a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 21 kwietnia 2018
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lifestyle

Zioła dla ludzi i pszczół

Zioła dla ludzi i pszczół

Zdobią, smakują a także pomagają przetrwać pszczołom - sadźmy jak najwięcej ziół w ogrodach i na balkonach.

więcej
 • Wiosenne porządki – małe zmiany, wielkie rezultaty

  Wiosenne porządki – małe zmiany, wielkie rezultaty

  W końcu nadeszła długo oczekiwana wiosna. Dla wielu z nas jest to najlepszy czas na wykonanie gruntownych porządków. Jednak, aby nie były dla nas tylko utrapieniem, warto podejść do nich metodycznie. Podpowiadamy, jak sprytnie poukładać przedmioty w garderobie, kuchni, łazience, by stworzony ład utrzymał się w mieszkaniu jak najdłużej.

  więcej
 • Weranda niczym z amerykańskiego filmu

  Weranda niczym z amerykańskiego filmu

  Przydomowa weranda... widzimy ją w amerykańskich filmach, zagranicznych katalogach czy blogach wnętrzarskich. Dla wielu z nas to synonim błogiego, niczym niezmąconego relaksu; kwintesencja spokoju i słodyczy radosnych spotkań z najbliższymi. I taka jest w istocie - łączy komfort wypoczynku w salonie z przyjemnością przebywania na świeżym powietrzu.

  więcej
 • Cztery kroki do wiosny w salonie

  Cztery kroki do wiosny w salonie

  Wiosna to doskonała okazja, aby pokusić się o zmianę wystroju naszego salonu. Wcale nie musimy zatrudniać fachowców i wymieniać starych mebli na nowe. Wystarczy mała metamorfoza w postaci nowych zasłon, kwiatowych dodatków, żywych roślin oraz dokładnych porządków, dzięki którym poczujemy powiew świeżości. Co dokładnie zrobić, aby wiosna na dobre zagościła w naszym salonie?

  więcej
 • Kuchnia jako przestrzeń funkcjonalna

  Kuchnia jako przestrzeń funkcjonalna

  Istnieje przekonanie, że im większa kuchnia, tym lepsza. Jednak nie zawsze jest to prawdą. Tu wyznacznikiem może okazać się kwestia, ile osób i jak często będzie z niej korzystać. Inaczej podejdziemy do sprawy w przypadku singla lub mieszkających ze sobą dwóch osób, a inaczej, gdy to pomieszczenie dzielić ma wieloosobowa rodzina.

  więcej
 • Pierwsze wrażenie na randce – czy można nad nim zapanować?

  Bez względu na to, jak bogate jest nasze randkowe doświadczenie, większość z nas nie jest w stanie jasno określić co jest najważniejsze na pierwszym spotkaniu i co zadecyduje o dalszym być albo nie być nowej znajomości. Ta dezorientacja u wielu powoduje zwiększony stres przed pierwszym spotkaniem, może przyczynić się do braku pewności siebie, a czasem wywołać nienaturalne zachowania, dlatego przyjrzyjmy się temu, co dla większości z nas podczas pierwszej randki jest ważne.

 • 4 produkty, z którymi łatwo zorganizujesz świąteczne porządki

  Wiosna nadeszła wielkimi krokami, a Ty nadal w zimowej rozsypce? Świąteczne obowiązki odkładasz z myślą, że może w końcu ktoś zrobi je za Ciebie? A może chciałabyś się za nie zabrać, ale po prostu nie wiesz od czego zacząć? Spieszymy z pomocą i przedstawiamy 4 produkty, z którymi świąteczne porządki pójdą jak z płatka!

 • Jak żyć w równowadze i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą?

  Codziennie słyszymy o kolejnych odkryciach na temat tego, co powinnyśmy jeść, jak się ruszać, zachowywać i co robić, by osiągnąć pełnię szczęścia. Pod wpływem zbyt wielu sprzecznych informacji często czujemy się zagubione i mamy problemy z podejmowaniem codziennych decyzji. Właśnie rusza kampania pod hasłem Wybieram Siebie, która pokazuje, że aby osiągnąć szczęście i zdrowie, powinnyśmy postawić na równowagę, wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby i po prostu siebie zaakceptować. Potwierdzają to wyniki badania prezentujące style życia Polek i to jak przekładają się one na poczucie szczęścia na co dzień.

 • Wiosna - sezon na randki! 5 pomysłów na wiosenną randkę

  Wiosna to czas, kiedy otwieramy się na świat, ludzi i nowe spotkania. To dobry moment na znalezienie tego jedynego lub tej jedynej i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Kiedy już poczynimy pierwszy krok i otrzymamy numer telefonu od obiektu naszych westchnień, pojawia się kolejne pytanie: jak powinna wyglądać wiosenna pierwsza randka? Poniżej kilka przydatnych podpowiedzi.

 • Design i funkcjonalność – aranżacja dla młodej pary

  Mieszkanie to zostało zaprojektowane z myślą o parze młodej parze, rozpoczynającej właśnie wspólne życie, która mimo ograniczonych możliwości finansowych, chciałaby zamieszkać w nowoczesnym i komfortowym wnętrzu, podkreślonym designerskimi dodatkami.

 • Jak sfinansować wymarzony ślub i wesele?

  Wraz z wiosną wielkimi krokami zbliża się także sezon weselny. Część par dopina już przygotowania na ostatni guzik, dla innych prawdopodobnie to dopiero początek przedślubnej gorączki. Z punktu widzenia domowych finansów, oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest rozłożenie wydatków na jak najdłuższy okres. Natomiast - jeśli do uroczystości pozostało zaledwie kilka miesięcy - podpowiadamy kilka rozwiązań, dzięki którym uda nam się zorganizować wymarzone wesele i nie zbankrutować.

 • 5 stref dla wygody. Zaplanuj kuchnię idealną

  Mała, duża, otwarta lub zamknięta. Kuchnie są różne, ale zawsze muszą być wielofunkcyjne. To podstawa, którą pomaga uzyskać prosty podział. Planując zabudowę, podzielmy ją na pięć stref:

1 ...18|19|20|21|22|23|24|25|26|27... 36

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter