wszechobecne nowe technologie, coraz dłuższe listy zadań i krótsze deadline'y, które rodzą ogromne zmęczenie i stres - nasze tempo pracy z roku na rok jest coraz większe i nie zanosi się na to, aby zmalało. Jak więc zwiększyć swoją efektywność w pracy i osiągnąć sukces? Małgorzata Czernecka - psycholog, ekspert Human Power - wskazuje, że to, na co mamy wpływ, to nie ilość zadań, ale jakość i ilość energii, jaką mamy każdego dnia. Aby mieć ją na wysokim poziomie, musimy nauczyć się korzystać ze wszystkich dostępnych nam źródeł, zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, jak i duchowym. Umiejętność zarządzania energią to nowa metakompetencja osób przedsiębiorczych, która może być kluczowa w osiągnięciu sukcesu w świecie rosnących wymagań i oczekiwań.

 • ROLA UMYSŁU W ODCZUWANIU SPEŁNIENIA I SZCZĘŚCIA

  Choroba w naszym organizmie oznacza brak harmonii. Jej niedostatek na poziomie fizycznym odczuwany jest przez nas jako brak energii witalnej i możliwości ruchu na przykład w uszkodzonej części ciała. Dysharmonia w tym przypadku polega na niezgodności z naturalnym wzorem witalnym. Jeśli pojawia się na poziomie umysłowym, niezgodność odczuwamy wtedy we wszystkich obszarach - mentalnym, witalnym oraz fizycznym, czyli myślimy o czymś, czujemy coś innego, jak również działamy inaczej. Naszym zadaniem nadrzędnym jest przywrócenie zgodności i harmonii w naszym ciele. Umysł, energia witalna i fizyczna powinny funkcjonować jako całość. Aby to osiągnąć, musimy wykorzystać naszą inteligencję ponadmentalną.

 • Kuchnia od nowa w jeden weekend. Zrobisz to sam

  Twoja kuchnia już dawno utraciła modny blask? Chciałbyś coś zmienić, ale nie wiesz jak? Podpowiadamy, jak w zaledwie kilka dni odmienić kuchenne wnętrze nie do poznania. I co najważniejsze - wcale nie potrzebujesz ekipy remontowej i ogromnego budżetu. Wystarczy odrobina kreatywności.

 • Jak tropikalny trend zmienił wnętrza?

  Liście palm na printach i żywe monstery królują we wnętrzach od początku roku. Trend powstał w opozycji do skandynawskich, pełnych bieli, praktycznych wnętrz. Jest też uzupełnieniem mody na hodowanie w mieszkaniach dużej ilości żywych roślin, wśród których zdecydowanie królują gatunki o spektakularnych i charakterystycznych liściach. Połączenie energetycznych barw i wzorów doskonale przełamuje klimat nawet nieskazitelnie jasnych, monochromatycznych domów. Tropikalne zielenie nie są chwilowym trendem. Ich obecność w domach pociągnęła za sobą już kolejne zmiany przywracając do łask m.in. makramowe kwietniki, wzmacniając modę na złote dodatki czy zapraszając na salony ananasa.

 • Jak żyć szybko i być eko?

  Obecnie modne jest bycie eko. Jednocześnie współczesne tempo życia powoduje, że chętnie sięgamy po szybkie i wygodne rozwiązania. Wydaje się, to być trudne, a jednak istnieje wiele prostych sposobów, które możemy zastosować w praktyce, nawet podczas wyborów dokonywanych przy sklepowej półce, np. sięgając po produkt w kartonowym opakowaniu. Karton zapewnia nam wygodę, przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Wystarczy wybrać opakowanie kartonowe produkowane odpowiedzialnie, które jest na miarę naszych potrzeb, a następnie w domu zadbać o jego właściwą utylizację. W ten prosty sposób wszyscy - od producenta po konsumenta - wspólnie przyczyniamy się do dbania o środowisko.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter