a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 23 lipca 2018
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lifestyle

Pozwól dziecku na samodzielną zabawę

Pozwól dziecku na samodzielną zabawę

Im więcej dziecko odkrywa samodzielnie, tym lepiej się rozwija. Poznawanie świata powinno odbywać się w indywidualnym tempie malucha, najlepiej poprzez spontaniczną zabawę. Rodzice zbyt często jednak wywierają na dziecku presję, próbując dostosować tempo jego rozwoju do podręcznikowych norm lub dzieci znajomych. Zdaniem ekspertów, efekt edukacyjny zabawy jest w takich przypadkach znacznie mniejszy.

więcej
 • Własne konto bankowe uczy dzieci gospodarowania pieniędzmi

  Własne konto bankowe uczy dzieci gospodarowania pieniędzmi

  Dzięki kontom bankowym i kartom przedpłaconym dla najmłodszych dziecko może mieć stały dostęp do pieniędzy, dysponując jednak wyłącznie sumą wyznaczoną przez rodziców. Jest to przydatne zwłaszcza podczas wyjazdów, gdy dziecko jest z dala od rodziców. Konta bankowe to także dobry sposób na naukę oszczędzania i gospodarowania kieszonkowym.

  więcej
 • Jak sfinansować Pierwszą Komunię?

  Jak sfinansować Pierwszą Komunię?

  Maj to miesiąc solidnie pustoszący zasoby domowego budżetu. Po świętach wielkanocnych i majówce nadciąga stres i wydatki towarzyszące rodzinom, których dzieci przystępują do Pierwszej Komunii. Podpowiadamy, jak zorganizować idealne przyjęcie pierwszokomunijne, jednocześnie nie wpadając w długotrwałe kłopoty finansowe.

  więcej
 • Jak pracować mądrze i czerpać satysfakcję z pracy?

  Jak pracować mądrze i czerpać satysfakcję z pracy?

  Jak pokazuje praktyka, nawet najbardziej wytężona praca nie zawsze jest gwarantem sukcesu czy samozadowolenia. Nie musimy jednak spędzać więcej czasu w biurze, by osiągnąć satysfakcjonujące życie zawodowe. Wystarczy, że zaplanujemy naszą pracę w inteligentny sposób. Pracować mniej i mieć lepsze efekty – to możliwe.

  więcej
 • Pięć typów prezentowych na Dzień Mężczyzn

  Pięć typów prezentowych na Dzień Mężczyzn

  Większość osób zapytana z zaskoczenia o datę obchodów Dnia Ojca, Matki lub Babci zapewne bez większych kłopotów podałaby poprawną odpowiedź. Mało kto pamięta jednak o tym, że od szesnastu lat każdego 10 marca celebrujemy również Dzień Mężczyzn. Choć to święto powstało przede wszystkim w opozycji do Dnia Kobiet, wiele przedstawicielek płci pięknej akceptuje je i chce tego dnia zrobić swojemu mężczyźnie miłą niespodziankę. Podpowiadamy, jak przygotować wymarzony prezent, który będzie jednocześnie sympatyczny i pomysłowy.

  więcej
 • Czym jest baby shower?

  Baby shower to okazja do świętowania zbliżającego się powiększenia rodziny, a także możliwość odciążenia budżetu przyszłych rodziców. Skompletowanie wyprawki dla noworodka może bowiem kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Tymczasem prezenty w postaci ubranek lub akcesoriów dla dziecka to nieodzowny element każdego przyjęcia baby shower.

 • Nie musisz rezygnować z wakacji! Znamy miejsce, gdzie wypoczniesz za naprawdę nieduże pieniądze!

  Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca zaczynamy myśleć o urlopie, marzy nam się piękna plaża i turkusowe morze. Za chwilę dociera do nas bolesna prawda, że mamy kredyt oraz tysiące zobowiązań finansowych i że w tym roku znów zostanie nam tylko wypad na działkę do znajomych… chyba że zaplanujemy już dziś wakacje z Interhome!

 • Blisko połowa Polaków ubarwia swoje CV

  Lepsza niż rzeczywista znajomość języków obcych, bogatsze doświadczenie zawodowe oraz więcej umiejętności dodatkowych – to najczęstsze przekłamania w CV. Z badań wynika, że w procesie rekrutacji z prawdą mija się aż 44% kandydatów. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi, poza tym rekruterzy coraz lepiej wiedzą, jak je rozpoznać. Złapanie kandydata na kłamstwie może przesądzić o wyniku rekrutacji.

 • Przemoc w szkole dotyczy ponad połowy uczniów

  Z badań przeprowadzonych przez Fundację A.R.T. wynika, że aż 56% dzieci w wieku szkolnym spotyka się z problemem dokuczania. O swoich doświadczeniach wstydzą się jednak komukolwiek powiedzieć i nie wiedzą, gdzie szukać pomocy. W ramach kampanii "Bądź kumplem, nie dokuczaj" w telewizji Cartoon Network można oglądać filmy animowane przedstawiające ten problem z różnych perspektyw. Ruszyła też specjalna strona internetowa z poradami i wskazówkami.

 • Telefon będzie stopniowo zastępował karty płatnicze

  20 mln kart z ponad 35 mln wydanych można płacić bezstykowo. Dynamicznie rośnie też liczba terminali, które obsługują taki sposób płatności. Polski rynek jest otwarty na nowinki technologiczne, dlatego eksperci spodziewają się równie dynamicznego wzrostu popularności płatności za pomocą urządzeń mobilnych.

 • Rośnie sprzedaż elektroniki ubieralnej

  Światowa moda na wearables, czyli elektronikę ubieralną, przyjęła się także w Polsce. Największą popularnością wśród Polaków cieszą się opaski treningowe, mierzące funkcje ciała podczas aktywności fizycznej oraz inteligentne zegarki. W 2014 r. sprzedaż tego typu gadżetów sięgnęła 100 tys. Według szacunków, w tym roku popyt na nie może wzrosnąć aż dziewięciokrotnie.

 • 90% polskich nastolatek nie akceptuje swojego wyglądu

  Polskie nastolatki częściej cierpią na zaburzenia odżywiania niż ich rówieśniczki w innych krajach. Zaczyna się od zajadania stresu chipsami, lodami i czekoladą. Później są na przemian głodówki i obżarstwo, restrykcyjne diety i efekt jo-jo. To prowadzi do frustracji i problemów emocjonalnych.

1 ...27|28|29|30|31|32|33|34|35|36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter