a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 21 lutego 2018
Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Lifestyle

Latem najlepiej smakują kawy w wersji mrożonej podane z lodami, owocami leśnymi i kruszonymi ciasteczkami

Latem najlepiej smakują kawy w wersji mrożonej podane z lodami, owocami leśnymi i kruszonymi ciasteczkami

Mrożone kawy są idealnym napojem na lato – przekonują bariści. Można je przyrządzać w wielu wersjach i za każdym razem odkrywać niepowtarzalny smak. Pobudzają, orzeźwiają i z powodzeniem zastępują tradycyjne lody czy koktajle. Największym uznaniem kawoszy cieszą się trzy kawy: frappé, kawa z lodami i po wietnamsku.

więcej
 • Nieuczciwy sprzedawca i zakup nowego roweru. Mieszanka wybuchowa.

  Nieuczciwy sprzedawca i zakup nowego roweru. Mieszanka wybuchowa.

  Stoisz przed decyzją o zakupie nowego roweru miejskiego albo cross'a? Upewnij się, że jesteś odporny na infantylne wskazówki nieuczciwych sprzedawców. W przeciwnym razie możesz być pewien, że model, na jaki namówi cię właściciel sklepu nie będzie wpisywał się w twoje potrzeby.

  więcej
 • Syndrom poniedziałku

  Syndrom poniedziałku

  Blisko dwie trzecie Polaków stresuje się przed pierwszym dniem tygodnia w pracy. Syndrom poniedziałku objawia się spadkiem formy psychicznej oraz brakiem energii, a daje o sobie znać w niedzielę. Poniedziałek wcale nie musi jednak oznaczać trudnego początku – przekonuje ekspert portalu Monsterpolska.pl. Wszystko zależy od pozytywnego nastawienia i właściwego zagospodarowania weekendu.

  więcej
 • Jak zabezpieczyć pieniądze podczas wyjazdu?

  Jak zabezpieczyć pieniądze podczas wyjazdu?

  Przed nami kolejny z długich weekendów, a coraz większymi krokami zbliża się także sezon wakacyjny. Warto pamiętać, aby do wszelkiego rodzaju wyjazdów przygotować się nie tylko z logistycznej, ale również z finansowej strony. Oznacza to m.in. dbałość o bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Dzięki temu, urlop upłynie nam bez niepotrzebnego stresu i w spokojnej atmosferze.

  więcej
 • O jakim domu marzą Polacy?

  O jakim domu marzą Polacy?

  Polacy coraz częściej zadają sobie pytanie, co będzie lepszą inwestycją, dom czy mieszkanie? Westwing Home & Living przeprowadziła badania, w których zapytano Polaków o ich wymarzone cztery kąty. Większość z nich (60%) zdecydowanie wskazała dom wolnostojący. 35% z nas wybrałaby mieszkanie w locie, kamienicy czy apartamentowcu.

  więcej
 • Polacy gotowi na przeprowadzkę w związku ze zmianą pracy

  Polacy stają się coraz bardziej mobilni zawodowo. Rośnie liczba osób, które deklarują gotowość przeprowadzki w związku ze zmianą pracy. Indeks mobilności w naszym kraju wynosi 108 punktów i jest wyższy od średniej europejskiej. Decyzja o zmianie miejsca pracy to coraz częściej wybór pracownika, a nie pracodawcy.

 • Kremacja ciał coraz częstsza. Co na to Kościół?

  Z roku na roku w Polsce powstaje coraz więcej spopielarni ciał zmarłych osób, a sama kremacja jest coraz częściej wybieraną formą pożegnania. Zdecydowaną większość decydujących się na spopielenie stanowią katolicy, chociaż jeszcze w XX w. Watykan zakazywał kremacji.

 • Maj obciążeniem dla domowych budżetów

  Maj to jeden z tych miesięcy, kiedy Polacy wydają znacznie więcej niż przeciętnie. Wyzwaniem dla domowego budżetu jest nie tylko majówka, także inne wydarzenia, m.in. komunie, Dzień Matki oraz Dzień Dziecka. Planując majowy budżet, warto jednak pamiętać o tym, że zbliżają się miesiące jeszcze większych wydatków związanych z wyjazdami wakacyjnymi.

 • Dwie trzecie pracowników nie angażuje się w pracę

  Niskie zaangażowanie pracowników staje się poważnym problemem. W USA 64% z nich wykonuje swoje obowiązki bez zaangażowania. Pracowników zmotywować mają szkolenia, które są uważane za coraz istotniejsze świadczenie pozapłacowe w firmach. Eksperci podkreślają, że rozpoczynający pracę młodzi ludzie rzadziej oczekują od przełożonych natychmiastowych awansów, częściej – możliwości zdobywania doświadczeń i rozwijania wiedzy.

 • Czy w 2015 r. egzotyczne wyprawy nadal będą tak popularne?

  Ostatnie lata pokazały, że Polacy bardzo chętnie korzystają z ofert egzotycznych wyjazdów. Czy ten trend utrzyma się w 2015 roku?

 • Z dzieckiem na majówkę

  Jak pokazują badania "Czas wolny Polaków" przeprowadzone przez CBOS, aż 52% Polaków spędza wolny czas na kanapie przed telewizorem. Niestety tylko 13% rodaków woli przebywać na świeżym powietrzu uprawiając sport lub wyjeżdżając za miasto. Jak zatem zachęcić dzieci do aktywności i zdrowego stylu życia, kiedy dorośli dają taki przykład?

 • Zabawa dla rozsądnych

  Wbrew pozorom, zakłady bukmacherskie nie są wytworem współczesności. To zabawa stara jak świat, a właściwie, jak... sport. Prawdopodobnie wywodzą się ze średniowiecza, kiedy to podczas miejskich gier i zabaw obstawiano zakłady, próbując przewidzieć, kto wygra.

1 ...27|28|29|30|31|32|33|34|35|36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter