a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 19 marca 2018
Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Lifestyle

Drewno lub wykładzina w kuchni – na co zwrócić uwagę?

Drewno lub wykładzina w kuchni – na co zwrócić uwagę?

Na podłogach w polskich kuchniach od lat królują płytki ceramiczne. Ale to nie jedyna możliwość. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na kuchennej podłodze położyć wykładzinę, a nawet drewno. W takim przypadku wybór powinien być jednak starannie przemyślany.

więcej
 • Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?

  Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?

  Rozpoczęcie nauki w szkole otwiera zupełnie nowy etap w życiu dziecka i łączy się z wieloma nowymi emocjami, z którymi będzie musiało sobie ono poradzić. W szkole podstawowej po raz pierwszy w swoim życiu nasze dziecko zmierzy się z problemami, które wcześniej nie istniały - na przykład ze zdobyciem akceptacji nowych kolegów. Wsparcie rodziców i mądre kierowanie dzieckiem jest w tym czasie nieocenione. O czym powinniśmy zatem pamiętać?

  więcej
 • Jak nie przytyć jesienią? Oto 5 sprawdzonych sposobów

  Jak nie przytyć jesienią? Oto 5 sprawdzonych sposobów

  Gdy nadchodzi jesień, coraz częściej mamy ochotę na słodkie, ciepłe i wysokokaloryczne potrawy. Nie ma w tym nic zaskakującego - organizm powoli przestawia się na tryb „trzeba jakoś przetrwać tę zimę". Co zrobić, aby jesienna aura za oknem i podwyższony apetyt nie skończyły się niechcianymi dodatkowymi kilogramami?

  więcej
 • Pierwsze buty w życiu dziecka

  Pierwsze buty w życiu dziecka

  Małe stópki niemowlęcia są delikatne i mięciutkie. Ich widok wzrusza i rozczula wszystkich. Która mama nie chciałaby ich całować i tulić w nieskończoność? Wymagają szczególnej uwagi, bo w przyszłości będą musiały dźwigać nasze ciało podczas chodzenia. Uwagi i wyjątkowej oprawy - czyli odpowiednich bucików.

  więcej
 • Siedź spokojnie, bo niczego się nie nauczysz… Otóż nie!

  Siedź spokojnie, bo niczego się nie nauczysz… Otóż nie!

  Lepsze wyniki w nauce matematyki osiągają uczniowie, którzy w trakcje zajęć mogą używać całego ciała - do takich wniosków doszli uczeni z Uniwersytetu w Kopenhadze. Ruch wkomponowany w proces uczenia przekłada się na poprawę pamięci, lepszą koncentrację i większe zaangażowanie u dzieci. Idea uczenia całym ciałem sprawdza się w skandynawskich szkołach, w Polsce podobne metody stosują miejsca oferujące edukacyjne zajęcia pozaszkolne.

  więcej
 • Jak dopasować kolor stolarki okiennej i drzwiowej do aranżacji?

  Choć drewniane okna i drzwi odeszły na jakiś czas w zapomnienie, obecnie znów wracają do łask. Możliwość wielokrotnej renowacji i dopasowania ich kolorystyki do aktualnej aranżacji jest ogromną zaletą tego rozwiązania. Współczesna drewniana stolarka okienna różni się jakością i designem od tej, którą pamiętamy z czasów PRL-u. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze koloru okien i drzwi.

 • Mama wie lepiej: jak rozsądnie wybrać wygodną spacerówkę?

  Jaka powinna być idealna spacerówka? Zwrotna, lekka w prowadzeniu, wygodna. Na tyle duża, aby zapewniała dziecku wygodę podczas spaceru, jednocześnie zaś na tyle kompaktowa, aby po złożeniu (szybkim i nieskomplikowanym) zmieściła się do bagażnika (tuż obok tych wszystkich niezbędnych sprzętów, które po prostu muszą podróżować z dzieckiem). Warto też, aby nie kosztowała tyle, co mały samochód...

 • Jesienne sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem

  Polska jesień potrafi mile zaskoczyć i być naprawdę piękna! Wówczas każdą chwilę warto spędzić na świeżym powietrzu. Zabawy w parku, gdy na ziemi pełno różnokolorowych liści z pewnością są atrakcją dla naszych pociech. Co jednak, kiedy pada deszcz, a pogoda nie zachęca do spacerów? Podpowiadamy jak spędzić czas z dzieckiem zarówno w ciepłe dni, jak i w trakcie kapryśnej pogody.

 • Ty i Twój pupil… w oczekiwaniu na nowego członka rodziny

  Pojawienie się nowego członka rodziny jest dla zwierzaka wielką zmianą, przez którą musimy pomóc mu przejść. To od człowieka w dużej mierze zależy jak czworonożny przyjaciel przyjmie nową rzeczywistość.

 • Walka z negatywnymi skutkami stresu

  Życie w ciągłym biegu, nieustające telefony z pracy, liczne obowiązki w domu, brak czasu na relaks i odpoczynek - nic dziwnego, że przy obecnym stylu życia ludzki organizm jest narażony na stres nawet kilkanaście razy bardziej, niż dawniej! Oprócz tego, że wpływa on źle na nasze samopoczucie - stanowi również duże zagrożenie dla zdrowia. W jaki sposób chronić się przed negatywnymi skutkami długotrwałego stresu, który dotyczy coraz większej ilości osób?

 • Hit ostatnich lat – kuchnie, których nie ma…

  Współczesne kuchnie to arsenał urządzeń, które mają usprawniać nam przygotowywanie posiłków, ale też sprawiać, że czynność ta będzie przyjemnością, a dania pełne smaku. Z drugiej strony od pewnego czasu obowiązującym trendem jest ich „niewidzialność".

 • Pies w mieszkaniu – co zrobić, aby czuł się w nim dobrze i był lubianym sąsiadem

  Mieszkając w domu wielorodzinnym, od momentu pojawienia się psiego członka rodziny, jego właściciel bierze odpowiedzialność za jego dobrostan i zachowanie. Oprócz zapewniania psu realizacji potrzeb fizjologicznych, opieki i bezpieczeństwa, ważna jest konsekwencja w przestrzeganiu zasad. Źle ułożony pies jest często przeszkodą w zawieraniu dobrych relacji sąsiedzkich. Pies skaczący na ludzi, nieustannie szczekający, niszczący elementy wspólnej przestrzeni nie jest mile widzianym lokatorem. Jak to zmienić?

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter