a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 25 listopada 2017
Imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Lifestyle

Pomyśl o tych rzeczach, jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu

Pomyśl o tych rzeczach, jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu

Wiosna to czas, gdy wszystko budzi się do życia. Mamy wtedy ochotę na zmiany i więcej chęci do działania, dlatego dobrze wykorzystać ten zapał do planowania
i przygotowywania dużych inwestycji. Jeżeli myślimy o budowie domu to jest właśnie najlepszy czas, aby dokładnie przemyśleć każdy krok - wybór działki, projektu, budowę.

więcej
 • Kształt konstrukcji dachu a rodzaj pokrycia

  Kształt konstrukcji dachu a rodzaj pokrycia

  Najważniejszymi cechami dachu, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze materiału pokryciowego, jest jego kształt oraz kąt nachylenia. Wytyczne te są regulowane miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, określającym jakie warunki muszą spełniać budynki w danym regionie. Ponadto im mniej stromy dach, tym szczelniejszym pokryciem powinien być wykończony.

  więcej
 • Bezpieczny i wygodny leżaczek dla niemowlaka

  Bezpieczny i wygodny leżaczek dla niemowlaka

  Gdy nasze dziecko trochę podrośnie i z noworodka przemieni się w niemowlę, zacznie być tak ciekawe świata, że leżenie w łóżeczku nie będzie mu wystarczało. Taki bobas chce uczestniczyć we wszystkim i towarzyszyć mamie w każdej z domowych czynności. Ale każda mama wie, że noszenie dziecka cały czas na rękach jest niemożliwe. Z jednej strony nie wytrzyma tego żaden kręgosłup - dzieci potrafią naprawdę rosnąć jak na drożdżach, z drugiej strony uniemożliwia to zrobienie czegokolwiek. W jaki sposób zaspokoić potrzebę dziecka związaną z oglądaniem otaczającego go świata i krzątającej się po domu mamy, a jednocześnie mieć wolne ręce, aby ugotować obiad, wstawić pranie, czy zwyczajnie posprzątać dziecięce zabawki? Z pomocą może przyjść specjalny leżaczek dla niemowlaka.

  więcej
 • Jak sprzątają internauci na całym świecie?

  Jak sprzątają internauci na całym świecie?

  Firma Kärcher zleciła specjalne badania, które miały na celu pokazać jak do kwestii sprzątania podchodzą ludzie z różnych zakątków świata. Realizacją badania internetowego zajęła się firma YouGov. W badaniu udział wzięli internauci z pięciu krajów: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, USA, Argentyny i Japonii. Badanie było realizowane w październiku 2016 roku.

  więcej
 • Trendy w salonie czyli jak wygląda i jakie ma funkcje sofa w salonie Polaka

  Trendy w salonie czyli jak wygląda i jakie ma funkcje sofa w salonie Polaka

  Jakie funkcje wybierają Polacy, kupując meble tapicerowane do salonu? Czy jesteśmy tradycjonalistami, czy też raczej sięgamy po nowe rozwiązania użytkowe? Na te i inne pytania odpowiada najnowszy raport przygotowany przez Fabrykę Mebli Gala Collezione na podstawie 8 tysięcy zamówień złożonych przez klientów w roku 2016, dotyczących mebli konfigurowanych z systemów modułowych. A zatem raport prezentuje, jakie funkcje wybierają Polacy, gdy mają możliwość dowolnego decydowania o kształcie i elementach użytkowych kupowanego mebla.

  więcej
 • Czym powinna charakteryzować się dobra suszarka do ubrań?

  Suszysz ubrania wewnątrz mieszkania? Jeśli tak, to czy zastanawiałeś się kiedyś jak wilgoć parująca z mokrej, wypranej odzieży wpływa na Twoje zdrowie? Badania wskazały, że taki proces może podnieść wilgotność powietrza w domu nawet o 30%[1].To zaś może prowadzić do rozwóju pleśni i roztoczy, które bywają przyczyną przewlekłych alergii czy kataru siennego. Szukając rozwiązania tego problemu warto posłuchać opinii ekspertów i pomyśleć o wygospodarowaniu miejsca na suszarnię lub zakupie suszarki elektrycznej.

 • Opieka nad dziećmi w trybie online

  Dla wielu dorosłych korzystanie z internetu to często tylko udogodnienie, dla małoletnich wirtualna rzeczywistość to codzienność. Z badań wynika, że coraz więcej dzieci odchodzi od tradycyjnych rozrywek na rzecz tych w wersji online. Stawia to przed rodzicami wiele wyzwań związanych z ich ochroną przed różnymi zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Nowe unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) wprowadza zmiany w przetwarzaniu danych nieletnich i ma przyczynić się do zwiększenia ich bezpieczeństwa w sieci.

 • Otulacz dla niemowlaka - jaki wybrać?

  Otulacz to jeden z podstawowych produktów na liście zakupowej każdej przyszłej mamy. Jest bardzo istotny, bo spełnia wiele funkcji - może służyć jako rożek dla noworodka, jako otulacz dla starszego niemowlaka oraz jako kocyk dla dziecka w każdym wieku. Jeśli nasze maleństwo przychodzi na świat w sezonie letnim, wybierając otulacz trzeba szukać takiego, który idealnie sprawdzi się w wysokich temperaturach. Najlepszym materiałem dla takiego kocyka jest bambus.

 • Hygge – duński klucz do szczęśliwego życia i… mieszkania

  Od kilku dekad Duńczycy są uznawani za najszczęśliwszych ludzi na świecie. Czemu zawdzięczają to wyróżnienie? Swojemu wyjątkowemu podejściu do życia określanemu mianem hygge. Za tym tajemniczym słowem kryje się filozofia, u której podstaw leży odnajdywanie szczęścia i bliskości w najprostszych sytuacjach. Jak nauczyć się żyć i mieszkać w zgodzie z filozofią hygge? Stylistki Westwing przedstawiają kilka wskazówek.

 • Podkład pod panele – niewidoczny, ale ważny

  Decydując się na podłogę pływającą, koncentrujemy się zazwyczaj na tym, co najbardziej widoczne. Starannie dobieramy wzór paneli, zwracamy też uwagę na klasę ścieralności. A co z podkładem? Gdy już wybierzemy najlepszą podłogę na jaką nas stać, możemy ulec pokusie, by zaoszczędzić na podkładzie. A to błąd!

 • Mama wie lepiej: Misja wiosenny spacer - jak się do niego przygotować, co zabrać, jak ubrać dziecko?

  Nareszcie nadchodzi wiosna - czas wyczekiwany chyba przez wszystkich rodziców. Coraz dłuższe dni i coraz wyższe temperatury sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i pozwalają na coś więcej niż szybka rundka dookoła bloku czy pospieszny kurs po najbliższej okolicy. Na co zwrócić uwagę, wybierając się na wiosenny spacer?

 • 7 wiosennych zmian, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i samopoczucie

  „Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!” śpiewał w słynnej piosence Marek Grechuta. Gdy za oknem przyroda budzi się do życia, nabieramy energii do działania i chęci do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Warto w pełni wykorzystać ten moment. Oto 7 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić dla siebie tej wiosny.

1 ...18|19|20|21|22|23|24|25|26|27... 34

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter